C'fare ben te ndjehesh me mire?

eis

Primus registratum
Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

Ju falenderoj shume per pergjigjet qe me keni dhene,
ju pershendes te gjithve!
 

Tan

Primus registratum
Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

Shume gjera.
Ndonjeher muabeti, nje birre e ftohte, muzika sporti, etj etj
 

syndrome

Primus registratum
Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

Me ben te ndjehem me mire kur mbyllem ne dhomen time dhe ve qe te luajne MUSE grupi im i preferuar dhe duke degjuar muse dhe duke pire nje cigare ne pergjithesi me ben te ndjehem me mire.
 

Nightbird

Primus registratum
Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

Degjoj muzike operistike , lexoj , kendoj , shkruaj , pastroj shtepine..e keshtu me rradhe ....dhe me bejne te ndjehem mire sepse merresh me dicka nuk e harxhon kohen te futesh ne mendime .
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

un bej ***** per tu ndier me mire /pf/images/graemlins/wub.gif
/pf/images/graemlins/wave.gif
 

jona20

big bum bam...
Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

sex-i shkon e vjen!
Kurse dy fjale te ngrohta, ta bejne zemren mal!
 

T[]

Forumium praecox
Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
sex-i shkon e vjen!
Kurse dy fjale te ngrohta, ta bejne zemren mal!

[/ QUOTE ]

dakort pra sex me dy fjale te ngrohta /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

jona20

big bum bam...
Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

ok, kjo mund te pranohet /pf/images/graemlins/laugh.gif
dy fjale per pak sex, sepse pa dy fjale nuk ka sex.
 

LUANESHA

Primus registratum
Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

Prania e AMORES time m'ban me u ni mire /pf/images/graemlins/wub.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif
 

LUANESHA

Primus registratum
Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

UN single?????? /pf/images/graemlins/blush.gif


mos se po e nin kush e masnej m'padisin /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
 

jona20

big bum bam...
Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Io dovevo fare lo cicerone allora !!!

[/ QUOTE ]
l'hai fatto allora?
 

@d@

Primus registratum
Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

Asgje /pf/images/graemlins/laugh.gif Mbase do ndihesha e qete po mos te kisha tru, ose po te kisha mundesine ta mbyllja me celes sa here qe do doja te ndihesha mire : eh , ai , ai i ka fajet /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

jona20

big bum bam...
Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

Kot nuk thone: "e ke trunin ne vend te keq" /pf/images/graemlins/smile.gif
Me ben te ndihem me mire nje fjale e duhur ne momentin e duhur, nuk e keni idene si ndryshon dhimbja ne ate moment...trasformohet.
 

@d@

Primus registratum
Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

mos deshe te thoje mendjenZevzekja ?Eh, atje me rri tere kohen n'fakt /pf/images/graemlins/lol.gif
 
Top