C'fare ben te ndjehesh me mire?

katsune

cherry blossom
C'fare ben te ndjehesh me mire?

Pershendetje te gjithve!
Te gjithe ne do te deshironim te kishim disa gjera qe na ben te ndjehemi mire,por nuk eshte aq e lehte nganjehere te ndjehesh mire sepse mendimet,jeta,ekonomia etj,etj nuk na le 100% te qete,por une do te doja te dija nga ju ne raste merzie apo nervoziteti,ankthi etj,etj ca beni ju qe te ndjeheni mire?
Psh une ,po marr rastin tim,kur jam e shqetesuar ose e merzitur dicka qe me ndodh shume shpesh degjoj muzike shqip ose futem ne forum dhe shkoj tek ato tema qe jane qesharake ose marr mamin ne telefon dhe qaj deri sa qetesohem,ka raste qe i bie murit me koke(bej shaka) etj,etj.....po juve ca beni te ndiheni me mire?
Pergjigjet tuaja mund te jene ndihme edhe per te tjeret si puna ime.
Shendet!
ndoshta mund te duket pak e cuditshme, por mua ne momente te tilla me ben te ndihem mire vetja ime. kerkoj qetesine dhe largohem nga gjithcka e zhurmshme, per te kthjelluar mendimet e per te kuptuar cila do ishte zgjidhja me e mire per mua ndaj problemit ne fjale.
 

Airbourne

Papirus rex
ndjehem <mire> kur PROSTITUTAT skiptare sulmojne AdemGashin.

Ose BYTHSHKERDHYMAT nga albania dhe GOVNAT e Kosoves.

Por Mesues Gashi me KURVAT eshte Axhami.

Te me pyesi MUA se si FUNKSIONON.

uauhhhhhhhhhhhhhhhhh
 

joetisti_

Locus omnem
ndonese te shprehurit "i bie", kur ia nis nje shkrimi, tingellon keq, une I BIE. I BIE pianos qe kam te instaluar si app ne iPhone...
 

Airbourne

Papirus rex
Ja te kqyrim sherihatin.......hmmmmmmmm
Me qfar fillon C-ja me K....c???
Me Q mor vulehumbur, ose sipas psikologjise...
Qesh me gjithë zemër.Kur qesh, lëshohen hormonet e lumturisë, të cilat sigurojnë optimizëm të ri.
KONKRETISHT ose me DREJTE....
Bossët e zgjuar janë të vetëdijshëm për ndikimin e ndjenjës dhe të efektivitetit të muzikës.
FAZIT....te pashkolle,te varfer por me....................TRADITA.
BRILIANTE.
 
Top