Ditari i dites

paradise

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Fillimisht postuar nga axl:
[qb] rozmari qa ban ti kshtu moj??????????te puthi fort [/qb]
Edhe un te puthi shum shum Axl,se me ka marr malli shum per ty...
Na shkruj edhe ti njaj gja te re te ditari,mos rri kot /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Diddy19

Su@mi
Re: Ditari i dites

Rosi!ça pa ka me te thane axl?Te shtunen mramje ne chat e ka kalu!Pa me shoqe asht , s'asht vetem.Ku me shku maj me tan ket ftofte?Tu kene se rrin ne chat e tallesh me dynja. /pf/images/graemlins/wink.gif
 

paradise

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Fillimisht postuar nga Diddy19:
[qb] Rosi!ça pa ka me te thane axl?Te shtunen mramje ne chat e ka kalu!Pa me shoqe asht , s'asht vetem.Ku me shku maj me tan ket ftofte?Tu kene se rrin ne chat e tallesh me dynja. /pf/images/graemlins/wink.gif [/qb]
Dyddy faleminderit per shpjegimin,po nuk kam nevoj me me tregu se ca ban,se ia di tana levizjet ,e kam nen kontroll /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

ildi

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Fillimisht postuar nga axl:
[qb] rozmari qa ban ti kshtu moj??????????te puthi fort [/qb]
AXL MIRE SE ERDHE TEK FORUMI

dhe fjalet eshumta jane gjeder


Mer nje portokall qeroje me thua
mos e kafsho se brenda me ke mua. :thumbsup: :smash:
 

albscutar

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Fillimisht postuar nga klintoni:
[qb] :rockband: PERSHENDETJE TE GJITHVE :rockband:
NE DITARIN E DITES SHENOVA MBREME ME GERMA TE MEDHAJA NJE GJE QE E BERA PER HERE TE PARE DHE PIKERISHT:MBREME BERA SEX ME NJE VAJZE TE ZEZE DHE ISHTE 19 VJECE DHE KURRE ME LEZET SE MBREME NUK KISHA,POR DO TI LUTEM QE TA BEJ EDHE SOT ATE QE BERA MBREME.PRANDAJ JU KESHILLOJ TE BENI SEX ME PARE ME NJE ZEZAKE SE NJE TE BARDH.TUNG TUNG TUNG NGA LONDRA.
:confused: :confused: :confused: [/qb]
Sa rracist si keke mar naqe :mad:

Po me habit se kush paska pa ken ai qe te paska pagezu me ket emer (BOLE MADH PREJ KINE )se kinezet nuk shquhen per b...... medhej
hallall maqe hallall :smash:
 

Diddy19

Su@mi
Re: Ditari i dites

O Rosi!Pa pse ke marre maj me diftu se ke fillu me punu part-time si baby-sitter e AXL-se te shtunave mramje????!!
Pa marre asht me ba marre maj naqe!!!!Mandej puna e baby-sitter-es,edhe pse pa prespektive,asht pune plot sodisfaksione,e asht tamam pune per tu se...nejse..Une pa kam hall per kta djemt e albforumit qe kishin qejf me dale me ty
Djema!Me vjen keq per ju,pa Rosi te shtunave mramje asht e xanun!Pa,edhe pse asht "femen ne kulmin e karrieres" ka mundesi te shtunave nadje te jete e lirshme.Apo jo Rosi?Me fal se jam tu u ba si me kene sekretarja jote,pa e pashe se axhenden e kishe plot,e po me vite keq me shku dam.
(Tesh po pres qe Rosi me me kthy ndonji prej atyne pergjigjeve te saja tane spec si e ka zakon!Pa hajt ma se pa e duroj edhe kete here si kam ba deri tesh :confused: )
 

paradise

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Hej ti zotni Diddy me duket se i ke ngaterru rolet,se mu po me duket se je ba ti bebysitteri i jem,qe me vjen gjithmon mrapa me iu pergjigj atyne qe i kam shkru un,po nejse pak rendesi ka.
Mandej un nuk te kam shkru asnjehere pergjigje me spec,po normalisht si...... qe keke prap i ngaterron rolet,se ti je tu shkru me spec.
Edhe here tjera do te pys ty se kur jam apo jo e lirshme,se ti dike mir me ma lexu agjenden.Imagjinaten e kishe perfekte,ke me ec perpara.
 

