Vazhdo fjaline...

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga Scorpion, 17 Apr 2006.

 1. Scorpion

  Scorpion Guest

  Vazhdo fjaline...

  Na ishte njehere e nje kohe dhe vazhdon te jete akoma ne kohet e sotme............
   
  mpuq and kalimashlia like this.
 2. Guest

  Re: Vazhdo fjaline...

  nje histori, qe shume vete kerkonin ta dinin.............
   
 3. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Vazhdo fjaline...

  ...e kjo histori do te vazhdoje, vazhdoje per aq kohe sa keta njerez duan ta dine dhe jane kureshtar.......
   
 4. Guest

  Re: Vazhdo fjaline...

  Dihet qe njerezit jane gjithmone kureshtare dhe do te vdesin kureshtare perderisa...............
   
 5. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Vazhdo fjaline...

  perderisa jane gjithmone ne kerkim dhe su rri ne vend.........
   
 6. Guest

  Re: Vazhdo fjaline...

  ndaj dhe ky muabet sdo mend........
   
 7. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Vazhdo fjaline...

  S'do mend, doja te flisja por asnje fjale s'po me vinte ne mendje per momentin dhe......
   
 8. Guest

  Re: Vazhdo fjaline...

  ......se ca mu kujtua, qe as ty sta merr mendja.......... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Vazhdo fjaline...

  .....pergjumja me beri qe te mos kuptoja ate qe ti qe kishe ndermend dhe ndaj sma mori mendja, por ti me le te kuptoja qe......
   
 10. Guest

  Re: Vazhdo fjaline...

  .......une kisha kujtuar, qe ti gjoja e kishe kuptuar ndaj..........
   
 11. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Vazhdo fjaline...

  .....mendoja dhe une se e kisha kuptuar, por thjesht ishte nje iluzion i krijuar ne koken time, nderkohe......
   
 12. Guest

  Re: Vazhdo fjaline...

  .....ra zilja e telefonit dhe....
   
 13. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Vazhdo fjaline...

  ...ti ike ti pergjigjeshe e me le te filozofoja me veten e te dyshoja....
   
 14. Guest

  Re: Vazhdo fjaline...

  ...qe une me verte ate zile po prisja per .....
   
 15. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Vazhdo fjaline...

  ...tu shkeputur nga kthetrat e mia qe po te merrnin frymen dhe.......
   
 16. Guest

  Re: Vazhdo fjaline...

  .......te merrja fryme lirisht, sepse pa frymemarrje..........
   
 17. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Vazhdo fjaline...

  ...s'ka jete, dhe jeta ia vlen te jetohet ne cdo sekonde te sajen, me te mirat e te keqiat e saj, problemet e zgjidhjet....
   
 18. Guest

  Re: Vazhdo fjaline...

  ...qeshjet dhe qarjet, gezimet dhe vuajtjet, rendesi ka qe.............
   
 19. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Vazhdo fjaline...

  ... te mos kthejme koken prapa, se mund te na ndrydhet, te ecim e te vazhdojme, nqs rrezohesh, ti Fanta do vish te me ngresh....
   
 20. Guest

  Re: Vazhdo fjaline...

  ....dhe do te te them.. a ikim ja fusim nje xhiroje tani...se mbase na vijne ide te reja per.........
   
  arsaa likes this.

Shpërndajeni këtë faqe