Dita e juaj sot ...

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga Dreamer, 23 Jul 2015.

 1. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  e cofur
   
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  E kenaqshme....mbasdite!
   
 3. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Filloi heret dhe do mbaroje vone :D
   
  Airbourne likes this.
 4. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Kam do te njohur gjermane qe bojme gallate....po permiresohet ne mbremje
   
  Dreamer likes this.
 5. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  E shpejte. Dita, java, muaji, te gjitha.
   
 6. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  E lodhshme! As darka nuk shkoka
   
  Hope likes this.
 7. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Ka filluar shkelqyeshem,koha si per vjeshte dhe GRANDE.....BEN!!!

  A-17673-1077392358.jpg.jpg
  TULLE do mbaroj.................... MBASDITJA
   
  TinkerBell and Hope like this.
 8. Hope

  Hope dans ton coeur

  Today busy
   
  TinkerBell and Airbourne like this.
 9. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Do ta kqyrim me pas....

  KRANK......baby.
  TUNG.
   
 10. Seyfert

  Seyfert Valoris scriptorum

  E lodhshme...
   
 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  e ftohte, pa impenjim kenaqes, e bukur !
   
 12. Hope

  Hope dans ton coeur

  I didn't sleep all night
   
  TinkerBell, joetisti_ and katsune like this.
 13. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  e zene me ngjarje pa vlere (sado me rendesine e tyre) por... interesante...
   
  TinkerBell likes this.
 14. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  FB_IMG_1479892267479.jpg

  Ja kështu!
   
 15. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Jo dhe aq keq.
   
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  robotike... nje enderr te con ne jete [nenkuptoj, qetesi shpirterore duke patur nje synim per te arritur], e nje tjeter... mungon ! Jo keq te jesh 'robot', vetem se shijon endrren e te tjereve, jo tenden !!
   
 17. katsune

  katsune cherry blossom

  e lodhshme...me pak dhembje dhembi (mishi i dhembit per te qene te sakte)
   
 18. Linux

  Linux think different

  Amazing
   
 19. Hank

  Hank Valoris scriptorum

  Duke rregulluar problemet që krijoj vetë..
   
 20. Linux

  Linux think different

  Exactly [emoji14]
   

Shpërndajeni këtë faqe