VRITETI ABDULAZIZ ERRANTISI

amar

Primus registratum
VRITETI ABDULAZIZ ERRANTISI

edhe njehere cifutet treguan se jane vec dunjase, e gjithe bota e denoj vrasjen e meparshme te Ahmed jasini,tash poashtu e denoj edhe vrasjen e Rantisit kurse vrasesve cifut dhe ata qe permbajne vrasjet dhe terorit cifute SHBA aspak nuk ju behet vone,
nese do ndodhin kamikazet (shehidet) qe nuk eshte ne pyetje se a do ndodhin por ne pyetje se kur do ndodhin,pastaj mos na cani trapin se ja teroristet.
une thash edhe me pare qe rracizmi, dhe aq me teper glorifikimi i figurave me cnjerezore qe ka njohur njerezimi, si psh adolfi, jan te ndaluara ne Albforum! LR

shkoi JASINI erdhi RANTISI shkoi rantisi do vijne ne rradhe shume jasina dhe rantisa qe do ua pine gjakun me pamuk cifuteve,ata asnjehere nuk do te jene te qete bile edhe ne toaletet e tyre te shtepise,ata nuk do te bejne gjume te rehatshem ,ata nuk do te hypin te qete neper autobusa e restorane,kjo eshte nje denim per cifutet.

TE VDEKURIT PALESTINEZ JANE NE PARAJSE KURSE TE VDEKURIT CIFUT NE FERR /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Ahmed

Primus registratum
Re: VRITETI ABDULAZIZ ERRANTISI

Per mendimin tim:
Hamasi duhet te bashkohet me Hezbollah,vetem nje bashkim i tille dhe nje udheheqje e vetme do te bente shume per kauzen e Palestines.Hezbollah,eshte i vetmi fraksion qe Izraeli nuk a infiltruar spiuna.Gjithashtu Hezbollah konsiderohet si nje nga ushtrite me perfekte ne lindjen e mesme,pothuaj ne cdo sulm qe ata kryejne kundra Izraelit,asnjehere nuk kane viktima.
Kjo vrasje eshte nje frakture e rende per Hamasin,dashte Allahu e u dhente fuqi palestinezeve te shume vuajtur;Amin.
 

dark lord

Primus registratum
Re: VRITETI ABDULAZIZ ERRANTISI

cfare mendoj per kete ngjarje?hmmm! motherfu*ck him and his motherfu*cking family! he got what he deserved! ai krymb,ai mi halesh si bin ladeni dhe shefi tij i meparshem meritonte te vdiste 1000 here.organizata e tij ishte pergjegjese per vdekjen e disa qindra izraelianeve.bravo ariel sharonit! t'i qeroje te gjithe keta kriminele ordinere! keta verremlinj meritojne te digjen dalengadale ne turren e druve! arabet jane rob si puna jote, si puna ime dhe si robt e tjere! Pa te shara e ofendime! LR
 

S6T6N6

Forumium maestatis
Re: VRITETI ABDULAZIZ ERRANTISI

Ne fakt eshte e para here qe shoh judejte te ecin nen hapat e islamit, i referohem profetit Muhamed kur thoshte: Dy duar per nje koke...
 

Le_Routard

Forumium maestatis
Re: VRITETI ABDULAZIZ ERRANTISI

Fillimisht postuar nga S6T6N6:
[qb] Ne fakt eshte e para here qe shoh judejte te ecin nen hapat e islamit, i referohem profetit Muhamed kur thoshte: Dy duar per nje koke... [/qb]
Ne fakt kane te njejtin princip, sy per sy e dhemb per dhemb
 

Le_Routard

Forumium maestatis
Re: VRITETI ABDULAZIZ ERRANTISI

Ne qoft se tema kalon ne sharje dhe ofendime ateher ajo do mbyllet!!!

Mendimi im per Sharonin eshte jo me i larte se per terroristet e tjere! Mendoj qe eshte ai dhe politika e gabuar e qeveris Izraelite qe jan shkaktaret e situas tragjike ne rajon.
 

S6T6N6

Forumium maestatis
Re: VRITETI ABDULAZIZ ERRANTISI

Natyrisht qe politika e Sharonit eshte e qarte tashme pasi po goditen tashme kreret e organizatave palestineze, por nuk mendoj qe eshte e zdrejte si politike. Ne momentet qe nje komb rezikon integralitetin e tij ne ate moment forcat e djathta marrin pushtetin per te vendosur rregullin, edhe me force nese nevojitet. Paqja do te ishte gjeja me e mire dhe kete nuk e ve ne dyshim, por duke qene se kjo nuk arrihet, dalim tek fjalet e Muhamedit... Ju kujtoj zoterinj se shteti ne fjale quhet Izrael, e pranuar apo e pa pranuar keshtu quhet ne OKB, gezon te drejten e te qenit sovran, dhe per me teper sipas "librave te shenjte" cilesohet si toka e premtuar, por jo e arabeve.]
E mbyll duke menduar qe elementet terroriste qe shkaktojne destabilitet dhe vdekje brenda nje shteti, duhen eleminuar perpara se ta bejne ata kete gje.
 

