vrojtime

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

vrojtoj se vrojtimi i pare i postimit t'masiperm t'linos asht i vertete ne shuuum raste. /pf/images/graemlins/smile.gif (vrojtimet e tjera si lexova se pertova).
vrojtoj gjithashtu se (ky s'ka lidhje me vrojtimin e masiperm), dikush dikujt i kallxoj lepurin. Mire se "tjetri" nuk e pa lepurin po as gjurmet s'ja vuni re (si te trashet e dikurshem)po vazhdon e bertet si gomari: qeeee veshet!
vrojtoj se edhe rraca shqiptare e ka mjaft t'zhvillume lajken e lustren.
vrojtoj se shum njerz i japin ma shum randsi servirjes t'pjates sesa ushqimit.
vrojtoj se vrojtoj shum po jam dembele me i shkru. /pf/images/graemlins/tongue.gif
vrojtoj se asht ma mire me stampu ato qe me duhen per oren tjeter t'msimit sa me vrojtu ktu.
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

uu se harrova, dikush qe deshti me m'dhuru nji liber, vrojtoj se ka harru /pf/images/graemlins/laugh.gif :tipsy:
 

Najeli

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Dafne:
[qb] Verej se njerezit e kane te veshtire ta pranojne te rene,risine...Me kete shpjegoj faktin se edhe pse paska anetare te rinj,une preferoj ata te vjetrit... :shrug: [/qb]
edhe une...seriozisht /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Joy

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Shqiptarja:
[qb] E cuditshme por e vertete se, njeriun qe dashurojme e duam me shume se vehten tone!!! [/qb]
Me te vertete pse ndodh valle?
 

teab

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Lara Croft:
[qb] Naaahhh dokrra. Njeriu do me shume se veten vetem ate qe krijon nga gjaku dhe mishi i tij. Sikur pas 1 muaji ai qe dashuron ti hedhi syte ndonje tjetre do ta kuptosh qe nuk e do me shume se veten. Mos shikoni shume filma [/qb]
Bie dakort ma parafolesen, por realiteti nuk eshte gjithmone keshtu. Ndodh qe ta duash nje njeri me shume se veten pikerisht atehere kur i ka hedh syte dikujt tjeter. /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Eni_883

Primus registratum
Re: vrojtime

Kam vene re se Sailor nuk ma var me mua /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif si e shpjegon ti Lara
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

ciao te gjitheve se do kap nje alamet lepuri per veshesh sot ne vrap,ky do jete km pas sailorit normal.
 

Eni_883

Primus registratum
Re: vrojtime

Per ate efekt e kam vene dhe une. She's an Ice Queen just like me :rolleyes: Pavaresisht se Salo thote qe une ngre pehazhin en ambjente te ndryshme /pf/images/graemlins/laugh.gif (po me mban mend ne rini)
 

Guest
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Lara Croft:
[qb] Naaahhh dokrra. Njeriu do me shume se veten vetem ate qe krijon nga gjaku dhe mishi i tij. Sikur pas 1 muaji ai qe dashuron ti hedhi syte ndonje tjetre do ta kuptosh qe nuk e do me shume se veten. Mos shikoni shume filma [/qb]
Ve re qe Lara i ka rene mu ne koke muhabetit /pf/images/graemlins/smile.gif
madje edhe per ate i dhemb zemra por prape ... cdo ndjesi mbetet personale dhe dhemb me shume kur preket veten personi
 

Guest
Re: vrojtime

KAm vene re shume gjera keto kohe...

me bezdisin njerzit e parritur.Qe ulerasin, qe duan te jene objekti i bisedes dhe qendra e vemendjes.

Qe kam akoma shume miq. Qe mednojne dhe interesohen per mua.
 
Top