vrojtime

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

sa lehte permblidhet filozofia e gjerave te kesaj bote te cigarja,

shume jane koshient qe te ben dem si ty si atyre qe te rrethojne

shume s'mund ta lene e shume sa duan,

vjen nje moment qe kujton se s'do asgje tjeter, te cahen hunet e behesh i çmendur...terheq te paren te dyten te treten e e ndjen te te neveritet, te te shpifet ne goje,

pin se pihet...ashtu...per te mos mbajtur duart bosh...pastaj s'le pas asgje te mier veç goje te hidhur duar qe qelben si shenje faji,koken e rende nese ishin te kuqe...deshiren e pashuar, leket e paksuar kohene humbur ne tym dhe idene QE NDOSHTA S'ISH CIGARJA AJO QE KISHA NEVOJE...
 

eM

Paper Moon
Re: vrojtime

Kam mar vesh qe njerezit ne kete bote e kane "hoby" te ta fusin! hmmm

the sad thing is that I don't mind, i have became immune to it! o well! /pf/images/graemlins/wink.gif

good to cya guyz! /pf/images/graemlins/smile.gif
 

I love new york

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga OneWingedAngel:
[qb] there's something MAJORLY wrong with this world.....who would ever create this...its evil and not funny!!! [/qb]
that website sooooooo disturbingly funny.
whats wrong with this people???????
 

Guest
Re: vrojtime

kam von re qi vrojtimet e ktyr dy faqve tfunit jan shum per te qesh /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

jona20

big bum bam...
Re: vrojtime

Kame vene re keto dite se mendja ime ndryshon brenda ekuilibrit te saj 100 here ne dite drejtim,ne fillim arrin pikun e saj nga nervat pastaj ulet dalengadale behet mendje ngordhalaqe e deshperuar,me vone fillon te qesh e te pranoje idene se nqs duhet te qesh gjithmone duhet te ruaje humorin me veten.
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Presidenti:
[qb] sa lehte permblidhet filozofia e gjerave te kesaj bote te cigarja,

shume jane koshient qe te ben dem si ty si atyre qe te rrethojne

shume s'mund ta lene e shume sa duan,

vjen nje moment qe kujton se s'do asgje tjeter, te cahen hunet e behesh i çmendur...terheq te paren te dyten te treten e e ndjen te te neveritet, te te shpifet ne goje,

pin se pihet...ashtu...per te mos mbajtur duart bosh...pastaj s'le pas asgje te mier veç goje te hidhur duar qe qelben si shenje faji,koken e rende nese ishin te kuqe...deshiren e pashuar, leket e paksuar kohene humbur ne tym dhe idene QE NDOSHTA S'ISH CIGARJA AJO QE KISHA NEVOJE... [/qb]
/pf/images/graemlins/smile.gif
Per mua eshte dobesi,shfryrje,edhe pse ne fund jam e bindur se s'te ben asgje...
(Njelloj si une qe luj snake) /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Midis te vdesesh e te mos vdesesh,
vendosa per kitaren,
dhe ne kete pune te rende
zemra s'me njeh pushim:
sepse ku me presin me pak
do t'arrij me gjithe barre,
te mbledh te paren vere
nga floket e vjeshtes.

Do hyj,ne ma mbyllshin dren,
ne me pritshin-do shkoj.
Une s'jam nga ata lundertare
qe humbasin ne akull:
une parapelqej gjethet me te verdha,
kapitujt e rene
syte e shtatoreve;
dhe ne ka nje vend ku shlodhem-
eshte vetem zemra e zjarrit,
qe reketin e kercet
e shkon ku i prin ora.
 

Anasykaltra

Primus registratum
Re: vrojtime

Kam vene re qe me Jeten te behet jeta internet,Monikaaaaaaaaaaaaaaaaaa ku je!
/pf/images/graemlins/frown.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

kam vene re,mbase asgje ne ne linja te trasha,po mes tyre ka gjera qe nuk thuhen,di qe dua jeten dhe kjo me mjafton te kem shprese,por valle si do isha ne vendin e atyre qe pas disa oresh presin vdekjen??
eshte nje vrojtim qe nuk doja te beja kurre. /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

ve re se si miliona ndjekin verberisht cmendurine e njerit...
Quo Vadis Njerezi?!
/pf/images/graemlins/frown.gif
 

eM

Paper Moon
Re: vrojtime

happy, happy!

kerkim i lumturise! Per ta gjet spo e gjej dot! oh well, i guess i will carry on unhappy! /pf/images/graemlins/smile.gif

eM
 

I love new york

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga PaperMooN:
[qb] happy, happy!

kerkim i lumturise! Per ta gjet spo e gjej dot! oh well, i guess i will carry on unhappy! /pf/images/graemlins/smile.gif

eM [/qb]
ahhhhhhhh paper lumturia eshte utopike. po lutu te pakten te te preki shpirtin qofte edhe per pak caste.
kam vene re se jam overly sensitive
 

Diavolessa

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Nuk di si ta bej sepse nuk di si te permbaj nervat...

Mendo duart e asaj bukuroshes se vogel qe e ke si shpirt. Kur te perqafon dhe te puth e pastaj ta ben :

Mamma ho fata la brava oggi /pf/images/graemlins/smile.gif Mi compri un pokèmon /pf/images/graemlins/tongue.gif

pS: La vita è troppo breve per fermarsi in piccole cose, senza importanza. Vivi è sii' felice.
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

kam vene re qe njerezit e dine se sa u vlen lekura,mbase nuk jam shume koshient per dijen e tyre,por ne thellesi kane ate apatine ndaj gjithckaje qe eshte ne nje shkalle me te larte.
kete mendova kur e pashe,dhe cuditerisht kurre nuk kisha patur kaq te drejte.
 
Top