Ç'fare do ti thonit...

SurferChick

Forumium maestatis
Do ti thoja ... Çdo ditë mos mund te jetë e mirë, por aman ka diçka te mire ne çdo ditë. Kështuqë e nesërmja do jetë më e mirë so cheer up [emoji4]
 

bobo

marksist-enverist
ma tund i fije ..., dhe mbaje me 2 duar kur ta tundesh, se shtremrohet, dhe masanej ... :D
 

Passion- Al

Forumium maestatis
I'a thash!
Plasi gotat e qelqit në tokë,mallkoi ,tërhoqi zvarrë valiçen gjysmë të hapur ku dukeshin rrobat e zhubravitura, me kokë të pa krehur nga shpejtësia.
Ohhhh ç'zbrazëti shpirti.
Nuk i tregoj ëndrrat,por është forumi që i them. :D
Ç'mëngjes!
Atë zbrazëti se mbushte as rrezet e diellit që u derdhen mbi perden e bardhë.
 

joetisti_

Locus omnem
s'ishte e nevojshme te me kerkoje falje!!!
Moderuar nga @Lisa!
Ytttt @joetisti_ pervers!!!!
une pervers moj? Ajo ishte perverse. Jo per faktin qe me vuri prapanicen te krahu, jo, por per faktin qe me kerkoi falje :p
Ketu jam! Erdhe mbreme dhe te perqafova, por ishe ne gjume. Edhe te putha te faqet, por s'me ndieve. Dhe meqe s'me ndieve... perfitova pak :D
 
Top