Vazhdo fjaline...

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga Scorpion, 17 Apr 2006.

 1. Haribo

  Haribo Forumium maestatis

  Ose le se m pago mami neser :p


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  joetisti_ likes this.
 2. Linux

  Linux think different

  Ndersa ajo i tha, pse mor un burre tdukem ty
   
  joetisti_ likes this.
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  "jo se me dukesh burre" - i thote ai- "por mendoj se s'ke te holla. Vajzes i shkoi mendja per keq. Tha me vete: mos ndoshta ky kerkon qe te kem breke te holla! Dhe i thote: "pse, mami...
   
 4. bobo

  bobo marksist-enverist

  gjith meshkujt shofin sa holl jam posht, dhe asnje sshef sa (e) holl jam...
   
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ...ne bel. Duke menduar keshtu, vuri re se polici po e shikonte nga beli. "Uh", tha, "me duket se filluan komplimentet tani per bel te holle". Por polici...
   
 6. Srylanna

  Srylanna Primus registratum

  I kerkoi i ngrysur te mbeshtetej pas makines per nje kontroll dhe pikerisht ne ato momente...
   
 7. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ...ndodhi hataja. Polici filloi t'i kerkoje llogari per ofendimin qe ajo i beri. "Kujt i kthen prapanicen ti moj?" i tha. "Po ti a s'me the te mbeshtetem pas makines?" i tha ajo. "Te thashe" thote ky "por...
   
 8. bobo

  bobo marksist-enverist

  ... jo me tyte, desha tthem jo me arme natyrore-, cbela, duket sikur cdo gje fillo nga vrima dhe mbaron ne vrimen e ...zeze!-eh, mendoj me ze te larte, polici: vrim o vrim e zeza vrime, nga ty dolem dhe kur te vdesim e zeza vrime do therresim!... se kuptova tha ajo...
   
 9. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  ...clidhje ka e gjitha kjo-mendoi ajo. E duke u munduar te bente lidhjen mes mendimeve kuptoi..
   

Shpërndajeni këtë faqe