Vazhdo fjaline...

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga Scorpion, 17 Apr 2006.

 1. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ...kamarietit i erdhi mire. E puthi per ate gjest fisnik. "Kur te vish here tjeter" i tha...
   
 2. Linux

  Linux think different

  merr edhe nje shoqe çakurrelse me vete, se ti...
   
 3. Haribo

  Haribo Forumium maestatis

  Se ti do bahesh me bajame nga shiu ..:p


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 4. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ...dhe sapo te jesh bere me bajame, ajo shoqja tjeter te te ndihmoje t'i shisni. Vajza u habit. Hapi gojen per te thene dicka. "Une" tha "...
   
 5. Linux

  Linux think different

  Shko mor çun merr noi porosi mos mtrego mu bajamet.. Ndersa ai uli koken edhe..
   
 6. Haribo

  Haribo Forumium maestatis

  Shko moj legene i tha ..:pJa mori xhaketen pri shpatullash dhe u kthy n turnin e vet ..


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 7. Linux

  Linux think different

  Nderkohe qe ajo vazhdonte ne shi e vetme, pa asnje shprese, dikush diku u shfaq edhe i tha...
   
 8. Haribo

  Haribo Forumium maestatis

  A do me t fol per zotin jehova ...


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 9. Linux

  Linux think different

  Ajo buzeqeshi edhe vazhdoi perseri rrugen, pastaj dikush i tha, hey prit jam..
   
 10. Haribo

  Haribo Forumium maestatis

  Jam hasani a sm mban mend...


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 11. Linux

  Linux think different

  Ku e ke x6 i tha ajo..
   
 12. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Ajo qenka nga ai lloj i femres,qe e shiska veten per x6...
   
 13. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ...ma vodhen - thote ky- por... ti qenke bere qull, eja te te coj ne nje motel se kam frike se ftohesh... Vajza...
   
 14. Haribo

  Haribo Forumium maestatis

  Vajza beri sikur sdonte dhe i hipi puntos


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 15. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ...por edhe e tha me goje "po i hipi puntos" Djali thoshte me vete se c'te ishte kjo punto! Dhe pse kjo donte t'i hipte! Dhe i thote...
   
 16. Haribo

  Haribo Forumium maestatis

  A di mi dhan manuales se nk e kam automatike hahhaha


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 17. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ...varet nga marshi - i thote kjo- por po e provoj. Nderkaq rruges per ne motel i ndalon policia. Pse me shpejtesi - pyet polici- ku e ke...
   
 18. Haribo

  Haribo Forumium maestatis

  Mamin se m ka marr malli me e pa n punto hahahahah


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 19. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ...ua mami! - tha ajo- ku e njeh mamin tim ti?. Polici ishte i shkathet. Dhe i thote...
   
 20. Linux

  Linux think different

  Mund t'rregullohena me i 10mij leksh, ose e shkrujta gjoben.. [emoji14]
   

Shpërndajeni këtë faqe