vrojtime

Guest
Re: vrojtime

Sa e pameshirshme duket natyra nganjehere...ben sikur te jep mundesine per te jetuar nje moment te lumtur dhe sa hap e mbyll syte...te hedh para syve ... /pf/images/graemlins/frown.gif(
 

gurax

Pan ignoramus
Re: vrojtime

[ QUOTE ]
Po s'do men, me ato trupa e kom t'shtremta qe kane ato femrat ne meshkujt e tyne, vetem "edicioni special" ua zgjidh hallin. /pf/images/graemlins/lol.gif

[/ QUOTE ]

Oh puhhhliiiizzzzz!!! Drejtoju kryqin shpejt! Koha per ekzorcizem! /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

S'merrem me yshtje una /pf/images/graemlins/tipsy.gif merrem vetem me vrojtime /pf/images/graemlins/devil.gif
 

jona20

big bum bam...
Re: vrojtime

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Po s'do men, me ato trupa e kom t'shtremta qe kane ato femrat ne meshkujt e tyne, vetem "edicioni special" ua zgjidh hallin. /pf/images/graemlins/lol.gif

[/ QUOTE ]

Vrojtimi im qendron tek shtremberimi i kembeve e trupave te japonezeve /pf/images/graemlins/eek.gif

Si thu ti, aq te shtremet sa jane ato, ka edicion special te zgjidhe ceshtjen?
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

I'm tired of this pathetic world and all these shallow people. Oh, give me a break!

Sowy, po ca gabime i vrasin syte eniad-it si obsessed qe eshte me anglishten. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Guest
Re: vrojtime

Dje me thane qe ishe kthyer...dhe te mora ne telefon. Ndihesha ne siklet ta beja kete gje.Me vinte turp nga vetja... dhe duke pare ketu sot me erdhe serish ne mendje...sepse une kam frike per te konfrontuar idete e mia...ndersa ti nuk ke frike te vendosesh te mos kesh me nje kembe. Une mendoj qe kembet i kam te shtrembera...kurse ti nuk do qahesh qe nuk do e kesh me pas pak oresh. Ne mengjes pertoj te ngrihem per te shkuar ne shkolle...ndersa ti nuk shkon dot nga dhimbjet dhe lengata qe ben naten. Une mendoj se cfare marke te ble rimelin, canten, kepucet...ndersa ti mendon qe yt vella eshte lodhur ne pune. UNe vras mendjen se ku te kaloj fundjaven me te dashurin tim...ti lut zotin qe mos te rrish shume ne spital por te kthehesh tek yt ate qe sapo ka kaluar nje infarkt....ohhh sa turp! /pf/images/graemlins/frown.gif(
 

jona20

big bum bam...
Re: vrojtime

Ve re, qe sa me shume kalon koha, aq me shume me bie memorja /pf/images/graemlins/frown.gif(
 

ladouce2005

Primus registratum
Re: vrojtime

PuPa /pf/images/graemlins/kiss.gif
Jeta te ve perballe dhimbjeve e gezimeve ne momente te caktuara. Jetoi me radhen qe vijne zemer, qe te shijosh si duhet gezimet, e tu japesh kohen e duhur dhimbjeve...deri ne sherim...
 

sweet eda

Primus registratum
Re: vrojtime

kam vene re, qe po mos te kesh ngrene any tortillas at all, people call you weird, imagine tashi sesi mund te call if you've never had sex for a long period of time
 

Guest
Re: vrojtime

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
PuPa /pf/images/graemlins/kiss.gif
Jeta te ve perballe dhimbjeve e gezimeve ne momente te caktuara. Jetoi me radhen qe vijne zemer, qe te shijosh si duhet gezimet, e tu japesh kohen e duhur dhimbjeve...deri ne sherim...

[/ QUOTE ]

