vrojtime

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

jam kurioze te di se ne cfare faqeje ke arritur une fillova e mbarova brenda 24 oreve,totalisht e perpire,totalisht tre dite pas nuk mendoja dot per asgje tjeter.
jam kurioze te di se sa do kesh per te thene.
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

ti ke le me thyes arrash ne dore /pf/images/graemlins/laugh.gif
une me fobine per rrudhat :wave:
 

Princi i Bardhe

Primus registratum
Re: vrojtime

..qe me ka hik fare humori,oreksi...endrra nuk shikoj me....jam aq i zoti sa tia dal po dua qe te me nxjerr dikush.......... :idea: :shrug:
 

Rambla

Primus registratum
Re: vrojtime

qe jam scomoda ketu, ul si kinezet
qe komunistet vazhdojne aktivitetin, shpi me shpi si ato te jehovait (por me te bindshem)
qe kam inat trekendeshin
qe ditet e fundit ishin shume normale, por qe ndonjehere s'qeka keq
..vrojtime futja kot... :sleep:
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Lara Croft:
[qb] para nje viti mbarova pune perfundimisht me dentistin /pf/images/graemlins/laugh.gif bej kontrolle periodike /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
kjo si per te thene kujdesem se tepermi per duart dhe kujdes kafshuese /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Rambla

Primus registratum
Re: vrojtime

influenza d'amore :lol:
edhe keto te mite, po si nuk doli nji qe mos te ishte ' i/e dashuruar'. mezor u shqita nga tel, te dashuruarit duan te flasin shume, sidomos kur jane ne fillimet. vrojtim ky ee /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

sh.hasanaj

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Gjeth:
[qb] jam kurioze te di se ne cfare faqeje ke arritur une fillova e mbarova brenda 24 oreve,totalisht e perpire,totalisht tre dite pas nuk mendoja dot per asgje tjeter.
jam kurioze te di se sa do kesh per te thene. [/qb]
ej une jam pak i zene me provime dhe pastaj po e lexoj ne nje gjuhe tjeter, perkthim bloze...
c u later /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

ekzistojne njerez qe te ndryshojne rrjedhen e dites,une sapo takova njerin ne msn /pf/images/graemlins/smile.gif
sa xhan te kam :kiss:
 

Princi i Bardhe

Primus registratum
Re: vrojtime

....se pas nje far kohe nuk e gjej dot te asnje njeri ate qe kam gjetur te ty dhe kjo me ben te te vlersoj dhe te te dua edhe me shume...por nuk ta shpjegoj dot...mbase kam frike se te rritet mendja shume /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Princi i Bardhe

Primus registratum
Re: vrojtime

vura re se me dallojne sado nicke te ndrroj ...nuk e di po mbase sepse them gjithmone mednimin tim lirshem...mbase jam gjithmon i sinqerte...nnuk e di po me duhet te ndryshoj ndonje gje ...mbase dialektin..mbase prap nick /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

La verità lo sai qual'è?!!!...mi sono stufata di nascondermi; la verità è che tu mi piacevi tanto e intendo non solo come amico non lo so se per te è comprensibile ciò che è successo non so neanche io come sia accaduto tutto ciò, so solo che 4 giorni fa Gianfranco e io ci siamo messi insieme cioè per me era come ritornare indietro a quando tutto andava meglio di adesso.Io e lui stavamo bene poi sei arrivato tu e mi hai scombussolato dolcemente la vita non pensavo ci fossero ancora persone dolci come te in questo mondo. Il punto più importante è che non te l'ho detto, se non sono stata sincera è perchè con te non ci riuscivo insomma il mio desiderio era un altro ora sono confusa come prima e ho peggiorato solo la situazione perchè io a Gianfranco non gli ho mai detto del mio interesse per te anche perchè non era suo diritto saperlo...


:book: çA s'ka ktu /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

true confidental

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Vrojtoj se pereth ka edhe njerez shpirtvegjel, por qe sipas kokes edhe festen ...
Vrojtoj qe jam bere teper addicted pas kafes, qe me sjell pagjumesine, por kam me teper kohe te mendoj per ty e pashqetesuar nga vogelsirat e dites :wub: ...
Vrojtoj qe mendja ime eshte plot fantazi te vockla qe me bejne te qesh......
Vrojtoj ....po le dicka per te vrojtuar edhe neser /pf/images/graemlins/smile.gif
 

S6T6N6

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Ndonjehere kerkoj te vrojtoj nen levozhge dhe humbas ne thellesite e subjektit te cilat i lene vendin shume shpejt imagjinates time...
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

Histori e vjeter!
si perhere e tille,si perhere ne kerkim te justifikimeve te kota,si perhere me lejo i dashur jo...jo si perhere,njehere fola ishte e fundit.
 

fairy

Primus registratum
Re: vrojtime

Vrojtoj se me duket vetja si ufo kur te tjeret shqyejne syte duke te thene "Nuk perdorke strategji?!"
Sa inat egzistojne strategji edhe atje ku ku nuk duhet te kete, s'e di a eshte mire apo keq qe nuk di dhe nuk kam shpikur asnje.
 

abs

nuk e di...
Re: vrojtime

hic mos t vijne inat, se ato n vend qe me t than s perdorke strategji (gje qe se perdorkan vete /pf/images/graemlins/wink.gif ) te thojne shif, te pelqen kjo dhe kjo strategjia qe kam ne traste? :wink:

kshtuqe mos qaj kryt, se kur te duhen strategjite fill i gjen, por mesaduket vej re se nuk t`u dashkan macja e vockel :angel:
 

zog

Primus registratum
Re: vrojtime

goce, fundi kurdoher eshte i çpum.

n'fakt gjymtyret nuk jane fund por veç ekstrem.

a e sheh dallimin ?
 
Top