vrojtime

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

kam vu re se ca jane ma katolike se papa, ose me sakte ashtu hiqen
icon8.gif
 

Rambla

Primus registratum
Re: vrojtime

ve re qe shpesh here kam tendencen te shkoj kunder asaj qe me thote arsyeja ime, dhe akoma spo e kuptoj, bej mire apo keq? apo ndoshta sduhet ta vras fare mendjen?...e pamundur per mua

/pf/images/graemlins/frown.gif
 

Diavolessa

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Vrej......

.......... Vrej...........

......Vrej...... Vrej........

(asgje /pf/images/graemlins/laugh.gif )
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Non potró scordar quel desiderio che c´era in te
quando con me dentro in quel bosco ti rotolavi giú
e sotto la gonna giá eri nuda....tu...

Dolcemente poi, scivolavi giú su di me
e mentre io mi perdevo su quel letto di foglie con te
ti aprivi come un fior donandomi di te
la vita che c´era in ogni tuo respir da segreti tuoi
nasceva il sapor dell´acqua fresca e limpida

Vivi poi di lui il rumore dei passi suoi
mentre ti nascondevi tra il mio corpo e le foglie dei fior
che ci vestivano d´amor. Ti aggrappavi a me tremavi
ma la fiamma che ardeva in te forte era di piú
e amavi che io sfregassi il mio viso sul ventre tuo.
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

ve re se shpesh duke lexuar te tjeret gjejme shume nga vetja dhe arrijme ne klishete e rradhes:
Sa shume ngjajme?!

Por duke qene tip dyshues une nuk bindem!!!
Ka mundesi sidoqofte:
ose ne nuk jemi aspak te vecante, dhe te zhytur koke e kembe ne skema te pandryshueshme (?)
ose fjalet jane shume te varfera per te shprehur gjendjet tona shpirterore, dhe per kete perdorim fraza standarte per gjendje te jashtezakonshme :shrug:
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

sounds good me aromen e mbeshtjelle si vello.
vrojtimi im qe nuk vrojtoj asgje me me ze,gjithcka qe mbyllet ne mua tek te sodis perdite e perdite...
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

vrojtim,

Per te mbajtur ne kembe nje sisitem eshte e rendesishme teoria e konfliktit, pra duhet nje armik e po nuk qe duhet krijuar. Pa te as sistemi vet nuk do te mund te ishte siç eshte. Dikur ishin venet e lindjes si komuniste a te majte me te cilat kish nje rivalitet si lufta e ftohte. Sot jane emra te tjere, jane fytyra e te tjere e ide te tjera...deri sa te nxjerr koke rreziku i vertete.
 
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga alinos:
[qb]


ose fjalet jane shume te varfera per te shprehur gjendjet tona shpirterore, dhe per kete perdorim fraza standarte per gjendje te jashtezakonshme :shrug: [/qb]
Klisheja pasiovo-agresive e radhes. Fundja fundit gjenetikisht jemi 50% identik me nje banane!
 

Goca

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Murad:
[qb] rrapatush :wave: :kiss: [/qb]
Shpresoj te te takoj se shpejti per te te treguar vrojtimet e ketyre 10 diteve. Nuk shkruhen ne e-mail e as thuhen ne telefon. /pf/images/graemlins/smile.gif

Wwwwwwwwwwwwwaaaaaaaaaaawwwwwwwwwwwwwwwwwww! :wub:
Te qash e te qeshesh. Te rrudhesh buzet e te trembesh. Te shtrihesh. Te perqafohesh. Te fluturosh me kohen. Te bindesh. Te jesh pupel e rene nga Kulla e Pizes...

Wwwwwwwwwwwaaaaaaaaaaaaaawwwwwwwwww! S`po ngopem se theni.
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Nelk@:<br />[qb]
Fillimisht postuar nga alinos:
[qb]


ose fjalet jane shume te varfera per te shprehur gjendjet tona shpirterore, dhe per kete perdorim fraza standarte per gjendje te jashtezakonshme :shrug: [/qb]
Klisheja pasiovo-agresive e radhes. Fundja fundit gjenetikisht jemi 50% identik me nje banane! [/qb]
Epo Nelk@,
jetojme brenda skemave, sa perfundojme qe na perputhen ca copa me konturen, qofte me dashje, qofte pa dashje, kthehemi ne klishe!

Kurioze te di me ke ngjajme ne 50% tjeter :shrug:
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

une u ktheva ne it deri me 21...
per hajr se hera e pare qe te shoh kshu /pf/images/graemlins/tongue.gif :kiss:
 

albana

Lara Croft
Re: vrojtime

Ve re se jeta mund te nxhihet brenda nje minute dhe po aq shpejt gjithe gezimet mund te harrohen. U lodha...
 

Le_Routard

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga albana:
[qb] Ve re se jeta mund te nxhihet brenda nje minute dhe po aq shpejt gjithe gezimet mund te harrohen. U lodha... [/qb]
Me rraft pika mua per ty /pf/images/graemlins/frown.gif

Hajde te te :kiss: pak /pf/images/graemlins/smile.gif

Eshte e vertet qe hidherimi dhe merzitja na pushtojn me kollaj e brutalisht se gezimi dhe humori. Por ama kemi shume gjera te bukura ne vete, medohu te mendosh pak per to dhe te harrosh erresiren /pf/images/graemlins/smile.gif

Hajd pra! Cheer up /pf/images/graemlins/smile.gif :kiss:
 
Top