FATI..., ç' eshte?

Rambla

Primus registratum
Re: FATI..., ç' eshte?

Futja kot!
Lejini pra thashethemet per tek temat perkatese!
Ka tema apostafat per çdolloj argumenti. Keshtu i bie ti mbyllim gjithe temat e filozofise.
Me respekt e korrektesi!
 

arun

Primus registratum
Re: FATI..., ç' eshte?

varet se cfare kuptohet me fjalen fat ,

them varet sepse nese ajo qe ju e quani fat sot neser me ndryshimin e kushteve dhe rrethanave ne jete mund tju duket mallkim

pra edhe fjala fat eshte vertet per tu diskutuar ne kete ,cfare kuptohet me fjalen fat???
 

epiphany

Primus registratum
Re: FATI..., ç' eshte?

te gjithe ato qe nuk kemi ne dore...pvr se une mendoj qe cdo gje e kemi ne dore vete.
 

spartan00

Forumium praecox
Re: FATI..., ç' eshte?

Aftesi per te shpetuar nga aksidentet e ka vetem Bruce Willis,mos pretendo kaq shume :lol:
 

spartan00

Forumium praecox
Re: FATI..., ç' eshte?

Fillimisht postuar nga denna:
[qb] po dhe kur te arrish te bregu, mbytu. [/qb]
:lol: :lol:
Me vjen keq qe po te zhgenjej por di mire not /pf/images/graemlins/smile.gif
:wave:
 

epiphany

Primus registratum
Re: FATI..., ç' eshte?

jo mo jo une e kisha me deshiren tende te plote /pf/images/graemlins/wink.gif
 
Top