C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

M

Mortal

Guest
Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

Kam qefin time.
Edi doli laskuriq e nuk u kritikua perkundrazi po perkrahet nga tipa si ti /pf/images/graemlins/wink.gif qe deshirat e tija i atriubuon tek tjetri, Pschy. 101...lol , dhe ti behesh interesant me mua.

lol

notorious

Primus registratum

çrendsi ka dalja e Edit lakuriq ket jo qe se kuptoj... por as me intereson ta kuptoj

jo per gjo po ajo s'esht foto ku Edi esht duke vjedh Bank apo duke vra rob ne France... por thjesht nje foto nudo ne nje plazh apostafat per ate gusto

dhe nje diçka SHEGUSHE... un interesantin skam nevoj ta boj ktu sepse jam thjesht per qefin tim te argetohem kte koh qe ri ktu,

interesanti... me del natyrale ne realitet

M

Mortal

Guest

Good. /pf/images/graemlins/smile.gif

99999

Primus registratum

Mos u merzisni se pas ca kohesh do dalin vidiot e Edit me zezake, te filmuara ne kartierin gay ne France.

99999

Primus registratum

Juve te PS-se u paska kape te gjitheve semundja e bythes.
Fare e keqe.

dahlia

Grupi i të çmëndurve!

avatari im nuk eshte PS ....qorr /pf/images/graemlins/smash.gif /pf/images/graemlins/smash.gif

ah se u kujtova...prandaj po vujne dhe Parizianet se e kane kryetarin e bashkise homoseksual...

99999

Primus registratum

Harrova qe ju pedet s'kini parti!
ha ha ha
mos u merzit se po bej shaka

99999

Primus registratum

Parizienet ia futen thiken dhe e çuan ne spital kryetarin e tyre homoseksual.
Ai shpetoi ne fill.

S

Scorpion

Guest

Urte mer mos e banalizoni, shshsh me leni te shoh lajmet /pf/images/graemlins/laugh.gif

dahlia

Grupi i të çmëndurve!

jo nuk merzitem...nuk jam pede se jam femer /pf/images/graemlins/laugh.gif...
po te isha mashkull ndoshta edhe mund te isha...ty nuk te prish asnje pune apo jo...

sa per fotot nuk e kuptoj dot pse duhet te hapej teme!...eshte njesoj si te shkoj SALA ne hamam...ne banja turke ose romane...dhe ta nxjerrin ne foto nudo!...do ta shajme pse nuk ka vene peshqir para?!!! Pse nuk ka ndenjur me rrobe banjo ne nje vend ku te gjithe shkojne dhe jane NUDO!
Aman se late nam...me keto mentalitete...

te pakten u siguruat ju meshkujt qe edhe EDI qenka si gjithe te tjeret... /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

ados

Primus registratum

Bravo Dahlia..i vure pikat mbi I.
/pf/images/graemlins/laugh.gif

dahlia

Grupi i të çmëndurve!

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Parizienet ia futen thiken dhe e çuan ne spital kryetarin e tyre homoseksual.
Ai shpetoi ne fill.

[/ QUOTE ]

Homofobia eshte njerezore...Mentalitetet jane te veshtira per tu ndryshuar kudo...

Kondrapedali

Kondrapedali

Akoma tu u mor me rrushin e Edit? Po mosni ore se e latë pa gjë /pf/images/graemlins/laugh.gif