vrojtime

Poseidon

Primus registratum
Re: vrojtime

Certainly not someone from whom he/she might have been betrayed.

*Hera me pelqejne milestones, ajo qe nje e tille urime kush ka kontribuar per ate. Doja te kisha ndonje pjese te madhe atje, patjeter do e ndaja me deshire.
 

edda

Primus registratum
Re: vrojtime

ndodh qe kur lexoj neper forum pikellim per nje dashuri te pakorresponduar apo mall per personin e zemres me kujtohet adoleshenca ime kur endrra/problemi qe kisha ishte vec te gjija nje te dashur qe te me donte dhe te jetonim te dy te lumtur gjithe jeten. Me lotonin syte kur shikoja ciftet e kapura per dore qe putheshin pa kokecarje ne mes te rruges dhe i thoja vetes "che non valgo un ***** , perciò nessuno mi fa la corte".
Ah, sikur ta dija qe te tjera jane ato probleme ne jete qe te bejne te vuash!
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga hajduti hurmave:
[qb] vume re ne bisede e siper, qe emrat qe njerezit kane, i identifikojne deri ne nje fare menyre ne pamje, veprime e karakter.

...maj men qe shumica e jevgjve qe kam njof e kishin emrin Gzim. ata me emer Andi, nga malet e Andeve jane te nolte fare...etj etj. [/qb]
e vertete ajo ma siper, por jo aq gjenerale.
Une mendoj se shum njerez kane pershtypjen qe jam llastice, mendjemadhe dhe indiferente nga emri...
Edhe miqte e mi me thone shpesh: deri vone kam mendu se je mendjemadhe...tip qe s'honeps kend.

mos gjykoni nga emrat /pf/images/graemlins/tongue.gif
se un jam :angel:

modestamente /pf/images/graemlins/blush.gif
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

une kur them emrin kuptohet automatikisht se kam lindur ne hark mes 76-81, se emri im eshte sajuar ne ate koh, bile bile ne 80en ka qene ne mode. Une ne qytetin tim kam 5 shoke moshatar te mij me te njejtin emer.

pastaj nga emri per mu kujtojn se jam i mire, u urte e rob Zoti...nderkohe qe une :devil: :devil: :devil:
 

Le_Routard

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Kordelja:
[qb] /Me afrohet ekranit me lexu. lexon, prape afrohem, lexon prape :eek:

Nuk i besoj robi as syve te veta :eek: [/qb]
Syri nga njeher te tradheton por zemra jo! :wub:
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Indrit, ajo turqishtja ma nxiu jeten /pf/images/graemlins/laugh.gif me thote dikush qe jam ka katuni qe di turqisht /pf/images/graemlins/laugh.gif

Me mbro pak te lutem se mu sulen /pf/images/graemlins/laugh.gif para se te nxehem une /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

/pf/images/graemlins/frown.gif

E ke kuptu gabim ate qe doja te thoja une /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

moos me qitet emrin!!! /pf/images/graemlins/laugh.gif

1.thuj se populli yn mas shqipes turqishten e ka si gjuh te dyte (kjo per mos me thon se ka ma shum shqiptar qe flasin turqisht se shqip) se 3 milion jan vetem ne turqi e plot kosovar e maqedonas, i bi ta kemi per gjuh te dyte...me fol me bashkatdhetaret ton them:D

3. (po te pyten per dyshin, thuj "u ngaterrova" nese jo , ia hodhe!)...thuj se me dit turqisht merr vesh njerezit nga selaniku e deri ne shangai.

5.(prap me ate stil) te ishte se do e dinte ai qe fol...hajde de, pa dit , vetem nga zilia e ka!

boll jan 5 argumente thuj!

po e kapi stilin thuj

Kot kot, ma mire me dit se mos me dit sidoqofte!! /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Indrit, thuj cik ktyne kalamojve te Kolegjit tat qe una atje kom qon zysh se s'me lejn rehat /pf/images/graemlins/laugh.gif

Hej zot, te dija kinezce helbete po te me gjete belaja dhe me turqishten /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

ana karenina

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Gishteza:
[qb] Indrit, thuj cik ktyne kalamojve te Kolegjit tat qe una atje kom qon zysh se s'me lejn rehat /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
:eek: Indrit mos me thuaj qe eshte zysh Keti kjo :eek:
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

keq e paske!
Ca me te thon, mos e fut shpirtin n'gjynof duke vra i krijese ma te dobet se ty, qe varet pri teje kryekeput!
:shrug:
 
Top