Ditari i dites

bebi

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Fillimisht postuar nga Rosi:
[qb]Edhe un e kam kuptu sot se jan disa shkodran llapazan...[/qb]
ti duhet te jesh e meqme shum se si antare e re e ke kap shpejt muhabetin...

ps: m'fal ke pe ti kshtu, vedin en pasqyre kur nxore rrezultatin?
heren tjeter pa leter kopjative ta marrsha se njat pata mendu edhe un kur bana llogarine!
 

paradise

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Boll maj vajz se po kujtojn tjeret se jena tu u gri...
Ne u knaqme ktu me u humor, me qe the dhe ti..
Mandaj qa te djeg miza maj gjan...
 

bebi

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Fillimisht postuar nga Rosi:
[qb]Boll maj vajz se po kujtojn tjeret se jena tu u gri...
Ne u knaqme ktu me u humor, me qe the dhe ti..
Mandaj qa te djeg miza maj gjan...[/qb]
mu nuk me djegu miza por mu duk pa vend fjala llapazan, kur ketu asnje nuk flet... /pf/images/graemlins/laugh.gif
e dyta xhan-- jo gjan (fol shkodranshe ta marrsha)

kjo asht per ata qe nuk marrin vesh!
 

paradise

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Fillimisht postuar nga Blue:
[qb]
Fillimisht postuar nga Rosi:
[qb]Boll maj vajz se po kujtojn tjeret se jena tu u gri...
Ne u knaqme ktu me u humor, me qe the dhe ti..
Mandaj qa te djeg miza maj gjan...[/qb]
mu nuk me djegu miza por mu duk pa vend fjala llapazan, kur ketu asnje nuk flet... /pf/images/graemlins/laugh.gif
e dyta xhan-- jo gjan (fol shkodranshe ta marrsha)

kjo asht per ata qe nuk marrin vesh!
[/qb][/QUOT
Qyqur u kthyme ne normalitet..... /pf/images/graemlins/smile.gif :thumbsup:
 

bebi

Primus registratum
Re: Ditari i dites

un normale kjesh tan kohen! ca flet ti? t'ka ra dilli n'kry aaa?
 

leona

Primus registratum
Re: Ditari i dites

blue maj ti sje edhe njaq gjakatare ..hihihih po per ate qe e meritojne ..ne motosharre me ja pre kryte..hihiihhi
P.Sh une kam kuptu se blue asht shume e mire...
 

ezhderha

Primus registratum
Re: Ditari i dites

qe dhe nji dua, lutje perendise per yftar:

O Zot, deksha per blu-n e per rosi-n e u ngjallsha prape!!!

hajt jua prifte tanve Zoti mbare e mbrapsht !!!
 

ezhderha

Primus registratum
Re: Ditari i dites

me me fale se harrova me u lute qe me deke e me u ngjalle dhe per yllin, te cilen do ta admiroj sot e mbrapa /pf/images/graemlins/smile.gif !
 

bebi

Primus registratum
Re: Ditari i dites

:smash: erdha me ba nji taaaa e me ju diftu se si hije m'keni ktu /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

paradise

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Fillimisht postuar nga nak:
[qb]qe dhe nji dua, lutje perendise per yftar:

O Zot, deksha per blu-n e per rosi-n e u ngjallsha prape!!!

hajt jua prifte tanve Zoti mbare e mbrapsht !!![/qb]
Edhe ty ishalla mar Nak, se boll zemer mire je.... /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

paradise

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Fillimisht postuar nga Blue:
[qb] :smash: erdha me ba nji taaaa e me ju diftu se si hije m'keni ktu /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Ndac si hije e ndac pa hije hajde, je e mirpritun, po vec hajde me hijeshi /pf/images/graemlins/smile.gif
 

paradise

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Po si e kalut mar shkodran festen e 28 nentorit?
Si nuk na dha kerkush shpjegime... /pf/images/graemlins/smile.gif
 

skodrinon

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Un t kam hanger ,t kam pi,e t kam ....... /pf/images/graemlins/smile.gif me pak fjal ja kam xi jeten festes /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

albscutar

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Mirboll e paskeni kalu jufestat tuj hanger e pi.

Vet ju permajta traditave tona,
bleva do fishek-zjarre ne munges te kallashit,dhe pashe filmin :rolleyes:
<<< LIRI A VDEKJE >>>

--------------------------------------------------Jeta eshte nje shetitje nga martaniteti
dei tek varrezat!!!
 

paradise

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Fillimisht postuar nga Skodrinon:
[qb]Un t kam hanger ,t kam pi,e t kam ....... /pf/images/graemlins/smile.gif me pak fjal ja kam xi jeten festes /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Paske hanger, paske pi, po ne vend te atyne pikave ca ke dasht me shkru.. :smash:
Te Ditari i dites tregohen te tana , te lame dhe te pa lame...
Mend per tjeter here /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

ezhderha

Primus registratum
Re: Ditari i dites

VEC NJI SUGJERIM

mos ndoshta te pika pikat skodrinoni ka dashte me diftu se nder te tjera dhe ka praktiku penetrimin e pesinit ne ndonji organ seksual femeror???

ndoshta e kam gabim... pres reagimin tuaj...
 

genci

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Fillimisht postuar nga Rosi:
[qb]
Fillimisht postuar nga Skodrinon:
[qb]Un t kam hanger ,t kam pi,e t kam ....... /pf/images/graemlins/smile.gif me pak fjal ja kam xi jeten festes /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Paske hanger, paske pi, po ne vend te atyne pikave ca ke dasht me shkru.. :smash:
Te Ditari i dites tregohen te tana , te lame dhe te pa lame...
Mend per tjeter here /pf/images/graemlins/tongue.gif [/qb]
ik mar nak se nuk e paske hyyyyyyyyyp muhabetin hiccccc

aj ka dashte me thane

" une t'kam hanger t'kam pi e t'kam dhi me pak fjale i ka dale era asaj punes "

ababa edhe Ramazan pashZoten mas na bani me mendu se i kena lane per Bajram ato pune /pf/images/graemlins/tongue.gif . ti ma edhe 2 dite kam mbet /pf/images/graemlins/wink.gif
 

skodrinon

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Kush te tha Rosi qe e kam pas fjalen per te dhjere apo edhe ti si Naku me hipoteza /pf/images/graemlins/smile.gif ?
Meqe po ma kerkoni po jua them :
Ose ma mir s po jua them se pa na myllin temen shum te dashur te Rozit se mua ma kan mbyllur nje pastaj edhe pakez enigme ka lezet hi hi hi /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

albscutar

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Blue c'fare ushqimi perdor mar naqe :confused:

se qysh se kam ardhe ketu ,vetem tuj kercy ke

mete,dhe nuk je dobesu aspak :confused:

--------------------------------------------------
Jeta eshte nje shetitje nga martaniteti
deri tek varrezat!!!
 
Top