Kenga qe ju perfaqeson ne keto caste!

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Mirabel, 15 Oct 2015.

 1. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex


  UPS....MAIDEN.
  ALBANIA LOW
  LOW
  LOW
  YOUUUUU
  IKONE.
  GREATE.
  PS: me vulgaret shemtira Airbourne fshin tajaret.
   
 3. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  [Edituar]

  RESPEKT...BROTHER.
   
 4. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

 5. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  With the spilling blood of others.

  To the depths of human mind

  Naten e mire.
   
 6. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

 7. Passion- Al

  Passion- Al Forumium maestatis

 8. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

 9. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Noten....

  e MIRE.
   
  Chrono_Crusade likes this.
 10. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

  pas kesaj kenge vjen kjo :p
   
  Alivia and Airbourne like this.
 11. Airbourne

  Airbourne Papirus rex


  Dite te mbare dhe pasdite te kendshme.
  Tschyss.
  Frangellico.jpg relax-wide.jpg
   
 12. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

 13. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

 14. Airbourne

  Airbourne Papirus rex


  Shkruesi eshte RRITUR me kete MUZIKE dhe...... qe te ARRISH=OLIMPIN nuk duhen LLAPAQENERIRA apo te merresh me IDIOTESIRA dhe horoscope.

  RIP.....apropo.
  NAMM NEWS 2017: GRETSCH G6131MY-CS CUSTOM SHOP MALCOLM YOUNG.
  Kushton 10.000$....perkohesisht.
  top-6-580x175.png decke-2.png malcolm-580x533.png
   
 15. Artin

  Artin Papirus rex

  Gretsch janë kitara të mira, por mua më pëlqen Gibson.
  Me sa di Gretsch përdor vëllai i Angus Jangut, kurse ai vetë përdor Gibson SG.

   
  Last edited: 3 Dec 2017
  Airbourne likes this.
 16. Artin

  Artin Papirus rex

   
  Airbourne likes this.
 17. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Ndoshta do jene te PAKET si puna IME....qe do perfundojne ne.....PURGATOR.

  Me ngushellon FAKTI....ne <parajse> do shkojne te TJERET....dhe ASNJI nuk me ka TREGUAR sa rehat do jete.
  POVERAGE...FUCKING ROCK.
   
 18. Artin

  Artin Papirus rex

  Më pëlqen nga minuta 4:30....

   
 19. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

   
  Artin likes this.
 20. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

Shpërndajeni këtë faqe