vrojtime

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

Une e dashuroj kete toke,po me plot goje e me plot zemer,me bejne te ndihem gjalle,mi jep jetes nje kuptim ne ta jetuarit dite per dite,mbase nuk eshte ekzaktesisht nje vend por fundja gadishuli ballkanik ngelet toka ime e preferuar,packa se...jo te gjithe dashurite realizohen.
 

Guest
Re: vrojtime

kam vene re qe shume njerez varen nga vlersimi i dikujt tjeter.
Kam vene re qe shume veta shikojne gunen e jo punen.

kam vene re qe shikojme qimen te tjetri e jo traun qe na ka zene rrugen.

Kam vene re qe edhe deti qenka bo kos dhe te gjithe kane zgjat gishtat.

:cry:
 
Re: vrojtime

Sot ka kaq shume lageshti ne ajer sa edhe floket e drejta spic te kinezeve ishin fryre si te ndonje Texas debutante

duke vazhduar me kinezet...

Emrin e kam Kim Xim Cim, por preferoj te quhem Ashley. Ashley? Po Ashley nga na doli? Te quhej Qerime hajt se ja kuptoja hallin, po Kim s'eshte aq e veshtire ta shqiptojme. Te gjitha kinezet e sapoardhura ketej preferojne ti therasesh Ashley, Brenda, Katherine, Amanda. :tipsy:
 

Dolores

Primus registratum
Re: vrojtime

Ktu dominon Jessica.....edhe nji shoqe e imja qe ka disa shoqe te tjera kino quhen Jessica gjithashtu /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Guest
Re: vrojtime

ngjyrat jane cike si te forta,sa e bukur eshte bojeqiellja dhe e gjelbra psh.
 

renata

Forumium praecox
Re: vrojtime

Vjeshte...Dashuria shkoi me veren...Kohe per te pushuar,kohe per tu rritur...Ju shoh menduar...Si eshte e mundur?Gjerat po na ndodhin njekohesisht...Dikush shqeteson akoma...me lule, mesazhe...dikush ben xhiro poshte ballkonit...dikush nget histerikisht motorrin per te te nxjerre gjumin...dikush krijon koicidenca...Me vjen te qesh...Meshkuj te falimentuar ne kerkim te mamave...Meshkuj bebushe e te dobet...Rrituni...
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

edhe une xhozi desha me ba te njejten thirrje, por e lash. S'jane pjekur aq sa ta kuptojne...
 

belle

Primus registratum
Re: vrojtime

S'kam patur kurre frike nga e perditshmja, e zakonshmja nuk eshte fatalitet. Mundemi qe cdo dite te shpikim luksin ose te thjeshten, te pamasen dhe te zakonshmen. Besoj ne pasionin qe zhvillohet, ne mos-harresen e ndjenjes.


Duhet te kesh qetesine te pranosh qe disa gjera nuk ndryshojne, kurajon te ndryshosh ate qe mundesh, e mbi te gjitha, urtesine per te kuptuar ndryshimin e te dy rasteve.
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

m'merr malli per gjanat e bukra ... qi nuk persriten ... /pf/images/graemlins/smile.gif
 

ana karenina

Primus registratum
Re: vrojtime

Ve re se po t'i viheshim vetes qetesisht e ta pergjonim ne cdo mendim do ndjeheshim te semure. Jo do ndjeheshim ndoshta se keshtu ndjehemi shpesh, po do bindeshim!
 

belle

Primus registratum
Re: vrojtime

Mengjesi eshte bere momenti im me i bukur i dites, momenti i takimit me ty /pf/images/graemlins/wub.gif me te njejat emocione si heren e pare, me dashuri edhe me te forte se nje dite me pare /pf/images/graemlins/wub.gif
 

bebivogel

Forumium maestatis
Re: vrojtime

veo o mejor entiendo ... lo que paso ...paso ... entre tu y yo ...

good song! /pf/images/graemlins/shrug.gif
 

belle

Primus registratum
Re: vrojtime

Sa me shume kohe kalon, aq me shume te dua e aq me i rendesishem behesh ne jeten time /pf/images/graemlins/wub.gif
Shpresoj te jete e njejta gje per ty...
 

Rambla

Primus registratum
Re: vrojtime

Tek kjo shkolle gjysma e femrave qe s'kane çante louis vuitton, e kane gucci...pastaj jane dhe nenkategorite, ato me sportive qe kane versionin xhins, ato me xhingla-mingla, dhe nenkategoria 'kafe-bejzh', ato me seriozet pra, da milano-bene, veç ama kur ja shef dhe japonezeve qe duan te bejne europianet.

?
 

ladouce2005

Primus registratum
Re: vrojtime

/pf/images/graemlins/lol.gif Rambla /pf/images/graemlins/kiss.gif

Japonezet shquhen per moden e tyre shume me te avancuar dhe cmendur se Europianet. Designers me me emer ne Europe, duke filluar nga Vuitton e duke perfunduar ne Prada e Miu Miu, kane nga nje "special edition" ne cdo sezon te koleksionit te tyre vetem per tregun Japonez /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Po s'do men, me ato trupa e kom t'shtremta qe kane ato femrat ne meshkujt e tyne, vetem "edicioni special" ua zgjidh hallin. /pf/images/graemlins/lol.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

smile056.gif


E qepa /pf/images/graemlins/kiss.gif
 
Top