Cilin vend te huaj preferoni???

Zemra

Primus registratum
Cilin vend te huaj preferoni???

Cilat jane ato shtete apo popuj qe admironi ma shume per emigrim?
keni te drejte te zgjidhni. ok.
 

Zemra

Primus registratum
Re: Cilin vend te huaj preferoni???

hajde pra me shende;
Le te shohim kete rezultat interresant.
OPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
 

LEKE DUKAGJINI

Primus registratum
Re: Cilin vend te huaj preferoni???

Fillimisht postuar nga Zemra:
[qb] Cilat jane ato shtete apo popuj qe admironi ma shume per emigrim?
keni te drejte te zgjidhni. ok. [/qb]
VOTONI NE SONDAZHE NE KRYE TE FAQES:

PER MUA ESHTE E VESHTIRE PO NJE E KAM DHENE.....
PO E CILA DO TE FITOJE ESHTE MA E MIRA
 

blabla

Primus registratum
Re: Cilin vend te huaj preferoni???

kush ka votu per italin, amon, se du ta di, kush immigrant ne itali mendon se kan jet t'mir? un se duroj dot per 1 jav, lene mo t'jetosh atje...
 

Zemra

Primus registratum
Re: Cilin vend te huaj preferoni???

PO NE LISTE MORE E KE PO KTHEJE FAQEN NGA ANA TJETER
 

Gileke

Primus registratum
Re: Cilin vend te huaj preferoni???

Fillimisht postuar nga Zemra:
[qb] Cilat jane ato shtete apo popuj qe admironi ma shume per emigrim?
keni te drejte te zgjidhni. ok. [/qb]
MA I MIRI ESHTE I IMI POR KA EDHE TE DYTE UNE PO VOTOJ PER TE DYTIN ME QESE QHQIPERIA ESHTE AUT SERI
FLM
 

Zemra

Primus registratum
Re: Cilin vend te huaj preferoni???

ME GJITHE QEFE PSE JO E KENI TE DREJTEN PREJ BAJRAKTARIT
 

LEKE DUKAGJINI

Primus registratum
Re: Cilin vend te huaj preferoni???

Fillimisht postuar nga Hmmm:
[qb] kush ka votu per italin, amon, se du ta di, kush immigrant ne itali mendon se kan jet t'mir? un se duroj dot per 1 jav, lene mo t'jetosh atje... [/qb]
po ne itali ka nje komunitet te rendesishem Shqipetare i cili ne baze te statistikave ka ndihmue ma shume se te gjith komunitet bashke.
Italia ka shume Shqipe te mira
 

Seriozi

Primus registratum
Re: Cilin vend te huaj preferoni???

Cilin vend te huaj preferoni???


Fillum me zgjedh ne kshu e.Ne te gjitha ato shtetet aty mire eshte ,mjafton te punosh.Perveç se ne Tuqi dhe Sllovoni nuk shtyhet,Spaja quhet. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

tushi

Valoris scriptorum
Re: Cilin vend te huaj preferoni???

Une per Belgjiken e mesa po shoh kena medaljen e argjende deri tash...
 

Zemra

Primus registratum
Re: Cilin vend te huaj preferoni???

Fillimisht postuar nga tushi:
[qb] Une per Belgjiken e mesa po shoh kena medaljen e argjende deri tash... [/qb]
e pse more tushi, ça ka belgjika te mire ?
 

Diddy19

Su@mi
Re: Cilin vend te huaj preferoni???

Do te me pelqente Irlanda ,po se shof nder alternativat!

Verej se ka shume shtete 'kote' si psh Sllavakia apo Kroacia apo Luxemburgu dhe mungojne disa te tjera ifije ma te rendesishme.Po San Marinoja,Andorra dhe Lichtenschtein-i pse nuk jane ne liste?? :confused:
 
Top