vrojtime

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Ana Flokekuqja:
[qb]
Fillimisht postuar nga Gishteza:
[qb] Indrit, thuj cik ktyne kalamojve te Kolegjit tat qe una atje kom qon zysh se s'me lejn rehat /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
:eek: Indrit mos me thuaj qe eshte zysh Keti kjo :eek: [/qb]
jo jo, nuk eshte ajo /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

ah meqe ra llafi per peshkun e akuariumit...kur te mos jet mire me shendet mos i hidhni absolutisht aspirine e qumesht ne uje me qellim te mire se ngordh....ai i shkreti mund te jete thjesht i merzitur, po tentativa te tilla (e provuar me eksperience ) e ngordhin direkt!


...ndoshta nuk i duroi edhe zemra nga pasioni i treguar per te...ndoshta, s'e di, tani eshte me te shumtit!
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

kjo nuk ndodh vetem me peshqit...

Kjo bote me çka mban, gjithmone e ka zhgenjyer vemendjen e ndjenjen e njeriut, si per tu tallur me te!
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

bismike Allahumme emutu uel ehjà ???? /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

:eek: :eek:
Te ma kishe dhene mua do kujdesesha /pf/images/graemlins/laugh.gif kam experience ne perkujdesjen per peshqit /pf/images/graemlins/laugh.gif

(S)Eshte kollaj te kujdesesh per qeniet pa tru /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

urrej te humb kohe kot.e te ngaterrohem ne qindra gjera te vogla qe perhere duhet te nis ne ate vend.
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

un jam uje-mbajtese dhe per kete mbroj cdo qenie qe jeton ne uje dhe me uje, perfshi dhe peshqit pa tru :wink: :wub:
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

ti pse??
sms tend nuk e lexoja dot,pastaj u kujtova se nuk kisha vene emer ne timin.
:kiss:
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Danae:
[qb] ti pse??
sms tend nuk e lexoja dot,pastaj u kujtova se nuk kisha vene emer ne timin.
:kiss: [/qb]
vetem ti me shkru du sms njeri pas tjetrit, kshu qe nuk e kam te veshtire me te dallu!

Te thash:

Bota shtrihet e gjitha para nesh, ajo pret vetem te zbulohet dhe pushtohet nga ne!

Si perfundim,
ndrro celular se kjo s'asht e drejt, ti te me thush gjana, e une jo :shrug: /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Lara Croft:
[qb] Ve re se Kordelja ka tjeter per te thene. Nuk i behet vone per peshkun tim te ngordhur.

Nuk me ka ngordh peshku jo, thash po ju rrej ca meqe ehste 1 prill.

Alinos 1 ne dore
Kordele 2 ne dore

Ika tani [/qb]
Korde ca ka nodh?!!!
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga alinos:
[qb]
Fillimisht postuar nga Danae:
[qb] ti pse??
sms tend nuk e lexoja dot,pastaj u kujtova se nuk kisha vene emer ne timin.
:kiss: [/qb]
vetem ti me shkru du sms njeri pas tjetrit, kshu qe nuk e kam te veshtire me te dallu!

Te thash:

Bota shtrihet e gjitha para nesh, ajo pret vetem te zbulohet dhe pushtohet nga ne!

Si perfundim,
ndrro celular se kjo s'asht e drejt, ti te me thush gjana, e une jo :shrug: /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
/pf/images/graemlins/smile.gif :wave: dmth ku te hedh kemben te shenoj territor i pushtuar,apo sic kam lexu dikur CAK I XANUN /pf/images/graemlins/laugh.gif
lol
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

alinos, s'jam Lara una qe mezi pret 1 Prillin per me rrejt, una ne 1 Prill them me shume te verteta se zakonisht /pf/images/graemlins/tongue.gif

Laraaaaaaaaaaa, mos me ler dhe ti plz /pf/images/graemlins/frown.gif
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

yep!
Un kam qene 2 ore ne Frankfurt, e kush ma heq, se nuk e kam pushtu Gjermanine?!
Askush!
:cool:
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Gishteza:
[qb] alinos, s'jam Lara una qe mezi pret 1 Prillin per me rrejt, una ne 1 Prill them me shume te verteta se zakonisht /pf/images/graemlins/tongue.gif

Laraaaaaaaaaaa, mos me ler dhe ti plz /pf/images/graemlins/frown.gif [/qb]
Korde
ca ke shpirt?!

Mu mo me llogarit hic, vetem Laren quj :cry:
Un prap te kam xhan :kiss:
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

alinos, yll, si mundem une te rrenoj treshen fatale /pf/images/graemlins/wink.gif vec doja me bo surpriza, po te le lara, me ka fut grepin qysh me mjes /pf/images/graemlins/wink.gif

------>Na ka pushtu dushmania mi /pf/images/graemlins/tongue.gif krejt papritur e pakujtuar /pf/images/graemlins/wink.gif
 
Top