Dita e juaj sot ...

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga Dreamer, 23 Jul 2015.

 1. Hope

  Hope dans ton coeur

  Still in bed lazy day:p
   
  TinkerBell likes this.
 2. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  E ngarkuar! Mbasditja pastaj... :(
   
 3. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  E shpejtë.
   
  joetisti_ likes this.
 4. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  E ftohtë.
   
  joetisti_ likes this.
 5. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Filloi heret, pa kenduar kendezi si i thone nje fjale. Pune shtepie, rivendosja e disa kornizave ne mur, hequr dhe fshehur per te shmangur kujtimin e dickaje diku.... vizite nga nje punonjese sociale qeveritare per akreditim me titullin familje mikepritese per persona pa strehe apo te abuzuar...vizite e gjate, e lodhshme...pastaj...gjume...i qete dhe me endrra te bukura...E cfare t'i duash! Kujtimi i dickaje te pajetuar, ngopje me nje luge te zbrazur dhe pengimi i iniciatives per te dale e gjetur dicka te prekshme, te gjalle, te vertete... Mungese oreksi! Te kisha disa huitres (nuk e di si i themi ne shqip; jane disa mollusqe, ne forme ovale dhe me pamje shkembore...perlat gjenden ne to). Ato jane e vetmja gje qe konsumoj te pagatuar, pjekur vetem nga aciditeti i lengut te limonit ose limes. Kafe, cigare...femijet dhe qeni yne Tcoupie (Cupi..C me grepce) ne vizite rradhe tek ish-bashkeshorti...Une dhe peshku Alba (Sebastieni ka kohe qe ka ngordhur), perballe njeri-tjetrit mbajme veten me garjet.

  Ju uroj dite te kendshme te gjitheve,
  Eléonoré
   
 6. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Premtuese kështu! Duket si pranverë :O
   
 7. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  e vogel, me rreze mezingrohese dielli, me ikje-hajde, me pika pikuese vere ne buze...
   
 8. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  E shpejtë, e ngarkuar :confused:
   
 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  vetem jo si e kisha parashikuar. Por pergjithesisht, mire.
   
 10. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  E lodhshme po me perfundim te mire dhe sepse.
  Aty ku pi kafe shkruesi po pagoja qigaret LM,kur 1 nga pronaret(se jane dy ortake) mu drejtua....Airbourne po nuk me keqkuptove,keto gjashte kanocet e birres jane te goditura nga transportimi me kerr apo maune,dhe nuk mund ti shes(apo ti nxjerri ne VITRINE) dhe ti dhuroj.
  E di qe je punedhenes i mire dhe faleminderit,pa problem.
  U hudh i femer mas meje...qeke klient i respektueshem.
  Ktheva kaptinen ne...kshu eshte kjo Celine,se nryshe nuk mi nepte falas.

  PS...Kjo femra eshte kolege e punes,ndersa pronari eshte ai(me Thomas) ku Airbourne kalo(kur nuk shko ne troje)krishtlindjet dhe vitin e ri.

  E kam sqaruar ke GAFORRET persene.

  Zumbol....shijoka por kete e DIJA.

  Download.jpg
   
  Al-Punk likes this.
 11. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Stara кокошка čini dobro supe.
  Kshu i themi dhe ne Tirone....Swetlana.
  AproPO...Sie sehen...SEHR GUT AUS.
  Hvala...mozda pivemo jednu cafe zajedno.
  Pa problem...kur te DESHIRONI.

  Kaq dhe diten e mire.
   
 12. Soul

  Soul Forumium praecox

  Deri tani eshte ok. Shyqyr Zotit
   
 13. Artin

  Artin Papirus rex

  Ditë e bukur... kohë e mirë. Kam veshur rroba të zeza që nxehen nga dielli dhe nxehjen e ndiej në lëkurë...
   
 14. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  e lodhshme,TANI kampionat GJERMAN.

  TSCHYSS
   
 15. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  E shtyme.Edhe te shtunen kur nuk je i detyruar te punosh apo shkon me vetvendoje,te CAJNE kaptinen do....femra.
  ...ju dhite e egra nuk rrini dot pa u ngaterruar me njera-tjetren-ju thashe.
  E ka fajin,ajo,kjo apo ato.
  PS....me mire te punosh me 100 meshkuj se sa me 2-3-4-er ...femaruce.
  Na ka zon dhe skemi c`bojm.
   
 16. Jetmiraaa

  Jetmiraaa Primus registratum

  Shum stresuse dhe acaruese ne te njejten kohe :):)
   

Shpërndajeni këtë faqe