Copeza mendimesh...

Status
Not open for further replies.

Wii

Grupi i të moçmëve!
Re: Copeza mendimesh....

me e forta e kesaj jete eshte se shume prej nesh mendojne se do jetojne pergjithmone ne kete bote.
e kjo me kujton nje thenie :jeta eshte nje komedi dhe kjo eshte tragjedia me e madhe...
 

Aralda

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

CUDI!KAM VEC PAK ORE LARG TEJE E ME MUNGON TMERRSISHT ,TE KAM ULUR AFER MEJE ATY NGJITUR ME KARRIGEN TIME E PRAPE ME MUNGON TMERRSISHT ,DUA TE TKEM TE MBLEDHUR FORT MES KAHEVE TE MI E NDOSHTA KESHTU DO TE JEM ME E QETE TE DUA CMENDURISHT.........
 

doktoresha

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

mos qofte e thene as ne enderr...te me harrosh ti mua...a me do valle si une te dua....cdo gje eshte e kthyshme ....kur do ta kthesh...kam kthyer boten time 360 grade...drejt teje....
shoh detin....jam e lumtur...
 

S6T6N6

Forumium maestatis
Re: Copeza mendimesh....

Per cudi sa here shoh "Diapazon ne AF" ndjehem trishtueshem, shkrimet jane shume tragjike ne kete kategori... me te cilter njerez, me te cilter :wave:
 

Najeli

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Ke te drejte, shume e vrenjtur njerzia ketu!!!

Ne fakt sonte u vrenjta me te vertete, kur mu desh te ndahesha me nje njeri qe e dua fort...nga te paktet qe dua me te vertete ketu ku jam!!!

Pse ata te miret gjithnje ikin...pse?!
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: Copeza mendimesh....

qe te mbesin te mire...
se bohen boz masanej e s'te pelqejn mo /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

hume oj cuc u bofsh lomsh u bofsh!
 

doktoresha

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Fillimisht postuar nga Nayeli:
[qb]
Pse ata te miret gjithnje ikin...pse?! [/qb]
qe te vuajme ne te miret e tjere /pf/images/graemlins/wink.gif
te miret...ata me te miret jane gjithnje te zene...pse?
 

S6T6N6

Forumium maestatis
Re: Copeza mendimesh....

:lol: p mendoj se cfare mundet te jete kjo gje kaq materialiste /pf/images/graemlins/wink.gif
 
Status
Not open for further replies.
Top