Ditari i dites

bebi

Primus registratum
Re: Ditari i dites

hmmm si me ta cu? :confused:

po ba me t'than se tan kena dite te tilla, a ndihesh ma mire?
 

paradise

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Ooooo Blue ti me merzite ma teper tesh....
Bana gabim qe e preka ket argument,se ju futa ne mendime
Hajt se ma mir ka me u ba /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif :thumbsup:
 

bebi

Primus registratum
Re: Ditari i dites

jo moj rrush pse po merzitesh. asht ma se normale me pas dite qe jena poshte, se perndryshe nuk ka te perpjete.

pa 1-sh, s'ka 2-sh /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

bellisima

Primus registratum
Re: Ditari i dites

January 16,
I met BIG SHOW, the big guy from WWF. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/wink.gif
 

paradise

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Fillimisht postuar nga RoSe:
[qb] January 16,
I met BIG SHOW, the big guy from WWF. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/wink.gif [/qb]
:thumbsup:
 

axl

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Fillimisht postuar nga Rosi:
[qb]
Fillimisht postuar nga comova:
[qb] Sa ditar i eger...! Ishalla disa nuk e kane pernjimend, se pa kene fisi "DumDum" i rritun n´pyjet "m´shaj se po t´shaj", s´bahet ndryshe...
Mu m´ka kalu dita sot per bukuri...kam sha boll! <img border="0" alt="[thumbsup]" title="" src="graemlins/thumbsup.gif" /> [/qb]
Nqs nuk te pelqen ditari mas shkruj ma,nuk te ban kush me zor... /pf/images/graemlins/tongue.gif [/qb]
E di se nuk na ban me zor,por me te than drejten nuk ja ka vle me e hap...............po kurjoziteti shpesh te ban me gabu.
 

axl

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Fillimisht postuar nga ildi:
[qb]
Fillimisht postuar nga axl:
[qb] rozmari qa ban ti kshtu moj??????????te puthi fort [/qb]
AXL MIRE SE ERDHE TEK FORUMI

dhe fjalet eshumta jane gjeder


Mer nje portokall qeroje me thua
mos e kafsho se brenda me ke mua. :thumbsup: :smash: [/qb]
Tek forumi jam ka here mandej nuk erdhi kush te ti,sa per dieni kte faqe e ka hap Roza.Meghithate flm per mikpritjen,por mireserdhe thohet veq kur te vjen kush ne shpi tande.Te pakten te un funksionon ishtu.............
 

axl

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Fillimisht postuar nga Diddy19:
[qb] Rosi!ça pa ka me te thane axl?Te shtunen mramje ne chat e ka kalu!Pa me shoqe asht , s'asht vetem.Ku me shku maj me tan ket ftofte?Tu kene se rrin ne chat e tallesh me dynja. /pf/images/graemlins/wink.gif [/qb]
Ti je punsu vete si segretari i jem aaaaaa?Se mu nuk me rrezulton se jam tu pagu kend per kte pune. :mad:
 

paradise

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Fillimisht postuar nga axl:
[qb]
Fillimisht postuar nga Rosi:
[qb]
Fillimisht postuar nga comova:
[qb] Sa ditar i eger...! Ishalla disa nuk e kane pernjimend, se pa kene fisi "DumDum" i rritun n´pyjet "m´shaj se po t´shaj", s´bahet ndryshe...
Mu m´ka kalu dita sot per bukuri...kam sha boll! <img border="0" alt="[thumbsup]" title="" src="graemlins/thumbsup.gif" /> [/qb]
Nqs nuk te pelqen ditari mas shkruj ma,nuk te ban kush me zor... /pf/images/graemlins/tongue.gif [/qb]
E di se nuk na ban me zor,por me te than drejten nuk ja ka vle me e hap...............po kurjoziteti shpesh te ban me gabu. [/qb]
He Axl thash se te kisha krah,po se po ma shan temen nuk ma kishte marr mendja,mere me mend ca pret prej tjerve.
Ca lyp ti :smash:
Po gjithsesi te du shum....
 

