Fotot ne Milano....Komente mbi to

Diavolessa

Valoris scriptorum
Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

Sa te padurueshem paskeni qan mor njerez :eek:
Pasidite i mor edhe une te mijat, nuk mundni me duru! :confused:
 

jona20

big bum bam...
Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

si qeka ku muhabet hapni temen pa pas foton...ja si i provokoni deluzion njerezve te thjeshte si puna jone /pf/images/graemlins/frown.gif
 

roald

Primus registratum
Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

Fillimisht postuar nga naqja:
[qb] tani po i hedh fotot qe kemi bere ne milano [/qb]
ja dhe içik dhe bo vaki dhe ja del naqja ,se ka dy ore qe po teret.i jan skuqur dhe veshet !!!!! po lu menç.. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

naqja

Primus registratum
Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

i keni tek fotot e albforumit ema pastaj futi tek tema
 

Ema

Goddes
Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

O naqe ndaji nji nga nji mer lal,jo te gjitha bashke plssssssss!

 

Ema

Goddes
Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

Mungon fotoja ku jemi une,Monika,Hataja ne mes dhe patrioti ime,shoku juaj(s'po e them emeirn se kam frike mos do me qene anonim) /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Ema

Goddes
Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

Naqe me te medhaja se jane shume te vockla keshtu(tani do me vrasi se ja nxiva jeten /pf/images/graemlins/smile.gif )
 

Ema

Goddes
Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to
Cuna dhe goca une po dal,kush i shef fotot te galeria lutet ti hedhe ketu e nese ka noi mjeshter mundesisht me i zmadhu se jane shume te vogla.

PUUUUUUUUUUUUUC;ema
 
Top