Dita e juaj sot ...

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga Dreamer, 23 Jul 2015.

 1. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Evet!
   
  Hektor12 likes this.
 2. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Ertugruli apo Polati hahaja
   
 3. klea

  klea Ad Maiora

  Shuuume e bukur :):)....edhe neser do jete shuume e bukur
   
  Hektor12 likes this.
 4. Soul

  Soul Forumium praecox

  Deri tani... mire duket
   
 5. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Good...:D
   
 6. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Jo keq...
   
 7. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  E njejte ...
   
 8. klea

  klea Ad Maiora

  Melankolike....Shpresojme neser ndryshe:):)
   
  katsune likes this.
 9. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Pune, kafe, kurs, krevat....
   
 10. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Ka nisur mir ete pakten shkelqen dielli prape ...
   
 11. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  E lodhshme.
   
  katsune likes this.
 12. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Maraviljosa!!
  Kesheee dii italisht unnn
  E mrekulueshme
  Thjesht bukur pa gabime...
   
  Almaa'95 and Dreamer like this.
 13. katsune

  katsune cherry blossom

  Shume e lodhshme...ne fakt u bene disa dite, jo vetem sot. :/ neser do ngushellohem me plazhin dhe detin.
   
  joetisti_, klea and Solaris like this.
 14. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  e ditte.
   
 15. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Lodhje fizike e mentale.
   
  joetisti_ likes this.
 16. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Sapo ka nis ... shpresoj mire
   
 17. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  me bukuri dimri e me shije vape.
   
  katsune likes this.
 18. katsune

  katsune cherry blossom

  statike...e kristalizuar diku ne memorje...
   
  joetisti_ likes this.
 19. gurax

  gurax Pan ignoramus

  E qete. Si ajo qetesia kur degjon dhe frymemarrjen tende perpara se te hidhesh nga nje trampoline.
   
  joetisti_, katsune and tropojanja like this.
 20. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  me ritem.
   

Shpërndajeni këtë faqe