vrojtime

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

big improves!!! /pf/images/graemlins/smile.gif

verej se ka shume permirsime....
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Vrojtim:
Kur te kenojne gjithediten Kalle kalle,hajt hiqe menjen pastaj /pf/images/graemlins/wink.gif !
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga hajduti hurmave:
[qb] berberi ka rrit çmimet [/qb]
Amon se na ke prek pikn e dobet,na jan bo floket si ato shkurret e bulevardeve ne Shqiperi.Kane vojt cmimet 50.000 vec me i pre e me i kref /pf/images/graemlins/frown.gif !

I bi mo lire meu qeth tullace? /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

-Urraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,kena gjet nji qi pret floket i lan edhe i kref me 18 Euro.Jam shume e gzume /pf/images/graemlins/tongue.gif !

Vrojtim:I miss Menique /pf/images/graemlins/frown.gif !
 

champaign girl

Primus registratum
Re: vrojtime

vura re qe akoma di se si te urrej me fuqin e 100 personave....i did it tonight!!!

on/off and McByreku I HATE YOU BOTH WITH THE POWER OF 100 PEOPLE....i hope you're happy....not many ppl get that priviledge!!!!
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

jam ne dileme.
Zot mbeshtetem tek ty,ti je me i dijshmi,me i urti...
me ben mire te lutem.
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

mka marre malli per familjen time /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Vallahi Bilahi tallahi ...ka pas te drejte Ustadi kur thosh se gjerat e kesaj bote jane te fundme dhe me e bukura gje qe merr...kur mbaron se qenuri s'le prapa asgje veç shijene e hidhur te mungeses, nostalgjise, mallit, trishtimit....
 

Guest
Re: vrojtime

I feel the power commin into me /pf/images/graemlins/blush.gif
 

gjekec

Primus registratum
Re: vrojtime

Vura re se mbas plazhit duhet ta besh dushin me uje te ftohte.. pa sapun per nja nje jave, perndryshe behesh rrjepacuk
 

gjekec

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga hanini:
[qb] kam vene re se disave u ka hik bleta, ose fiqiri sipas lokalitetit. /pf/images/graemlins/wink.gif
Me vjen shume keq, vallai se menia asht gastare e mjere kush e ke te therrmuar... [/qb]
A te keqen e firmes /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Rendom njerezit jane me te mire neper letra se ne realitet.
-vrojtim i trishtuar-i was hoping... /pf/images/graemlins/frown.gif
 

personazh

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Fity Sents:
[qb] Vura re se mbas plazhit duhet ta besh dushin me uje te ftohte.. pa sapun per nja nje jave, perndryshe behesh rrjepacuk [/qb]
ku jeto ti ere ne Hawai e?

une kom vu re qe nuk rripesh kur bo minimumi 3 dite plazh ne jave, e kur e merr djellin avash avash tu u ly me krem.
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Pyet adami Zotin.
Adami:perse i ka Eva syte aq te bukur?
Zoti:qe ta dashurosh ti biri im!
Adami:po buzet pse i ka aq te bukura?
Zoti:qe ta dashurosh ti biri im!
Adami:po trupin pse e ka aq te bukur?
Zoti:qe ta dashurosh ti bir!
Adami:po pse eshte ajo atehere aq budallaqe?
Zoti:qe te dashurohet me ty biri im
 
Top