Cfare ju mungon nga femirija juaj?

albavina

Primus registratum
Cfare ju mungon nga femirija juaj?

Cfare ju mungon nga femirija juaj? kush ka qene epizodi qe kujtoni shpesh?
 

Joy

Primus registratum
Re: Cfare ju mungon nga femirija juaj?

per mua kur u blidhnim te gjithe femijet e lagjes dhe luanim topa luftash, shtyllash, cekash,etj qe nuk me kujtohen tani
Po doja te dija nqs mbani mend ato kenget qe kendonim kur luanim litar?
Une mbaj mend roza rozina.... :wave:
 

woooooow

Primus registratum
Re: Cfare ju mungon nga femirija juaj?

Fillimisht postuar nga Joy:
[qb]
Po doja te dija nqs mbani mend ato kenget qe kendonim kur luanim litar?
Une mbaj mend roza rozina.... :wave: [/qb]
edhe mua me kujtohen ca kenge qe kendonim kur u hidhnin me litar. :tipsy:

Xha lushi eshte plak, i bledh qepet pak nga pak
I thot pulave shu shu shu mos ju gjej me ketu
Po ju gjeta dhe nje here, do tju hap e do t´ju ther. :lol:

Pastaj dhe nje tjeter
Une jam vagoni par dhe therras vogonin e dyt ....se maj men mo :rolleyes: :tipsy:
 

albavina

Primus registratum
Re: Cfare ju mungon nga femirija juaj?

Fillimisht postuar nga Joy:
[qb] per mua kur u blidhnim te gjithe femijet e lagjes dhe luanim topa luftash, shtyllash, cekash,etj qe nuk me kujtohen tani
Po doja te dija nqs mbani mend ato kenget qe kendonim kur luanim litar?
Une mbaj mend roza rozina.... :wave: [/qb]
po ate: une jam vagoni pare dhe therras vagonin e dyte...se mbaj mend me /pf/images/graemlins/frown.gif
 

TranofiljA

Primus registratum
Re: Cfare ju mungon nga femirija juaj?

..si boni dhe ju...keni harru me kryesoren..Lokomotiven /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

albavina

Primus registratum
Re: Cfare ju mungon nga femirija juaj?

Fillimisht postuar nga TranofiljA:
[qb] ..si boni dhe ju...keni harru me kryesoren..Lokomotiven /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
e praaaaaa lokomotiva se e harrova fare :smash:
 

Florus

Forumium maestatis
Re: Cfare ju mungon nga femirija juaj?

Fillimisht postuar nga albavina:
[qb] Cfare ju mungon nga femirija juaj? kush ka qene epizodi qe kujtoni shpesh? [/qb]
Nga femijeria me mungon e dashura e pare :wub: Episodi qe sdo e harroj eshte kur me dha nje shpulle kur me la qe veshtire ta harroj /pf/images/graemlins/frown.gif
 

albavina

Primus registratum
Re: Cfare ju mungon nga femirija juaj?

:lol: zakonisht nuk harrohen puthjet por kjo e shpulles qenka e forte /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

koperton

Primus registratum
Re: Cfare ju mungon nga femirija juaj?

At age 4 success is . . . not peeing in your pants. I think I Completed it.
At age 12 success is . . . having friends. Somewhat Completed.
At age 16 success is . . . having a drivers license. Not Completed until 18.
At age 20 success is . . . having sex. Completed at 17.
At age 35 success is . . . having money. Not yet Completed.
At age 50 success is . . . having more money. Not yet Completed.
At age 60 success is . . . having sex. Not yet Completed.
At age 70 success is . . . having a drivers license. Not yet Completed.
At age 75 success is . . . having friends. Not yet Completed.
At age 80 success is . . . not peeing in your pants Not yet Completed.

I miss not have been able to see under the skirt of my Math teacher Parashqevia when I was 10 years old. At 11 years old the action would have been juestified. Why I did not do it??? That is what I miss most.

I happen to defy gravity. This who I am. Now the action for me is a pervert action.
 

