cfar eshte jeta???

MrCool

Oldschool
Titulli me i qelluar do ishte "Cfare eshte jeta per ty", sepse askush nuk e sheh ate njelloj.

Per dike eshte fushe me lule, per dike eshte are me shkurre, per dike eshte rrugetim i bukur, per dike nje makth i vertete.

Per mua, eshte gjeja me e bukur qe kam. :p
 

Artin

Papirus rex
Është dhuratë, por dhe detyrë e përgjegjësi.
Është kënaqësi dhe e bukur, kur nuk mendon për vdekjen.
 

Mystique

Larg
Anëtar i Shtabit
Cfare perkufizimesh : )
Nejse varet gjithesecili si e shikon , besoj se u japim perkufizime te ndryshme ne momente te ndryshme.
 
Top