vrojtime

loaded

Primus registratum
Re: vrojtime

Vura re sot per here te pare...çelesa-vathe,ose vathe ne forme çelesi.Mos eshte ndonje menyre me e sigurte per mos me humb çelsat...
 

qeshem

Primus registratum
Re: vrojtime

ve re shformime, perceptime irreale realiteti, realitete relative...

me mungon ajo dreq utopike e absolutes...
 

ekris

Primus registratum
Re: vrojtime

Vërej që moonlight qenka bërë Administratore.
Urime /pf/images/graemlins/smile.gif


PS. Mos më edito postimet /pf/images/graemlins/laugh.gif
:wave:
 

bebivogel

Forumium maestatis
Re: vrojtime

... It's very hard to reach out to kids ... sidomos ato qe jetojne ne kushte te veshtira ... po mundohem te jap me aq sa mundem ... but they have to meet me half way ... me vjen te perlotem se c'sistem shkolle kane vene ne keto rrugice te ndyra ... /pf/images/graemlins/frown.gif
 

dirty vegas

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga BeBa:
[qb] ... It's very hard to reach out to kids ... sidomos ato qe jetojne ne kushte te veshtira ... po mundohem te jap me aq sa mundem ... but they have to meet me half way ... me vjen te perlotem se c'sistem shkolle kane vene ne keto rrugice te ndyra ... /pf/images/graemlins/frown.gif [/qb]
/pf/images/graemlins/frown.gif :cry:
 
Re: vrojtime

Zgjedh te shikoj driten brenda teje, edhe pse ti insiston te me tregosh terrin. Jo se nuk di te te turrem, te t'them njeqind fjale e te t'mbuloj me balte, por se une menyre tjeter te jetoj jeten s'kam. :shrug:
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

ve re se ne bote ka kaq shume mrekulli qe kane dale nga dora e njeriut, sa nuk i besoj dot syve!

Ahhhhhhhhhhhhhhhhh, arti me ka prekur shpirtin sot! Jam e lodhur, por e kenaqur /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

interesante,po verej vendndodhjen tende,e di se edhe une banoja ne rrugen e geshtenjave dikur... :kiss:
 

loaded

Primus registratum
Re: vrojtime

Ne olimpdjaden qe behej dikur,me konkurentet e hipur siper murit qe ndante shkollen nga zona e ushtareve,ne hedhjen per se gjati vendin e pare e zinte F.K.
Thuhej se rendesi te madhe kishte motivimi dhe etja per fitore.
 

Hermesss

Primus registratum
Re: vrojtime

Sa e kollajshme eshte te kalosh nga shakate e mirefillta tek qejfmbetja... Ja qe limitet duheshin vene, dhe kot me akuzon se jam une ai qe pelqej te ve te tilla. E shikon qe DUHEJ?
:rolleyes:
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Danae:
[qb] interesante,po verej vendndodhjen tende,e di se edhe une banoja ne rrugen e geshtenjave dikur... :kiss: [/qb]
Une bisedova gjate me Manet, Monet, Van Gough, Picasso, Pisarro dhe Bodin dje.
Shume shpejt une dhe Bodin do takohemi vetem.
Nderkohe une dhe geshtenjat po mesohemi me njera-tjetren. /pf/images/graemlins/laugh.gif
Ndonje adrese per kartolina???
:kiss:
 

personazh

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

heh sa çuditshem...futet nje person i ri ne nje grup te caktuar dhe gjalleron nje ambjent te ngurtesuar disi nga njohja per nje kohe te gjate, ashtu siç goditja e nje atomi shkakton levizjen e nje grupi te tere syresh.
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

kujdes nga xhelozirat dhe percarjet!
Jo te gjithe e pranojne te rene brenda grupit, sidomos kur marredheniet jane ngurtesuar!
Hap syte nga gjerat e pashprehura, me sa ve re ti je nga ata qe i jane gezuar ndryshimit, por kujdes nga ata qe nuk kane thene gje ende...
 

bebivogel

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga alinos:
[qb]
Fillimisht postuar nga Danae:
[qb] interesante,po verej vendndodhjen tende,e di se edhe une banoja ne rrugen e geshtenjave dikur... :kiss: [/qb]
Une bisedova gjate me Manet, Monet, Van Gough, Picasso, Pisarro dhe Bodin dje.
Shume shpejt une dhe Bodin do takohemi vetem.
Nderkohe une dhe geshtenjat po mesohemi me njera-tjetren. /pf/images/graemlins/laugh.gif
Ndonje adrese per kartolina???
:kiss: [/qb]
e verej qe paske humbur ne Muzeun e famshem ... Po te duash shkojme te dyja fundin e javes tjeter?...
:wave:
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

ve re ser kam probleme te caktoj cilen fundjave. Kete qe po vjen jam available most of the time :kiss:
Shkojme tek Rodin :wink:
 

personazh

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga alinos:
[qb] kujdes nga xhelozirat dhe percarjet!
Jo te gjithe e pranojne te rene brenda grupit, sidomos kur marredheniet jane ngurtesuar!
Hap syte nga gjerat e pashprehura, me sa ve re ti je nga ata qe i jane gezuar ndryshimit, por kujdes nga ata qe nuk kane thene gje ende... [/qb]
ashtù do te bej, do te ha mushtin, e do te pi mishìn /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

bebivogel

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga alinos:
[qb] ve re ser kam probleme te caktoj cilen fundjave. Kete qe po vjen jam available most of the time :kiss:
Shkojme tek Rodin :wink: [/qb]
Kete fundjave ... jam per ne NYC ... /pf/images/graemlins/tongue.gif .. Tjetren jam FREE /pf/images/graemlins/tongue.gif ( please be free too ... )
 
Top