Ld...thx bukuroshe!
Fjalet e tua jane te drejta...ama provo ti besh shoqeri nje vajze 22 vjece qe te henen do i presin kemben pas 8 vjet torturash me kemio e me operacione. Provo ti thuash sa lekure te bukur qe ke kur cka ngel cep i trupit te saj pa ju marr pak lekure per te fshire plaget.Provo ti thuash qe mos u merzit se dite me te bukura do vijne...kur ka 8 vjet qe nuk sheh njeri tjeter pervec infermiereve dhe mamin e saj qe dal nga dale po ha veten me dhembe. Provo ti thuash qe hajde te dhuroj nje gote me emrin tend...kur ajo ka shitur shtepine per tu kuruar... ehhh tani hajde me thuaj ti mua si duhet te sillem une me kete person
/pf/images/graemlins/frown.gif( /pf/images/graemlins/cry.gif
- " o pupa, kam nisur gjimnazin me korrespondence por nuk e kuptoj dot kimine /pf/images/graemlins/frown.gif("
- " mos u merzit se as une nuk e kuptoja ne fillim se kur isha ne klase te tete plasi lufta e 97 dhe u mbyllen shkollat"
-" eeee prandaj se mbaj mend une se edhe kur u hapen shkollat une nuk shkova me ne shkolle... ( pak pushim nga ana tjeter e telefonit) e di vete me ti pjesen tjeter"
 

ladouce2005

Primus registratum
Re: vrojtime

PuPa, kam provuar tjeter lloj dhimbje zemer. Dhimbjet nuk krahasohen ne fakt.
Kam humbur nje shoqe shume te mire, pas 8 muaj torture me kimio terapi, e qe i humbi floket e mrekulleshem deri ne fijen e fundit, shikimin deri ne verbim total e me ne fund humbi dhe jeten vetem nje jave para 20 vjetorit te saj.
Prandaj te thashe, dhimbje do kemi nga te gjitha llojet e ngjyrat ne jete. Kur perballesh me gjera te tilla, pafuqishmeria per te bere dicka eshte shume e dhimbshme.
Por mund te japesh dashuri dhe perkujdesje, dhe kjo eshte ndihme shume e madhe e funksionon per te dy palet.
 

Diavolessa

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Vrej se sot jena me 30 tetor e me 9.9 kisha 10 vjetorin e marteses!!!! :mad:

Me ka hik truni per lesh....


Me ka hik pa mor nje dhurate ufaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....


Hec rrofsha vete , festojme me vonese /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

jona20

big bum bam...
Re: vrojtime

Ve re se sot eshte festa e Bajramit, ose me mire Barjrami i madh.

e ndjej t'ju uroj te gjithve, Gezuar Bajramin!
 

b.k.

Primus registratum
Re: vrojtime

Sa mire do te ishe sikur dita te kishte 48 ore dhe jave te kishte 14 dite. Do me jepte pakez kohe te shijoja gjithcka
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

Jeta e njerzve nuk asht kurr' e vogel, (per ma teper aq sa te pihet me kupe) hapsina e fatit edhe mund te jete.
Per te pa ket', s'duhen shume sy, por ne te kundert, duhen, per te pa verbrine e tjetrit.
Vlerat?
Ndryshojne nga ekuacioni ne ekuacion.


Anyway, nice...try...poetike!
 

ana karenina

Primus registratum
Re: vrojtime

<font color="purple">Ve re se koshi ka filluar te jete vend i privilegjuar per dashuricka virtuale</font> /pf/images/graemlins/rolleyes.gif /pf/images/graemlins/smash.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

eniad

Forumium maestatis
Re: vrojtime

<font color="brown"> Ve re se perversiteti njerezor i kalon caqet duke e kthyer ne te mire e te deshirueshme edhe gjene me te shemtuar. Mos ndoshta ky eshte kuptimi qe i japin shprehejes, "shikoje jeten me ngjyra roze"?
Pfffffffffff... cfare neverie /pf/images/graemlins/mad.gif.
</font>
 

renata

Forumium praecox
Re: vrojtime

Ve re,qe kjo bote eshte bere aq e dyshimte,sa domosdo behemi provokues.A nuk eshte provokimi nje menyre delikate e te ofenduarit.Pse provokojme?A jane te gjithe te afte e kane te drejte te provokojne?Po kur kemi perpara nje subjekt me inteligjence superiore nga e jona,ia vlen te provokojme?Dalim bllof...
Ah,ne provokojme sepse brenda vetes sone kemi vetedijen,qe nuk jemi te sinqerte,keshtu,qe edhe te tjeret nuk jane te sinqerte me ne.
E di c'me ndodhi ne pune.Kamarieri mbeti me sy te shastisur se mendoi qe kisha thene nje fjale te turpshme.Por e kishte keqdegjuar ai.Pse,sepse mund te ekzistoje ne mendjen e tij perverse dhe kujton se e mendojne dhe te tjeret.Prandaj ndodhin dhe provokimet...
Nuk eshte ndonje faj jo,por nganjehere duhet te kemi parasysh se kujt ia bejme.:)))))provokimin...
 
Top