Cfare do te kishe vepruar nese i dashuri apo e dashura te godet mbas shpine ne rruge?

hareid

Papirus rex
Shuplaken do ta konsideroja si ledhatim dhe do ti thoja: E dashur; ti me ledhatove ne anen e majte, tani e du edhe nje ledhatim ne anen e djathte...;)
 

rikima

Forumium maestatis
Do ia ngulja syte dhe do ti jepja nje grushte aq te forte sa ti binte dhemballa e pjekurise nese do ti kishte dale normalisht.Dhe do vazhdoja rrugen me koken lart :)
 

Mystique

Larg
Anëtar i Shtabit
Si fillim do ndihesha e tuperuar edhe e zhgenjyer , se di nese do ja ktheja por nje gje eshte e sigurt qe do e coja direkt ne te s'emes.Qe nga mometi qe beri ate veprim kundrejt meje ,per mua eshte plehre! Dhe plehrat e kane vendin ne kosh!!
 

IL__SANTO

Valoris scriptorum
Do i buzeqeshja embel,do e ledhatoja nga floket do i jepja nje perkedhelje te lehte ne faqe do i dhuroja nje buzeqeshje e mbas gjithe ketij momenti romantik do e thyjsha ne mes kshu tip van dam sula.

Nqs ajo eshte kafshe edhe e ben nje gjest te tille ne publik kjo nuk nenkupton qe edhe une te kthehem ne kafshe ti pergjigjem me te njejtin gjest apo te ngjashem. Thjeshte do largohesha edhe gjithsecili ne rruge te vet.
Ne shqiptaret normalisht jemi pasardhesit e Mujit e Halilit :p
 

scadarsko

Locus omnem
Do i buzeqeshja embel,do e ledhatoja nga floket do i jepja nje perkedhelje te lehte ne faqe do i dhuroja nje buzeqeshje e mbas gjithe ketij momenti romantik do e thyjsha ne mes kshu tip van dam sula.

Nqs ajo eshte kafshe edhe e ben nje gjest te tille ne publik kjo nuk nenkupton qe edhe une te kthehem ne kafshe ti pergjigjem me te njejtin gjest apo te ngjashem. Thjeshte do largohesha edhe gjithsecili ne rruge te vet.
Ne shqiptaret normalisht jemi pasardhesit e Mujit e Halilit :p
Vandam sula hahahaha
 
Top