Copeza mendimesh...

Status
Not open for further replies.

susana

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

ora 8:03pm!! baaah, iku dhe kjo e shtune.DIAMOND AVE duket kaq bosh sot /pf/images/graemlins/frown.gif
 

gledis korca

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Me ka marr malli shum.Me duken bosh zyrat pa te qeshmen tate qe hyjte kudo.Me vjen mir qe je me pushime.Por sa keq mvje kur nuk shof syt e tu cdo mjes.Kam hap foto por parseprap nuk e fiksoj dot fytyren tate qart.Ngaqe mka marr shum malli me siguri.Kur do vish?
 

doktoresha

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

back..in real life.... /pf/images/graemlins/frown.gif
tani duhet te kompesoj ditet e humbura ne pune....dhe jam kaq out... :cool:
 

Rambla

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Neser duhet te shkoj mire se s'ben ! mos u merzit fare, dhe kjo nata e sotme do jete padyshim pa gjume, por do ta kujtosh me nostalgji te embel me vone.
te kam xhan! /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Rambla

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

une po mundohem te bej si thua ti...qe e di dhe vet qe ke te drejte, por eshte pak e veshtire /pf/images/graemlins/frown.gif :shrug:

oh sa inat qe nuk je ketu...do degjoje I*** duke folur si...s'po e them, por mua po me shkrin se qeshuri. nuk do ta njihje, por do te bente tu rilaksoje pak .
notte ...nese do vije gjumi te na marr
 

receli

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Suksese studenteve e pedagogeve ne vitin e ri shkollor !

pune pune nat e dite po dhe hani 3 her ne dite.
 

doktoresha

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

neteve si kjo...ku yje shkelqejne ne qiell...do desha te flisja me ty....vetem te flisja....diku nen qiell te hapur...
 

kju

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Fillimisht postuar nga rambla:
[qb] Neser duhet te shkoj mire se s'ben ! mos u merzit fare, dhe kjo nata e sotme do jete padyshim pa gjume, por do ta kujtosh me nostalgji te embel me vone.
te kam xhan! /pf/images/graemlins/smile.gif [/qb]
:idea: Me mua e kishe ti? Ca e mil qe je! :wub:
Shkoi shum mire me verte /pf/images/graemlins/laugh.gif po kjo nate ishte e tmerrshme me teper se ajo para 2 ditesh :mad: ishte pa fuuuund :eek:
Kaloi
Tani mund te ikim ne plazh /pf/images/graemlins/tongue.gif

P.S. un ne vend te pikave dhe presjeve perdor keto surratet se eshte nje tentacion shum i madh per mua, te lutem mos ma ve re!
Mi dispiaaaaaceeeee :cry:
 

Guest
Re: Copeza mendimesh....

Prape kete nate ne mendje te kam..
prape gjumi nuk me merr
Deshiroj te te kem prane
duart ti prek e te ledhatoj,perqafoj e te shtrengoj...
 

Wii

Grupi i të moçmëve!
Re: Copeza mendimesh....

qani sa te doni,
sa te mbarojne pushimet te gjithe ne kular do shkoni...me gjith mu bashke.
 

Godfather74

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Faleminderit!Shyqyr qe na e qavi me ne fund dikush hallin ne te persukutuarve pa pushime /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Wii

Grupi i të moçmëve!
Re: Copeza mendimesh....

Fillimisht postuar nga anadoktoresha:
[qb] po ne qe spatem thuajse fare pushime...ku do shkojme ne ...prapa diellit?!...ehhh [/qb]
per ata qe nuk paten pushime kur te me vije frymezimi do e shkruaj nje rresht... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Wii

Grupi i të moçmëve!
Re: Copeza mendimesh....

me ka rene ne dore nje flete e bardhe.po te shkruaj do ta prish kot me vone kur ta lexoj perseri do ta lodh mendjen ne ate moshe qe do jem te rikujtoj ato momente qe jam munduar te pershkruaj ne leter.po atehere mendja do te jete boll e lodhur nga jeta dhe do te refuzoje te rikujtoje...
cfare vlere mund te kene kujtimet?o.k i mbaj mend disa momente te bukura qe mund te me kene ndodhur deri tani...ti rikujtoj...per cfare?qe ti them vetes shih si ke qene e tani nuk je me?mbaj mend mendime te hidhura?per cfare ti kujtoj?ti them vetes shih si ke vuajtur... /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Guest
Re: Copeza mendimesh....

Fillimisht postuar nga nemesis:
[qb] qani sa te doni,
sa te mbarojne pushimet te gjithe ne kular do shkoni...me gjith mu bashke. [/qb]
ne kular kemi qene po he.Edhe me ty po prape...domosdo kemi te njejtet shoke :mad:
 

Wii

Grupi i të moçmëve!
Re: Copeza mendimesh....

dok mos u nxeh se skemi ca me i bo.na ra per pjese si i thuhet atij muhabeti.fundja fundit ne nje fare menyre do kaloje kjo jete.
 
Status
Not open for further replies.
Top