vrojtime

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: vrojtime

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Lips desha te ofroja nje kendveshtrim timin persa i perket manise per te qene ndryshe. Shpesh verejme tek te tjeret sjellje apo vecori qe jane te panatyrshme per ne dhe si rrjedhim duam te mendojme qe edhe per ta jane te panatyrshme, te shitura. Po te mos zgjidhnim te mendonim ashtu do plasnim nga inati! /pf/images/graemlins/smile.gif

[/ QUOTE ]

Pikerisht kesaj manije i referohesha dhe une /pf/images/graemlins/thumbsup.gif
Jam shume dakort me mendimin tend.Flm /pf/images/graemlins/smile.gif
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

ve re se nuk me ka ikur deshira t'i fus nje te kafshuar ne vesh fort zogut, si puna e atij boksierit ketu e ca vite me pare...
 

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Reciprokiteti matet me peshore katunaresh ,ku te gjithe kerkojne te fitojne me shume duke te te dhene me pak.
 

ameba

Forumium maestatis
Re: vrojtime

<font color="blue">Pas kaq vitesh vura re detin perseri... /pf/images/graemlins/confused.gif
Cudi?! Aty ka qene cdo vit sa here kam ardhur ta takoj, ai nuk ka ndryshuar, mos ndoshta isha une ai qe nuk kishte kohe ti dedikonte. /pf/images/graemlins/shrug.gif
Ai sot mu rishfaq perpara me tere madheshtine e tij mahnitese, me nje kapacitet te "trembshem" per te perpire tere te paberat tona e per ti ruajtur ne gjirin e tij deri sa ato te ishin te pastra e gati per tu ribashkuar me ato pak copeza te shpirtit tone qe kane mbetura qelibar ose me mire me thane feminore...
</font>
 

antip

Primus registratum
Re: vrojtime

Ve re se jetoj ne nje bote pambuku te rrethuar me butesi qe te merr frymen! Sjellja e mire eshte veçse nje menyre per te arritur ate çka do. Kush tha se kaloresit e mbreterise jane zhdukur? Misioni im eshte ti gjej ato... Kush ben fllucka sapuni merret me diçka dhe jeta e tij gjen nje kuptim...

P.S. Tani e meritoj nje plumb kokes... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: vrojtime

qet pushken /pf/images/graemlins/laugh.gif e ja fut me 2 plumba kokes mqse e kerkoi vete /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

antip

Primus registratum
Re: vrojtime

Ja ushtari i turnit te nates eshte i gatshem gjithmone... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Re: vrojtime

Kam vene re qe shumica e njerezve ketej (ndoshta eshte keshtu gjithkund) nuk dine ti pranojne komplimentat. Ndihen pothuajse si te zene ne faj, hedhin tutje syte, kerkojne xhepat, gati gati sa s'kruhen nga bezdia.
 
Re: vrojtime

Lara Croft tashi po ta kuptoj hallin! /pf/images/graemlins/laugh.gif

linos ne shtetin tim te themi me mire se usa eshte e madhe.
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

A nuk mendoni se paaftesia per te perceptu komplimentin apo per ta bere ate eshte dobesi?...ose shkas per komplekse personaliteti? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Jo mi, ti me ngjave me nje me siguri te frikshme, pa dobesi dhe pa komplekse /pf/images/graemlins/laugh.gif sepse e perceptoje, shijoje dhe te hapte oreksin /pf/images/graemlins/laugh.gif gjo e zbutshme me i llaf /pf/images/graemlins/laugh.gif

Imagjino vrazhdesine e nje personi qe as merr as jep komplimente, mua me ben te mendoj per komplekse. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

gurax

Pan ignoramus
Re: vrojtime

Tutje, godit tre here ne ndonje cope dru e te mbajme larg syrin e keq. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Re: vrojtime

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
A nuk mendoni se paaftesia per te perceptu komplimentin apo per ta bere ate eshte dobesi?...ose shkas per komplekse personaliteti? /pf/images/graemlins/laugh.gif

[/ QUOTE ]

Nuk me pelqen te mendoj ne terma dobesie apo kompleksesh, sepse njerezit gjithmone me surprizojne me elasticitetin e tyre. Me ben pershtypje me teper si nje fenomen shoqeror.
 

eniad

Forumium maestatis
Re: vrojtime

<font color="brown"> I see I have to have a drink, perhaps two, probably more... wine maybe... </font>
 
Top