vrojtime

godfather

Primus registratum
Re: vrojtime

ne anej ka net tona shishet e penicilines... /pf/images/graemlins/laugh.gif a shpend sufa , shpend sufa vrafsh veten ma mire...
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga albana:
[qb]
Ve re se do me iki jeta beqo e hengert flama :book: :cool: [/qb]
e mira e te qenit shoqe me beqon asht se ke me shume mundesi zgjedhjeje :rolleyes: :devil: :rockband:

U te rente ndonje shoqe per vizite ty qe te llokocitesh me th&th per ore te tera! :tipsy:
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

i thon amiko oshe shok atij moj...ç'amiketo leshi!!!!
:lol:

e thashe amiketo, me tenerezza, ngaqe asht shum i kujdesshem e te rrin mrapa /pf/images/graemlins/laugh.gif

linos :kiss:
fiks!
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Godfather:
[qb] ne anej ka net tona shishet e penicilines... /pf/images/graemlins/laugh.gif a shpend sufa , shpend sufa vrafsh veten ma mire... [/qb]
jam me e vjeter se ty lali :wink:
Pastaj me sa di un ato anet tuaja nje b*** vend jane, e mazallah se rrine mire :tipsy:
 

godfather

Primus registratum
Re: vrojtime

nejse, nuk e kisha me ty, thjesht mu kujtua nje batute "vari hejbet"... /pf/images/graemlins/smile.gif
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Kush po jeton ditet e lumturise, une apo Blue?

Ti lal ke probleme me drejtshkrimin dhe drejtleximin, pa te keq kete mendoj se nuk lexon me aq vemendje (si te gjithe ne fund te fundit!)

Un shijoj lirine time, asht ma e shtrenjte se cdo gja!

Per firmen: e dashur nuk shkon me ate qe vijon. Nje fjale kaq e thjesht dhe me kaq emocion, nuk mund te perdhoset. Eshte dicka qe i ka mbijetuar cdo fjalori, dhe atij virtual :wink: ne fakt ne virtual i referohemi me rrush, yll, apo hon, por askush nuk e prek e dashur!!! Ajo mbetet prone e realitetit tone te pervuajtur.

Mendimi im sidoqofte...
 

ana karenina

Primus registratum
Re: vrojtime

Une vrojtoj (pothuajse gjithmone) qe Triny eshte perhere e gatshme te hyje ne af e t'ju pergjigjet te gjitha shkrimeve te fundit ke psikologjia /pf/images/graemlins/smile.gif Pastaj ka nje qetesi qe te mahnit, dhe nje kemengulje qe ti sqaroje urte e bute te gjithe /pf/images/graemlins/smile.gif Nganjehere do doja te isha edhe une aq e qete dhe njesoj e gatshme gjithmone. :smash:

Pershendetje Trino, te lexoj gjithmone dhe gezohem kur shkruan :wave:
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

Do arrij ta gjej definicionin,vetem kam frike ta perkufizoj...
qellimet e mira,kerkojne force te madhe per tu mbartur pertej hapit te vendimit.
 
I

insane

Guest
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga hajduti hurmave:
[qb]
Fillimisht postuar nga Blue:
[qb] e ke fjalen per sot nazho?! :rolleyes:
ta disha qe e ke me aq marak, s't'kisha fut hiq n'ato mendime.
po un e shkreta per mir u mundova /pf/images/graemlins/tongue.gif fajin e ka BeBi /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
e ka bebi, insane dhe dropsi....po jo per ate qe meno ti Bluje. [/qb]
verej qe dikush mpaska thir emrin!!!
cere ke me mu ti re?
 
Top