Ç'fare do ti thonit...

Alivia

Forumium maestatis
E preke boshllekun brenda teje,u zhyte deri aty ku ska ajr?! Dil tani ,ka mijera pranvera qe po te presin rreth e cark.
 

gurax

Pan ignoramus
"Ti ke marre persiper te me prishesh dhembet mua!"
"Ua, pse?"
"Se je me e embel se sheqeri."

:D
 

Alivia

Forumium maestatis
Ka nje kohe lodhje per cdo kend.Mendoj qe dhe une u lodha duke thene,shkruar dhe filozofuar.Tani dua vetem te ndjej.Te ndjej pa shkruar pa folur ,pa menduar asgje ,pervec se te ndjej...
 

Airbourne

Papirus rex
Kjo sperben problem ASPAK tek mua.Sepse GENIN e SAJ nuk e genjej dot.Genjej veten,por per BACILE eshte e komplikuar.
 
Top