Anica

Primus registratum
Re: Cfare ju mungon nga femirija juaj?

un kur u hidhsha me litar
kenojsha kte

Ne kotec ka kater pula e
imja e vllait e cunit xhaxhait
Hapet koteci myllet koteci me nga trre te rrahurat e komve te rrahurat e komve 1,2,3 me na tre te rrahurat e gjunjve te rrahuart e gjunjve 1,2,3
me na tre te rrahurat e tokes te rrahurat e tokes 1,2,3
Kaq !!
 

Anica

Primus registratum
Re: Cfare ju mungon nga femirija juaj?

Uuuu po harrova kenojshim ene kte

Dita dhe nata kan sebashku njizetekater or Dita
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12
Nata:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12

Marooj
 

Anica

Primus registratum
Re: Cfare ju mungon nga femirija juaj?

Me kujtohet kur lozshim gjashtshe me peta...sa qef ishte... /pf/images/graemlins/smile.gif
edhe ushtari (me peta)lozte lagjja ime :tipsy:
 

Anica

Primus registratum
Re: Cfare ju mungon nga femirija juaj?

Ishte shum qef kur dilshin gjith kalamojt e lagjes ene lozshim kuka mçefti,kaluç.topa zhytsi etj Edhe botash loznim dhe e bonim me hile ai qe kishte shqiprin fitote gjithmon tok me shum /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

albavina

Primus registratum
Re: Cfare ju mungon nga femirija juaj?

po ate kengen(kur loznim me litar) qe fliste per oren e mban mend?? :confused: i kam harruar fare
 

albavina

Primus registratum
Re: Cfare ju mungon nga femirija juaj?

Fillimisht postuar nga +MiZeRiA+:
[qb] Ishte shum qef kur dilshin gjith kalamojt e lagjes ene lozshim kuka mçefti,kaluç.topa zhytsi etj Edhe botash loznim dhe e bonim me hile ai qe kishte shqiprin fitote gjithmon tok me shum /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
uiiiiiiiiii kaluci!!! sa loj e bukur!edhe pse thuja qafen gjithmone! edhe kukamcefti e forte ka qene! per mos fole per topa djegsash!me ka marre malli me loz
 

samanta

Primus registratum
Re: Cfare ju mungon nga femirija juaj?

Mu me ka marre malli me lujt me kanop te oborri i shpis teme :cry:
 

Seriozi

Primus registratum
Re: Cfare ju mungon nga femirija juaj?

Cfare ju mungon nga femijerija juaj ?

Shpullat e prinderve. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Florus

Forumium maestatis
Re: Cfare ju mungon nga femirija juaj?

Fillimisht postuar nga albavina:
[qb] :lol: zakonisht nuk harrohen puthjet por kjo e shpulles qenka e forte /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
qesh ti qesh po mu me bene syte xixa ate dite /pf/images/graemlins/laugh.gif puthjet i kam harru se kur i kujtoj behem konfuz dhe i ngaterroj... /pf/images/graemlins/wink.gif
 

albavina

Primus registratum
Re: Cfare ju mungon nga femirija juaj?

Fillimisht postuar nga FloBo:
[qb]
Fillimisht postuar nga albavina:
[qb] :lol: zakonisht nuk harrohen puthjet por kjo e shpulles qenka e forte /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
qesh ti qesh po mu me bene syte xixa ate dite /pf/images/graemlins/laugh.gif puthjet i kam harru se kur i kujtoj behem konfuz dhe i ngaterroj... /pf/images/graemlins/wink.gif [/qb]
Po kot nuk ta ka futur ne shpulle ajo ty!! :lol:
 

Joy

Primus registratum
Re: Cfare ju mungon nga femirija juaj?

Nuk e di nga lagja juaj po nga lagja ime ne luanim 10(dhjeçesh...nuk eshte fjale e piset, mos keqkuptoni)!
Po shtyllash, rrjeta dhe peshku, petkash?
Cfare koherash...!!!!!
 
Top