Cilin mashkull preferojne me shume femrat?

S

Scorpion

Guest
Cilin mashkull preferojne me shume femrat?

25-ML-412804749-ML-
 

Almaa'95

Papirus rex
Mendoj se femrat parapelqejne keto 3 tipe meshkujsh..
1) Inteligjenti, eshte ai flet per cdo teme/ngjarje te perfshin e ke qejf ta degjosh! Oret me keta lloje meshkujsh duket se fluturojne..
2) Karizmatiku, femrat vdesin te qeshin pra te jesh pozitiv & entuziast eshte ngjitese. Vetebesim te larte dhe ide te forta keto perfton duke qen prane nje mashkulli te tille...
3) Indiferenti, ka femra qe ndjehen te lodhura & te besdisura nga meshkujt, indiferenca shkakon tek ato nje interes shume te madh, meshkujt indiferent automatikisht duken me sexy! Me besoni ajo do te dal nga "vetja" vetem e vetem te fitoj vemendjen tuaj me cdo kusht...
 

scadarsko

Locus omnem
Mendoj se femrat parapelqejne keto 3 tipe meshkujsh..
1) Inteligjenti, eshte ai flet per cdo teme/ngjarje te perfshin e ke qejf ta degjosh! Oret me keta lloje meshkujsh duket se fluturojne..
2) Karizmatiku, femrat vdesin te qeshin pra te jesh pozitiv & entuziast eshte ngjitese. Vetebesim te larte dhe ide te forta keto perfton duke qen prane nje mashkulli te tille...
3) Indiferenti, ka femra qe ndjehen te lodhura & te besdisura nga meshkujt, indiferenca shkakon tek ato nje interes shume te madh, meshkujt indiferent automatikisht duken me sexy! Me besoni ajo do te dal nga "vetja" vetem e vetem te fitoj vemendjen tuaj me cdo kusht...
dmth jan preferencat tuaja?
 

Almaa'95

Papirus rex
Pak a shume 90% e femrave kerkon te mashkulli qe ka ne krah te pakten nje nga keto cilesi.. :) ti te cili grup ben pjese?
 

Pinky

Forumium maestatis
Preferoj nje mashkull te sinqert, te thjeshte edhe po sqe i bukur pak rendsi ka
nje mashkull per zemren time, dhe jo per mendimin e te tjereve
 

SNAP

Papirus rex
Femra preferoj ato meshkuj qe kane makina luksose dhe mbahen si garipa:bang: sa inate me vjen:bang: qe kam vetem nje biciklete.
 

Lisa

Moderator
Anëtar i Shtabit
Une per vete preferoj ate qe me preferon zemra ne raport me mendjen :)
 
Top