paradise

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Hej Axl per cdo postim qe do te besh ke ndermend me ma ndryshu emrin /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

axl

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Fillimisht postuar nga Rosi:
[qb] Hej Axl per cdo postim qe do te besh ke ndermend me ma ndryshu emrin /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Mire moj bubrrec si te dush ti,mandej un nuk ta kam sha ditarin ty ,po ti e din se kjo asht mendyra jeme me ti aprovo gjanat. :thumbsup: Un te pakten te kam shkru te i joti,ti......
Sot jam e merzitun.......... /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Sara

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Po me vjen shume keq te lexoj te gazeta "Shekulli" se "shume pak gjera kane ndryshuar kur Migjeni kerkonte pak drite".Shkodra si ska me keq. Me duket mua apo mbeti gjthmone prapa qyteteve te tjera.
 

ezhderha

Primus registratum
Re: Ditari i dites

mu asht tu me dhimbte shpina. ketij motit "te kandshem" londinez i detyrohem per kete...

per da ngjarje ne shkoder i degjova edhe vete. asht e vertete(dhe e hidhun) qe shkodra asht ma keq se qytetet e tjera. shtetit e qeverise sone "te arte" i detyrohena... /pf/images/graemlins/frown.gif
 

paradise

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Fillimisht postuar nga axl:
[qb]
Fillimisht postuar nga Rosi:
[qb] Hej Axl per cdo postim qe do te besh ke ndermend me ma ndryshu emrin /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Mire moj bubrrec si te dush ti,mandej un nuk ta kam sha ditarin ty ,po ti e din se kjo asht mendyra jeme me ti aprovo gjanat. :thumbsup: Un te pakten te kam shkru te i joti,ti......
Sot jam e merzitun.......... /pf/images/graemlins/frown.gif [/qb]
Po ku kam me te shkru un ty?Hape edhe ti nje teme dhe po te shkruj,e nqs thu ne rrug private,un jam ma e rregullta qe te shkruj gjithmone
/pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif
 
H

harap

Guest
Re: Ditari i dites

sot paskam harru stilolapsin ne shpi edhe skam si me shkru shenim
nejse shkrujme neser.
 

axl

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Fillimisht postuar nga HaRaP:
[qb] sot paskam harru stilolapsin ne shpi edhe skam si me shkru shenim
nejse shkrujme neser. [/qb]
Ta kishe leshu nje te bertitun mor zot zoti se kam pas dy.Ke kujdes heren tjeter.......
 

axl

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Fillimisht postuar nga Rosi:
[qb]
Fillimisht postuar nga axl:
[qb]
Fillimisht postuar nga Rosi:
[qb] Hej Axl per cdo postim qe do te besh ke ndermend me ma ndryshu emrin /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Mire moj bubrrec si te dush ti,mandej un nuk ta kam sha ditarin ty ,po ti e din se kjo asht mendyra jeme me ti aprovo gjanat. :thumbsup: Un te pakten te kam shkru te i joti,ti......
Sot jam e merzitun.......... /pf/images/graemlins/frown.gif [/qb]
Po ku kam me te shkru un ty?Hape edhe ti nje teme dhe po te shkruj,e nqs thu ne rrug private,un jam ma e rregullta qe te shkruj gjithmone
/pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif [/qb]
Po te kontrollosh mire, para se me fol, ndoshta gjen ndaj gja te vogel,apo jo??????????????????? :tipsy:
 

paradise

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Tan filozofi je,si gjithmon...
Duhet nje dit e tan me kuptu se ca don me shkru
Po ne thelb je person i mire /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
H

harap

Guest
Re: Ditari i dites

edhe ti sme dukesh njeri i keq jo.
po prap duhet me e pa kete punen tande /pf/images/graemlins/smile.gif
 
Top