DESHIRA E FUNDIT !?

INIT

Forumium maestatis

Jeta eshte nje udhtim i mistershem me shume stacjone ....
Nese ky udhetim do arrinte ne stacjonin e fundit !
CILA DO ISHTE DESHIRA JUAJ E FUNDIT !?
 

Bardhyli00

Forumium maestatis
te vdes shpejt dhe pa dhimbje.........................gjeja e pare e po me shkon neper mend per momentin,ndoshta me vone ,kujt i dihet
 

INIT

Forumium maestatis
Lume si ti qe te marrin te keqen stajonet !
:DPor deshiren sna e tregove ?
 

abs

nuk e di...
tani..., ok! simbas meje cdo nje "here" ;) ndjehem/i te perjetshem ne ate moment ;)
(dikush ndjehet sikur vdes)
mvaret nga kendveshtrimi dhe pozitiviteti i personit. kapito mua :D

deshira ime mbetet perhere e njejte,ne ate moment, te kaloj nga ana tjeter e tunelit, duke perjetuar te perjetshmen!!!!

klaro?!
 

INIT

Forumium maestatis
Shume e lezetshme ! Ja, egziston dhe dikush qe sdeshiron te dale nga rrethi! ( abstract ) :p
 

Megg

Carpe Diem
Jeta eshte nje udhtim i mistershem me shume stacjone ....
Nese ky udhetim do arrinte ne stacjonin e fundit !
CILA DO ISHTE DESHIRA JUAJ E FUNDIT !?
Heret te paska ra nder mend mor djale....:confused:
Un kam ca plane njeher per momentin,,,pastaj shohim e bejme! ;)
 

INIT

Forumium maestatis
Heret te paska ra nder mend mor djale....:confused:
Un kam ca plane njeher per momentin,,,pastaj shohim e bejme! ;)
Me gezon fakti qe ke gjera te tjera per cfare te mendosh ! :)
Por asnjeri se din cili eshte stacjoni i ti i fundit ! ( Duhet te jemi dhe te pergatitur, tjetri mund te jete dhe i fundit ! ) :oops:
 

Megg

Carpe Diem
Me gezon fakti qe ke gjera te tjera per cfare te mendosh ! :)
Por asnjeri se din cili eshte stacjoni i ti i fundit ! ( Duhet te jemi dhe te pergatitur, tjetri mund te jete dhe i fundit ! ) :oops:
Ne fakt jeta me ka tregur se fati esht si nje fortune e pameshire...qe kur vjen te te marri nuk te pyet...."Me fal,cfare te mbeti pa jetuar e pa shijuar sepse une ste lashe dot?" por ne menyren me mizore e te mistershme...te dergon ne stacionin e fundit pa prere ti bileten...prandaj do jetoj me deshirat e mia...pa shtuar pjesen "e fundit" ...dhe te tjerat .....DESTENY skam cti bej! :)
 

INIT

Forumium maestatis
Ne fakt jeta me ka tregur se fati esht si nje fortune e pameshire...qe kur vjen te te marri nuk te pyet...."Me fal,cfare te mbeti pa jetuar e pa shijuar sepse une ste lashe dot?" por ne menyren me mizore e te mistershme...te dergon ne stacionin e fundit pa prere ti bileten...prandaj do jetoj me deshirat e mia...pa shtuar pjesen "e fundit" ...dhe te tjerat .....DESTENY skam cti bej! :)
Jam shume dakort me ty !! Po jepi nje pergjigje temes .... ( mos ki frike ) :hidhu:
 

Megg

Carpe Diem
Jam shume dakort me ty !! Po jepi nje pergjigje temes .... ( mos ki frike ) :hidhu:
Perkundrazi ,skam frike,,po jam tejet optimiste per jeten dhe gjithcka...
dhe nuk e kam nje ide cfare te shkruaj,,,vetem nqs me lejon te bej nje liste, dhe te sihuroj se do jete e gjate :p
 
Top