Dita e juaj sot ...

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga Dreamer, 23 Jul 2015.

 1. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Përshkruani ditën tuaj të sotshme
   
 2. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  E bukur nga fundi :D
   
 3. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Dite koti
   
  joetisti_ likes this.
 4. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Shpresoj te jete me e mire se e parafolses :p
   
  joetisti_ likes this.
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  mbremja qe piva kafen diku, ishte e bukur. Dita si gogol...
   
 6. agim40

  agim40 Valoris scriptorum

  ditë e lodhshme...
   
  joetisti_ likes this.
 7. Ermiraal

  Ermiraal Forumium maestatis

  e merzitshme
   
 8. agim40

  agim40 Valoris scriptorum

  e bukur
   
  Ermiraal likes this.
 9. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Me shume vap
  E urrej vapen.
   
  agim40 and Ermiraal like this.
 10. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Super !!:D adrenaline ne max
   
  joetisti_ and Ermiraal like this.
 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  si nate
   
  Balahk and Lisa like this.
 12. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Adrenalin nuk kam pasur jo.
   
 13. agim40

  agim40 Valoris scriptorum

  dit romantike
   
  Lisa and Ermiraal like this.
 14. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  E lodhshme
   
  joetisti_ likes this.
 15. agim40

  agim40 Valoris scriptorum

  si gjithë javën, dit me shi....:(:mad:
   
  joetisti_ likes this.
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  e ngarkuar dhe e shkarkuar
   
  Dreamer likes this.
 17. xyz_xyz

  xyz_xyz Forumium maestatis

  In short, it was an awesome day :)
   
 18. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  E shemtuar...
   
 19. katsune

  katsune cherry blossom

  comme ci comme ca...
   
 20. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Dite koti..
   

Shpërndajeni këtë faqe