Copeza mendimesh...

Status
Not open for further replies.

ladouce2005

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

sa shpejt kalon koha...
10 muaj behen sot...
me duket sikur ishte die qe ti erdhe ne kete bote. i vogel, i njome, i bukur, i bardhe, engjelli im. :wub:
kaloj shume kohe larg teje, dhe e di qe nuk eshte nje zgjedhje e mire /pf/images/graemlins/frown.gif
te dua shume beba ime :wub: edhe 1000000000000000
 

ladouce2005

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

nuk ka asgje ne bote qe e zevendeson ate lloj lumturie qe te sjellin :wub:
m'a puth ate gjene e mire qe ke ne shtepi :kiss:
 

Guest
Re: Copeza mendimesh....

Me ka marre malli.dhe dua te me perkedhelesh.te me therrasesh dhe une te zbres shkallet me shume zhurme dhe te vij drejt teje.Ti te me fuash hajde te te puth pak ...dhe thjesht me merr ere tek qafa. Me pyet nese kam henger dreke apo nese kam deshire te ha dicka te vecante, qe pa e llogaritur lodhjen tende ma ploteson cdo deshire timen.
:cry:


ps.Gezuar bebit tate Ld /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Rambla

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

ashtu thojne dhe triestinet. ne jemi triestine, te tjeret italian . keshtu e kupton sa nacionalist jane italianet /pf/images/graemlins/laugh.gif

nuk ke ç'ti thuash.. tempismo perfetto, me lodh si perhere.
 

Eni_883

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

I don't care if monday's blue
Tuesday's grey and wednesday too
Thursday I don't care about you
It's Friday I am in love....
 

Rambla

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

ç'dite e lodhshme dhe intense ne te njejten kohe, nga ato ditet kur je e lumtur qe 'jeton' sepse e shijon vertet. eshte me bukur seç mendoja, shume bukur :cool:

feel it!
 

S6T6N6

Forumium maestatis
Re: Copeza mendimesh....

Po mendoja... sikur te mos kishin zdryp maloket, Tirona do vazhdonte te ishte e bukur?
 

Princi i Bardhe

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

po mendoja ate qe desha te shkruaja para se te lexoja ate qe shkruante iola por me pas u /pf/images/graemlins/frown.gif
..tani mendoj se atehre kur arsyeja do te triumfoje mbi instikitn atehere do te quheshim njerez :shrug:
 

Rambla

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Nuk mund te vleresoja vertet nje person qe thote apo mendon diçka te atille...
 

zog

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Fillimisht postuar nga S6T6N6:
[qb] Po mendoja... sikur te mos kishin zdryp maloket, Tirona do vazhdonte te ishte e bukur? [/qb]
po ty mer pith some kush ta boni tironen prone private. po tirane eshte ka qene e do te jete maloke, mor tutkun. apo e qun qytet laluco-mallakastro-tepelenc.
 

tushi

Valoris scriptorum
Re: Copeza mendimesh....

Satana po ti edhe i jep pak vedit me dal me shprehje sa ma t'pjekuna po kjo si t'erdhi.Per kuriozitet edhe per respekt te malokve qe po identifikohen(un psh)a ka munsi me na kallxu edhe origjinen tane /pf/images/graemlins/laugh.gif flm
 

S6T6N6

Forumium maestatis
Re: Copeza mendimesh....

Fillimisht postuar nga Iola:
[qb]
Fillimisht postuar nga S6T6N6:
[qb] Po mendoja... sikur te mos kishin zdryp maloket, Tirona do vazhdonte te ishte e bukur? [/qb]
Une nuk e di pergjigjen por di qe sot nje njeri nuk do te gjendej nen rrotat e nje makine qe vazhdonte te uturinte nga gazi, nuk do tronditej jeta e nje familjeje te thjeshte, e nje nuseje te re qe priste te shoqin te kthehej nga puna, nuk do te prishej hareja e nje kolektivi qe edhe pse po ktheheshin te lodhur nga puna ne nje ore te vone dinin akoma te qeshnin e nuk mendonin se vetem dy minuta me pas gjithcka do te kthehej ne tmerr ... nuk e di pergjigjen /pf/images/graemlins/frown.gif

Fale zotit kishte shume arsye per tu mbajtur ne jete! [/qb]
Ti thua "nuk e di pergjigjen" por pergjigjen e dhe /pf/images/graemlins/wink.gif
 

abs

nuk e di...
Re: Copeza mendimesh....

ne vitet e demos kam nigju se malok quhen te tan ata qe flasin gegnishten.
psh un jam maloke, vecse e perzime me mal e fush :rockband:
por kjo kategori nuk vehet n dukje, kshtuqe her futem te ato t malit e her te kto fushes /pf/images/graemlins/laugh.gif dmth kam disa variacione, biles kajhere me ngaterrojne me ato t bregut t detit! se ke idene sa interesant asht :rockband:

ps: dhe vete jam pak raciste por s6 kenka ma shume se une /pf/images/graemlins/wink.gif
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Copeza mendimesh....

Fillimisht postuar nga zog:
[qb]
Fillimisht postuar nga S6T6N6:
[qb] Po mendoja... sikur te mos kishin zdryp maloket, Tirona do vazhdonte te ishte e bukur? [/qb]
po ty mer pith some kush ta boni tironen prone private. po tirane eshte ka qene e do te jete maloke, mor tutkun. apo e qun qytet laluco-mallakastro-tepelenc. [/qb]
ne fakt tirOna ka qene dibrano-korcaro-skraparlleshe :wink:

ca behet mo ca behet? Apo mohimi eshte rruga drejt gjetjes se identitetit personal?

Sa patetike S6t6n6, pffffffffffffffffffff!!!
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Copeza mendimesh....

Iola leni me goc robt te zihen, keshtu te pakten kane mundesi te ndjehen te gjalle dhe se zene nje byth vend ne kete dimension...

p.s. xhan xhan tyja qe je kaq e kujdesshme :kiss:
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Copeza mendimesh....

une po te pershnes me dy rreshta te nje kenge tjeter /pf/images/graemlins/smile.gif :

siamo dei, dei santi,
siamo noi, siamo piccoli, gia grandi /pf/images/graemlins/wink.gif
 
Status
Not open for further replies.
Top