Fotot ne Milano....Komente mbi to

stellina

Primus registratum
Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

/pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

orikum

Primus registratum
Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

stellina pse sflet me apo je e dashuruar.sipas tyj "un vero amore non sa parlare",po per te qeshur ste fal ama..... :goofy:
 

naqja

Primus registratum
Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

kush ma gjen tranofilen gjalle a vdek ka shpreblim shume te madh.....ju lutem ma gjeni se po vdes fare.... :mad: :mad:
 

orikum

Primus registratum
Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

Fillimisht postuar nga naqja:
[qb] kush ma gjen tranofilen gjalle a vdek ka shpreblim shume te madh.....ju lutem ma gjeni se po vdes fare.... :mad: :mad: [/qb]
ore naqe u dogje fare ti me duket mua /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif tranofilen e kam pare duke kercyer diku ketu ne forum,po te jesh aq i thekur gjeje vete....... me shume se kaq skam si te te ndihmoj. :idea: :thumbsup:
 

TranofiljA

Primus registratum
Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

Fillimisht postuar nga naqja:
[qb] kush ma gjen tranofilen gjalle a vdek ka shpreblim shume te madh.....ju lutem ma gjeni se po vdes fare.... :mad: [/qb]
aaa t'lutem shume nuk ka me t'vdekme ktu.
Pastaj e kishim lon qe do te te runin ty...e jo mua :rolleyes:

PS: rrofsh per ato :mad: e /pf/images/graemlins/tongue.gif ...zgjim i lezetshem :thumbsup: Ka e zbulove u befsh lemsh... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

orikum

Primus registratum
Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

tranofile urgjent dergoji nje mesazh naqes ,beje per te miren e forumit :goofy: :goofy: ahhhh more naqe ja e mbajta gjithe kete kohe ketu po ti ja fut gjumit me duket mua. /pf/images/graemlins/wink.gif
 

naqja

Primus registratum
Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

i tranofilja gjalle qenka shyqyr zotit flm vani...e po fleja gjume un mbrame... :wub: :wub:
 

naqja

Primus registratum
Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

o vani u fejova un skam me nevoje per ty ato leket merri ti e mos thuj gje ok flasim :lol:
 

orikum

Primus registratum
Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

Fillimisht postuar nga naqja:
[qb] o vani u fejova un skam me nevoje per ty ato leket merri ti e mos thuj gje ok flasim :lol: [/qb]
nuk ja bej ate tranofiles une.po si do ja themi mor aman? /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif se ajo mezi po te priste ne vere tyj,naqe te trashegohesh :smash: :wave:
 

TranofiljA

Primus registratum
Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to..u fejove? Po shyqyr...se kisha frike se do te te gjeja beqar /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

orikum

Primus registratum
Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

e doje dhe ne ruajtje ti naqen,tranofile mos u ul kaq shume moralisht se do kesh rreskun tend dhe ti..... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

naqja

Primus registratum
Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

po me tranofilen u fejova un se me ke tjeter...mos na i keqkuptoni llafet mire vani kam lene biles edhe takimin... :wub: :wub:
 

orikum

Primus registratum
Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

ore naqe po fol se thashe se mu prish nje pazar i mire.takimin ku e keni lene ,tek semafoti i dyte majtas dhe pastaj gjithmone drejt ......? /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/wink.gif
 

naqja

Primus registratum
Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

tamam aty ku thu ti esht vani...hahahaha ca te bejme :thumbsup: :thumbsup:
 

lissus

Primus registratum
Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

uuuu trashogofshi ma tlanofile me Naqe ziun

hihihihihi ene una po ju bej ca foto sic i kam merak une

naqja me tlanofilen
pelseli naqja me dranen

plap dranja me naqen /pf/images/graemlins/laugh.gif

uuuuu ktu jan tu ik me vlap ke dhoma e gjumit


ulime ulime ulime !!! :devil:
 

jona20

big bum bam...
Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

ciao njerez qe erdhet ne milano e jo,c'behet ketej? po shof qe paskan plas martesat knej...po ty lissus te kane vene per te cu lulet /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

naqja

Primus registratum
Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

sa te mire qe qekemi flm lissus tani mendo per veten tende se un e hengra... :wub: :wub:
 

daci25

Primus registratum
Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

lissus sma merrte mendja se te vikan ide kaq te bukura ,nje veretje ftyra e naqes nuk eshte e zez ta marrsha te keqen beju pak profesio :smash: :smash: :smash: :smash: :smash: nist
 

lissus

Primus registratum
Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

Fillimisht postuar nga zevzekja:
[qb] ciao njerez qe erdhet ne milano e jo,c'behet ketej? po shof qe paskan plas martesat knej...po ty lissus te kane vene per te cu lulet /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif [/qb]
..ckemi yllo mire ??? , une knej mire rehat vacanza per l'intera settimana

..sa per lulet ca me ba o zeve mos ta bej une kujt i takon ti bej kta ppune
 
Top