Copeza mendimesh...

Status
Not open for further replies.

fairy

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

...sikur te pakten vetem nje here Zoti te me ndihmonte te vija pak drejtesi dhe te vertetoja shprehjen "Bota eshte me rrota", do isha shume shume shume me e qete. :cry: :idea:
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: Copeza mendimesh....

Zoti i pergjigjet te gjitha lutjeve, por njerezit ngaterrojne pergjigjen e Tij me plotesimin e deshirave te tyre.
 

Shqiptarja

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Ca shkrime, ca faqe te shkruarash dhe.... per nje moment me kujtuan nje te kaluar te shkurter dhe sadopak te mire,..por megjithate eshte nje e kaluar tani qe dal nga dal po venitet, shkon ne te haruar, pertej, larg, larg, shume larg....!!!
 

Danae

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

brenda nje gote...
brenda qelqit qe te ndan furishem tek puthesh me te ne perqafimin me tejdukshmerine.
Take it easy and enjoy.
 

Danae

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

kuptoj gjyshin tim tek merrte fryme ngadale e furishem...me ka marre malli gjysh.
 

crazy

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

do doja te isha me ty,edhe pse ti je larg meje.me mungon zemra ime por nuk dua te te ndaloj te ndjekesh realizimin e enderrave te tua.
 

Danae

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

mah...
perdite e me shume e habitur nga rrymat e nendheshme te ujerave te kohes,nga duart e buta qe mbeshtjellin ne perqafime e nga buzeqeshjet qe lindin nga dashamiresia,e perdite sensibel ne ndryshimet klimatike e ne frazat e hirta te fleteve te gjata.
karikature oriane d'arc.
 

moonlight

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Pas pushimit te tij nga acarimet e te pagdhendurve, nuk ka sesi mendjen te mos e kete patur tek zonjusha pa emer.
 

Danae

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

jam kaq e terhequr pas atij shikimi,e vrojtoj me shume endje,dua te di si evulon,femijet kane nje kurajo te cmendur,qe ti do ruash edhe kur te rritesh.
 

crazy

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

mendoja se kur e do nje njeri nuk te zhgenjente kurre,por ti me zhgenjeve shume dhe per mua je vec moment qe nuk dua ta kujtoj me kurre.te kam dashur shume....
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Copeza mendimesh....

c'duhet te beje nje qe mendon te zhduket dhe ne poste i vjen nje reklame me titull:
Escape to the tropic?!
:shrug:

...there are signs everywhere :idea:
 

jehona

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

une e di dhe po te rri nuk ka rendesi
une e di nuk me kupton
ti je femi
...

jeto me mua vetem nje nate, vetem nje!!!
 

Ema

Goddes
Re: Copeza mendimesh....

Fillimisht postuar nga Iola:
[qb] ...there are signs everywhere

Nuk me rri "ajo" rehat qe ti marr ashtu si vijne.

Po lodh koken per ti interpretuar ... [/qb]
Ti nuk je durrsake,apo jo?
 

Danae

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

adhuroj mendjen femerore kaq e kujdesshme ne gjithcka qe quhet imtesi,si nje puzzle ku cdo pjese perben nje kryeveper.
 

Danae

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

nuk i ndahem dot ballkanit,tanto vale faccia qualcosa /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Nei

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

..nje goxha copez mendimi se fundi me thote se pergjigjet ndryshojne..
 

Danae

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

do shokohesh sot nga menyra sesi perdite ti me ke pare.miks rrapatush :kiss:
 
Status
Not open for further replies.
Top