Ç'fare do ti thonit...

Mystique

Larg
Anëtar i Shtabit
I them @Aki qe..
 

Eléonoré

Valoris scriptorum
Dy vete po hanin meze, po pinin vere dhe po benin nje muhabet te embel. Njeri po perpiqej te kapte nje ulli me pirun. Nje here, dy here, tre here, kater here, pese here....hic gje. Tjetri ngul pirunin dhe e kap per here te pare dhe e fut ne goje.

I beszdisur i pari i thote: Eeee une e lodha ullirin ti e zure!
 

Chrono_Crusade

Valoris scriptorum
69 20 61 64 68 75 72 6F 6A 20 73 79 74 65 20 64 68 65 20 62 75 7A 65 71 65 73 68 6A 65 6E 20 74 65 6E 64 65 2C 20 70 72 65 6B 6A 65 6E 20 64 68 65 20 70 75 74 68 6A 65 6E 20 74 65 6E 64 65 20
 

Artin

Papirus rex
Do t'i thosha kësaj lart:

Për anëtarët e këtushëm e kam pak a shumë një ide se si janë, kurse ti dukesh e koduar dhe e padeshifrueshme...
 
Last edited:
Top