Diddy19

Su@mi
Re: Ditari i dites

O Rosi!Mendjen ne mesim here te tjera:thashe sekretarja e jo sekretari jot(e kupton vete ti ça desha me thane).Une prita prej tejet ndej pergjigje me spec ,e jo me ofendime,se ketu tu lujt jena tane.Mandej, une njeri jam,(na knaqe me njat qe the),s kam ça me kene tjeter, pa pa shof se ti hala se ke nje imazh tamam tandin ne AF,prandaj impenjoju ma shume here te tjera kur ban batuta te tilla.E di se mrojtja ma e mire asht sulmi,po,kur e kane thane, e kane pase fjalen per ne lufte ,jo per ne albforum.Tana te mirat.
 

paradise

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Ti Diddy ke ke person interesant,shih maj punen tende,se nuk te kena lan ty me gjyku se kush e formon imazhin ne AF e kush jo.
Po nejse, ti e formove imazhin tend ne AF shum shpejt qe ne mesazhet e para,bravooooo :thumbsup:
 

bebi

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Paqe kalamoqa! nuk ka lezet kshtu!
hajt tesh lejeni me kaq /pf/images/graemlins/smile.gif
 

paradise

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Fillimisht postuar nga Blue:
[qb] Paqe kalamoqa! nuk ka lezet kshtu!
hajt tesh lejeni me kaq /pf/images/graemlins/smile.gif [/qb]
Ku je maj Blue?Ke hup krejt nga kto ane....Mir qe na e rregullove humorin pak...
Duku nga njehere... /pf/images/graemlins/smile.gif
 

bebi

Primus registratum
Re: Ditari i dites

zakonisht ketu jam Rosi, por merrem pak me tema chit-chat. Humori shkodran asht ne ranie, (gja qe shifet prej shume larg).
Jepini edhe ju nji dore Shkoderloces tone me tema e me biseda ma te kandshme se ato te masipermet.
ps: meqe jam ne temen "ditari i dites", per t'mos dal nga tema:
Sot asht e merkure dt 15. Deri ne ket moment dita nuk ka kene edhe aq aktive sa duhet me kene.
Asht nji nxehte i tmerrshem, ma vone duhet me shku ka plazhi, se tesh nuk ma mban se m'turullos dielli. Kaq per sot, /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

bellisima

Primus registratum
Re: Ditari i dites

december 15
Ktu te une ban shume ftoft. Tan dita me ka shku mren se kam frig me dal jashte se po dola me bin vesht ne toke. lol I wish it was as hot as in your place Blue /pf/images/graemlins/frown.gif so I could go to the beach........


p.s. pretty sad, ain't it?? /pf/images/graemlins/frown.gif
 

bebi

Primus registratum
Re: Ditari i dites

cdo gja ka bukurine e vet!

bari i komshise gjithmone na asht duke ma i gjelbrum se i joni /pf/images/graemlins/laugh.gif
I wish I could play with the snow!
 

paradise

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Si paska gjithkush bukurine e vet maj Blue?
Me ardh e me e provu boren ktu them se nderron mendim fill.... /pf/images/graemlins/frown.gif
 

bebi

Primus registratum
Re: Ditari i dites

e kam provu cara, kam jetu ne nji vend ne europe per 4 vjet ku ka pas gati gjithmone bore, dhe ku u bate ski. /pf/images/graemlins/smile.gif
me ka marr malli shume /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Sara

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Sot ora 12.22! Dhe sa me vjen gjume. :sleep: Ne te vertete une e kam fajin,se u desh te mbaroja nje essay dhe nuk mund te me flija deri ne oren 2. Si zakonisht i le gjerat per cast te fundit. Hajde se u lodha,por sot na lajmeron mesuesi se e ka shtyre daten,kemi deri te Henen.Sa me erdhi inat! :mad: :mad: :mad: U lodha per hic gje.
Vecse ishalla nuk po me merr gjumi ne dy mesimet e tjera :sleep: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bye people! /pf/images/graemlins/smile.gif
 

paradise

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Sot ishte nje dite e merzitshme....nuk u shtyte
Ma coni pak moralin /pf/images/graemlins/frown.gif
 
Top