Copeza mendimesh...

Status
Not open for further replies.

drops^of^enigma

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

I need your voice today,a small stolen moment,tears fall so freely and I’m weary with pain. I miss you too much and I don’t know how to
absolve my soul from this ache to touch you...
 
Re: Copeza mendimesh....

Dua nje xhiro me motor buze detit. S'ka rendesi ne c'drejtim fryn era apo trupin e kujt jam duke shtrenguar.
 

fairy

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

...keshtu eshte kur nuk degjon fjalet e atyre qe dine me shume e qe te duan te miren.
 

Danae

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

periudha paraprovimeve me tjeterson.
po kaq kam mete e habitur nga 20 pyetjet budallaqe per gjithe semestrin sa mbase do ndikoje te me ftilloje mendjen heret e ardhshme.
mire qe hyra.
 

S6T6N6

Forumium maestatis
Re: Copeza mendimesh....

Them ndonjehere per ndonjerin... Ta kem perballe, t'ia bej turinjte cope, pastaj, pastaj qetesohem dhe jeta vazhdon rregullisht sikur te mos kish ndodhur asgje.
 

Danae

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Shetitese nga jashte vellos se bardhe mbi koke,tek murosej dikur,ne muret e spanjes.diell i forte mbi guret masive ngjyrebezhe.
Saragoza dashuri lindur mbi Montezumen,mbi tregime zbulime e njerezish.
une kam gjithcfare kam dashur.
Faleminderit.
 

moonlight

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Ik bubullime, ikë!
Ik se ta kalli bresheri...
Uuuuuu bresheri si turret!
S'ka gale se djelli do e zhduke.
 

Poseidon

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Ne nje dite si kjo vetem nje gje mund te thuhet.
Rrofte ACja /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

fairy

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Ja qe behesh edhe pishman...ve re se ke bere zgjedhjen e gabuar dhe nuk ke nga ia mban e duhet ta vazhdosh, sikur te kisha pasur me shume guxim do e kisha hequr qafe qe vitin e pare dhe do kisha nisur ndonje gje tjeter, keshtu do i kisha kursyer vetes gjithe kete stres, por atehere nuk me linte hunda "pse une s'mund ta bej, nje gje qe te gjithe keta ketu po e bejne", por ja qe nuk paska qene per mua. Durim!
 

Danae

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

dicka e rrembyeshme qe rritet furishem...thua te kete te njejten shije kur...
 

Koli

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Dhe hapat marrin rruge, a thua nuk pyesin per mendimet e mia, ecin dhe nuk ndalin, pa ndjere lodhje dhe pas terheqin dritat dhe zhurmat e rrugeve te vdekura.
 

Koli

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Dhe hapat marrin rruge, a thua nuk pyesin per mendimet e mia, ecin dhe nuk ndalin, pa ndjere lodhje dhe pas terheqin dritat dhe zhurmat e rrugeve te vdekura.
 

Danae

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

mjafton melhiades /pf/images/graemlins/smile.gif dhe gjithcka merr tjeterngjyre.
 

true confidental

Forumium maestatis
Re: Copeza mendimesh....

It is true that happiness changes once you have realized one dream. It simply moves on: Another dream :wub: replaces the old one, and happiness is once again out of reach.( hera e dyte qe ja perseris vetes brenda dy ditesh /pf/images/graemlins/laugh.gif ).............
 

Al-Punk

Still here
Re: Copeza mendimesh....

Njehere e nje kohe ishim adoleshente qe nuk donim te rriteshim kurre e plot mendime e diskutime...
Tani me duket sikur po kthehemi ne njerez te ngrate me shenja lodhje nga puna ne sy qe nuk dine me se cfare kuptimi ka ajo qe bejne dhe qe jetojne... ndoshta ne te kundert do pyesnim e do diskutonim prap
 
Status
Not open for further replies.
Top