vrojtime

teab

Primus registratum
Re: vrojtime

Ve re se ndjenjat shkojne paralel me impresionimin qe personi tjeter krijon tek ne. Nje moment lehtesie apo zhgenjimi dhe c'do gje merr nje tjeter kuptim! Sa kohe mund te vazhdojme te duam dike "ashtu si eshte" pa u munduar te bejme ndryshime? :idea: :shrug:
 

Princi i Bardhe

Primus registratum
Re: vrojtime

ve re se ndodh qe te duash dike pa bere ndryshime nuk eshte dhe aq e veshtire...sa atehere kur ata pretendojne ti duash duke bere ndryshime... :shrug: /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Princi i Bardhe

Primus registratum
Re: vrojtime

ve re se "ajo" qe me beson me provokon duke rrezikuar shume te ajo qe na lidh..apo mos valle nuk me ka besuar ndonje here ????me demoralizon mendimi se mund te jete alternativa e vertete :shrug: ..nuk dua provokime une jam ky..jam gjithcka qe them...
 

Najeli

Primus registratum
Re: vrojtime

Me ne fund pashe Fahrenheit 9/11 ne video, se ne kinema nuk ma kish mbajtur te shkoja prej te ftohtit!

Sot e kisha te veshtire te mendoja per gje tjeter, e te toleroja pranine e neveritshme te disave. Bote e ndyre!
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

e me e keqja se ka shume probabilitet te fitoje.
keshtu me vijne emailet mua,me keto lajme te zeza.
uroj te jete ndryshe
 

Najeli

Primus registratum
Re: vrojtime

It ain't over until the fat lady sings dear Scent /pf/images/graemlins/wink.gif

PiNk MaGGiT po vrojtoja firmen tende, e desha te pyes nese eshte marre nga libri White Oleander ?
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

kam menduar gjithmone se te ngjaja,nuk eshte aspak e vertete,teper budallaqe per te qene aq e perkryer sa ty.
me prit te lutem,dua te te perqafoj serish.
 

champaign girl

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Nayeli:
[qb]
PiNk MaGGiT po vrojtoja firmen tende, e desha te pyes nese eshte marre nga libri White Oleander ? [/qb]
e kam mare nga filmi faktikisht...quota nuk eshte e plote sepse nuk e nxente kshu qe kam hequr disa pjese. eshte libri po aq i bukur sa filmi??
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Ya no la quiero, es cierto, pero tal vez la quiero.
Es tan corto el amor, y es tan largo el olvido.
P.N
 

Najeli

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga PiNk-MaGGiT:
[qb]
Fillimisht postuar nga Nayeli:
[qb]
PiNk MaGGiT po vrojtoja firmen tende, e desha te pyes nese eshte marre nga libri White Oleander ? [/qb]
e kam mare nga filmi faktikisht...quota nuk eshte e plote sepse nuk e nxente kshu qe kam hequr disa pjese. eshte libri po aq i bukur sa filmi?? [/qb]
Filmin nuk e kam pare e as kam ndermend ta shoh pasi lexova librin. Jo nje nga me te preferuarit qe kam lexuar, por ne pergjithsi me pelqeu. (vrojtim ta quajme edhe kete /pf/images/graemlins/smile.gif )
 

Princi i Bardhe

Primus registratum
Re: vrojtime

...ve re se disa harrojne ate qe korkonin..duke humbur keshtu ate qe me perpara i jepeshin me cdo force ta kishin...ksaj i thone te humbasesh veen tende..sepse tani je nje tjeter njeri..nje harraq...
 
H

harap

Guest
Re: vrojtime

po te ishe me te vertet princ sdo hiqje dore nga ajo qe me perpara kembengulje shume.po kur ske rrugezgjidhje tjeter je i detyruar mendoj une.
 

Princi i Bardhe

Primus registratum
Re: vrojtime

ose nuk e ke dit se ca ke dash,ose ke ndryshuar si njeri dhe ke deshira te tjera..ishte per dike ajo qe thashe me lart dhee e di mire se pse ndodh...ngaqe e di se sa mundesi te tjera kishte...shnet
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

give heroes a break!!!

askush nuk eshte hero 24 ore ne 24, jemi ne qe i idealizojme, dhe i percaktojme heronj per nje nevoje te brendshme per idhuj dhe adhurim (pozita e te nenshtruarit) duke u perpjekur ne te njejten kohe te kufizojme lirine e tyre dhe te drejten per te gabuar. /pf/images/graemlins/wink.gif
 
Top