vrojtime

Guest
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Fity Sents:
[qb] vrrojtoj se njerezit ta kthejne ashtu sic ju drejtohesh, shumicen e rasteve [/qb]
tallesh /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

...kam vene re se abstract ka ndryshu vendndodhjen. What's up babe?! /pf/images/graemlins/frown.gif
 

bebivogel

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Sa e hidhur qenka kur vrojton , shikon e ndjen HUMBJEN ... cfare do te jete ...
" Loving someone is giving that someone the power to hurt you ..."

so true that makes me sad everytime i read it or even say it ...
Pinch me plase ... wake me up from this f..... dream ... Say smth... stop hurting me ... at least an itzy bitzy bit of hope will make my heart smile again ... but I guess this is not about me only ... maybe ... maybe ... oh stop it ... I will win ur heart ... It's not my fault neither yours ... its the fish ... the one we ate last summer and the damn movie that wasnt interesting enough to make my head stop from kissing you ... Ima go sleep and try to wake up from this nightmare .... /pf/images/graemlins/frown.gif - You said to me last night .... /pf/images/graemlins/frown.gif

PS:Bruto!!! :mad:
 

personazh

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

kom von re kohet e funit qe gjith shoqnia vjeter femerore osht martu,feju,ose lidhje fiske 2 vjetore....m'ka mor frika me i telefonu /pf/images/graemlins/frown.gif
 

abs

nuk e di...
Re: vrojtime

hoffnung.jpg
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga OneWingedAngel:
[qb] sapo vura re qe Blue me ka vjedh ate shkrimin poshte emrit /pf/images/graemlins/frown.gif !!! [/qb]
:confused: e kam vene kur kishin ndeshje me manchester per tifozllek. pastaj me cudit fakti se une kur ta kam pare ty, te kam thene: edhe ti je me juve???

fmi i keq /pf/images/graemlins/tongue.gif
megjithate do e ndrroj nese te behet qefi.
 

champaign girl

Primus registratum
Re: vrojtime

sa seriozishte qe e merr aman...muaaah dont worry /pf/images/graemlins/wink.gif !!!

se mos dal nga tema...sot vura re qe u ben plot 2 dite qe skam fol me marsin /pf/images/graemlins/frown.gif !!!
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Jane te tjeret qe na mbajne lidhur ne kete realitet/virtualitet zemer, si nje bekim a mallkimi ngrihemi e shkojme te fleme duke menduar per ta, si t'i ndihmojme, duke ndihmuar dhe veten, si t'i rrime prane, duke i mbajtur prane, si t'ja ngrohim zemren, duke ngrohur tonen, si t'i japim nje buzeqeshje, duke i marre nje, si t'ja ndricojme diten, duke i falur pak nga drita jone, si t'i duam, pa pritur qe te na duan, si vuajme qe te mos vuajne ata, si harrohemi, nderkohe qe perpiqemi te mbetemi te rendesishem e shume te tjera si keto...
C'est la vie thote francezi, po a eshte vertete gjithnje keshtu?!
Abs te perqafoj fort!
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

Kisha ngelur e shtangur para asaj fotoje te nje nate vere,kisha hyre ne dhomen e tij,dhe kisha ca minuta qe kur me flisnin une nuk isha e pranishme,fluturoja diku kilometra larg,ne kryeqytet.
Te njejtat linja fytyre,te njejtat ngjyra te syve e flokeve,kisha konstatuar ngahere ngjasimin qe kishte me te,madje kjo kish qene arsyeja e vallezimit me te,ai i ngjante si nje pike uji atij.Me pas me kishin mberthyer ndjenjat e fajit,por megjithe mundimin tim te ndalesha te llogjikoja te flisja me salvon nuk ia dilja te mos mendoja dike tjeter.
Ne goje nuk kisha gje tjeter vetem fjalet e pabesueshme,ju nuk e kini idene se sa ngjan me nje mikun tim,cdo minut qe kalonte ishte ndalur ne gojen time te hapur pergjysem nga habia.
Ndersa ate nate ajo foto,ajo ngjyre e plazhit atij,ato sy te ndritshem po me hiqnin trurin,valle kaq shume ngjanin njerezit??
uroj qe te mos vazhdoj te mbetem e shtangur sa here te takoj sozian e tij,fundja kur pane ca foto edhe miqte e tij pohuan te njejten gje,valle justifikohem po te rri si guak???
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

kam vene re se disave u ka hik bleta, ose fiqiri sipas lokalitetit. /pf/images/graemlins/wink.gif
Me vjen shume keq, vallai se menia asht gastare e mjere kush e ke te therrmuar...
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

vajza asht si gastarja,"mendja njaq asht,lokaliteti im shprehet keshtu.
kam frike se vyshkja e trurit tim nga temp e larte do me fuse ne kete grup per nja dy dite... /pf/images/graemlins/frown.gif
 
Top