Cilin mashkull preferojne me shume femrat?

DarkBlonde

Valoris scriptorum
Femrat jane te ndryshme,dhe perderisa ato jane te ndryshme te ndryshme jane edhe preferencat e tyre.


Une psh e dua nje mashkull intelegjent, karizmatik, gjentelman, te vishet me te zeza, te kete tattoo, te jete freethinker, te degjoje vec rock, te jete open minded, i shkathet, te kete mustaqe e mjekerr, te jete maniak, little psycho por i sinqerte dhe me zemer te madhe.

Ps: Edhe disa gjera te tjera, por sdu te zgjatem :D :p
 

Livin

Forumium praecox
Femrat jane te ndryshme,dhe perderisa ato jane te ndryshme te ndryshme jane edhe preferencat e tyre.


Une psh e dua nje mashkull intelegjent, karizmatik, gjentelman, te vishet me te zeza, te kete tattoo, te jete freethinker, te degjoje vec rock, te jete open minded, i shkathet, te kete mustaqe e mjekerr, te jete maniak, little psycho por i sinqerte dhe me zemer te madhe.

Ps: Edhe disa gjera te tjera, por sdu te zgjatem :D :p

Ke kjo sdua te zgjatem mduket sikur sdo me bo gojen piss :p me fol llafe tkqija :p :p
 

Alivia

Forumium maestatis
Cdo femer kerkon kapakun.
Kapaku prihet ne baze te tenxheres.
Nese behet ndonje gabim ne kombinimin e ketyre dyjave, kemi nje ushqim qe helmon dhe te pa gatuar mire,si rrjedhoje deshtimin e lidhjes.
Ndersa keto tezat e prefektes s"jane shume racionale,jemi ne nje bote relative ku c"do relativitet perfaqson me te miren e mundeshme te nje personi.
Ku ka mashkull apo femer qe se quan veten me tipare dhe veti karakteri te mira?!
 

Eléonoré

Valoris scriptorum
Ate qe punon per pasion dhe jo per te mbajtur frymen gjalle.
Ate qe puna i duket kenaqesi, detyre dhe obligim per te ndrequr shoqerine dhe boten dhe jo ate qe shkon ne pune per para, pushtet dhe potenca te tjera te ketij lloji. I pari i ka! I dyti JO!

EK
 

Eléonoré

Valoris scriptorum
ngaterrove teme o xhaje :p


Isha ne Universitet. Nese me kujtohet mire ishte tek stadiumi Skenderbeu ku ishin parkuar te gjithe autobuzet. Hipi ne ate te Fierit dhe fatorinos te cilin pasi e pagova dhe me dha bileten ne dore i thashe «Faleminderit xhaxhi». Ai me veshtroi sikur e kisha share. Me hedh nje veshtrim nga koka tek kembet sikur donte te me maste dhe me tha: Kujt i thua xhaxhi ti. Une sa ty kam gruan.

E qepa.

EK
 
Top