C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

M

Mortal

Guest
Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

Kam qefin time.
Edi doli laskuriq e nuk u kritikua perkundrazi po perkrahet nga tipa si ti /pf/images/graemlins/wink.gif qe deshirat e tija i atriubuon tek tjetri, Pschy. 101...lol , dhe ti behesh interesant me mua.


lol
 

notorious

Primus registratum
Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

çrendsi ka dalja e Edit lakuriq ket jo qe se kuptoj... por as me intereson ta kuptoj

jo per gjo po ajo s'esht foto ku Edi esht duke vjedh Bank apo duke vra rob ne France... por thjesht nje foto nudo ne nje plazh apostafat per ate gusto

dhe nje diçka SHEGUSHE... un interesantin skam nevoj ta boj ktu sepse jam thjesht per qefin tim te argetohem kte koh qe ri ktu,

interesanti... me del natyrale ne realitet
 
M

Mortal

Guest
Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

Good. /pf/images/graemlins/smile.gif
 

99999

Primus registratum
Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

Mos u merzisni se pas ca kohesh do dalin vidiot e Edit me zezake, te filmuara ne kartierin gay ne France.
 

99999

Primus registratum
Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

Juve te PS-se u paska kape te gjitheve semundja e bythes.
Fare e keqe.
 

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

avatari im nuk eshte PS ....qorr /pf/images/graemlins/smash.gif /pf/images/graemlins/smash.gif


ah se u kujtova...prandaj po vujne dhe Parizianet se e kane kryetarin e bashkise homoseksual...
 

99999

Primus registratum
Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

Harrova qe ju pedet s'kini parti!
ha ha ha
mos u merzit se po bej shaka
 

99999

Primus registratum
Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

Parizienet ia futen thiken dhe e çuan ne spital kryetarin e tyre homoseksual.
Ai shpetoi ne fill.
 
S

Scorpion

Guest
Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

Urte mer mos e banalizoni, shshsh me leni te shoh lajmet /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

jo nuk merzitem...nuk jam pede se jam femer /pf/images/graemlins/laugh.gif...
po te isha mashkull ndoshta edhe mund te isha...ty nuk te prish asnje pune apo jo...

sa per fotot nuk e kuptoj dot pse duhet te hapej teme!...eshte njesoj si te shkoj SALA ne hamam...ne banja turke ose romane...dhe ta nxjerrin ne foto nudo!...do ta shajme pse nuk ka vene peshqir para?!!! Pse nuk ka ndenjur me rrobe banjo ne nje vend ku te gjithe shkojne dhe jane NUDO!
Aman se late nam...me keto mentalitete...

te pakten u siguruat ju meshkujt qe edhe EDI qenka si gjithe te tjeret... /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

ados

Primus registratum
Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

Bravo Dahlia..i vure pikat mbi I.
/pf/images/graemlins/laugh.gif
 

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Parizienet ia futen thiken dhe e çuan ne spital kryetarin e tyre homoseksual.
Ai shpetoi ne fill.

[/ QUOTE ]


Homofobia eshte njerezore...Mentalitetet jane te veshtira per tu ndryshuar kudo...
 

Kondrapedali

Kondrapedali
Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

Akoma tu u mor me rrushin e Edit? Po mosni ore se e latë pa gjë /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top