vrojtime

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

edhe nje...


Kohera Danteske, s'dihet ciles se trete i perkasim, kemi mbetur diku midis ne vetegjykatesine tone, ja dhe nje shtyse....edhe nje....edhe nje.
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Kur do te reshtesh se dashuruari kupen, kur do te njohesh veren ?!?! Buza te eshte çare e etja te djeg, dhe akoma nuk ke kuptuar se etjen tende nuk e shuan kupa?!?!
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Etjen time e shuan etja e tjetrit /pf/images/graemlins/wink.gif

Sen anlarsin beni /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

a i beson nje i verber nje te verberi, nje i etur nje te eturi???

Ideja eshte etja...e rrugen e tregon gurgullima e ujit...tek burimi ka te tjera gjera!
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Njeri me monokular, tjetri me binokulare jetonin jetet e tyre.Here pas here fshinin xhamat optike me nje pece te mendafshte.
 

bengu

Primus registratum
Re: vrojtime

verej se albforumi eshte si duhani. te vjen i hidhur ne fillim, me pas nuk rri dot pa te dhe kur e le e harron me fare.

p.s. sidoqofte albforumi ende nuk e ka arritur nivelin e duhanit, une per vete me leht e lash albforumin se duhonin... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

albana

Lara Croft
Re: vrojtime

Sapo vura re se jo gjithe lulet e kane qejf birren :rolleyes: Mos e perdorni per ti ujitur se ka rezik vyshkjeje.Pfffffff kush ri e sheron lulen thuaj :cry:
 

albana

Lara Croft
Re: vrojtime

Po pse birra e mire eshte per mendimin tim.Ca dreqin kane lulet qe se duan /pf/images/graemlins/blush.gif
 

albana

Lara Croft
Re: vrojtime

Ah te lutem shume pas eksperiences se fundit kam hequr dore nga eksperimentet me lulet e mia /pf/images/graemlins/blush.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Po mbushen gjashte vjet qe kur ike. E une sonte te kujtova me mallin e dikurshem. Ne mendje me mbeten disa gjeste, e fjale tuat, e pa dashur nga majat e Bllokut kujtimet rrokullisen ne grushtin me dhe qe te hodha ne kodrat e humbura. sot mua me drejtohen me Nahara, e kjo tashme me ben pak pershtypje, e me vjen keq sesi ftohen emocionet, a ndoshta piqen e arsyetohen, se e tille ndjesi si ajo atij prilli d ishte e padurushme.

Prej Tij Ridwanin paç makam
prej nesh ...selam!

Nahara
 
Top