Ahmed

Primus registratum
Re: VRITETI ABDULAZIZ ERRANTISI

S6T6N6
Ne fakt eshte e para here qe shoh judejte te ecin nen hapat e islamit, i referohem profetit Muhamed kur thoshte: Dy duar per nje koke...
Do te te lutesha,te me tregosh se ku e ke lexuar kete proverb te Profetit tone A.S.
Mundesisht na e thuaj se ne cilin liber dhe faqe,se deri me sote une nuk e kam gjetur.
flm
 

reservoir dog

Primus registratum
Re: VRITETI ABDULAZIZ ERRANTISI

Ky idioti mori ate qe meritonte.Duhet ta kishin heq qafe me kohe.Keta shimpanze kuptojne vetem nje gjuhe:plumbin ballit.Izraeli ka plotesisht te drejte t'i hedhi ne ere keta kasape mesjetare.
 

Prodigychild01

Primus registratum
Re: VRITETI ABDULAZIZ ERRANTISI

Fillimisht postuar nga Fotaq:
[qb] S6T6N6
Ne fakt eshte e para here qe shoh judejte te ecin nen hapat e islamit, i referohem profetit Muhamed kur thoshte: Dy duar per nje koke...
Do te te lutesha,te me tregosh se ku e ke lexuar kete proverb te Profetit tone A.S.
Mundesisht na e thuaj se ne cilin liber dhe faqe,se deri me sote une nuk e kam gjetur.
flm [/qb]
E ke ne kapak te librit qe je duke lexuar :thumbsup:
 

amar

Primus registratum
Re: VRITETI ABDULAZIZ ERRANTISI

per fat te keq, e them kete sepse ne kete forum ka koka njejte si te SHARONIT teroristit nr.1 ne bote,ata nuk meritojne asgje vetem se nje thike te mprehet the te theren nga qafa e jo nga fyti,kjo eshte ajo qe me se paku e meritojne,kurse sa i perket rantisit dhe jasinit ne nuk merzitemi sepse ashtu deshi Zoti ,cdo njeri e ka afatin e tij ,kurse ai afat as nuk mund te pershpejtohet e as te vonohet,por nje gje eshte e sigurt se ata jane ne parajse ,kurse keta qafira si SHARONI dhe te njejte si ai e kane vendin ne fund te FERRIT. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

koppertoni

Primus registratum
Re: VRITETI ABDULAZIZ ERRANTISI

Eshte ironike kjo puna e ferrit. Me sakte do ishte se po ta dine se do shkojne ne ferr pse mos te vrasin gjithe palestinezet dhe e mbyllin muhabetin me kaq.

I cojne palestinezet ne parajse e vete shkojne ne ferr. Fundja palestinezet nuk jane aq materialista te kerkojne toka e te mira materiale si izraelis apo genjeshter kuranike kjo? Me kujtohet vargu ne kishe qe themi "ati yne qe je qiell... buken tone te perditshme jepna neve sot... falna fajet tona...." e them te kunderten se palestinezet qenkan me keq se izraelis vete. "Duam tokat tona!" + "Allahu Eber!" + "Boom!". Dicka nuk shkon ketu. Ku futet ferri ketu? Puna e tyre me cifutet. Nuk me prishet gjiza mua se qente zihen me njeri tjetrin. Kokat nuk paskan ngrene. Megjithese e kthej prape mendjen se po e hengri njeri ate tjetrin do kthehet nga mua pastaj fitimtari do me haje mua. Mos kini merak se bejme pak diplomaci.
 

amar

Primus registratum
Re: VRITETI ABDULAZIZ ERRANTISI

Fillimisht postuar nga Koppertoni:
[qb] Eshte ironike kjo puna e ferrit. Me sakte do ishte se po ta dine se do shkojne ne ferr pse mos te vrasin gjithe palestinezet dhe e mbyllin muhabetin me kaq.

ATA NUK E DINE SE SIKUR TA DININ ATA NUK DO TI BENIN GJITHE KETO TERORE MBI POPULLATEN CIVILE,PASTAJ NUK NJEF HISTORIA NJE GJE TE TILLE QE TA VRASE APO TA ZHDUKJA NJE POPULL TE TERE,SHEMBULL KE KOSOVEN CECENINE BOSNJEN ETJ.ETJ

I cojne palestinezet ne parajse e vete shkojne ne ferr. Fundja palestinezet nuk jane aq materialista te kerkojne toka e te mira materiale si izraelis apo genjeshter kuranike kjo? Me kujtohet vargu ne kishe qe themi "ati yne qe je qiell... buken tone te perditshme jepna neve sot... falna fajet tona...." e them te kunderten se palestinezet qenkan me keq se izraelis vete. "Duam tokat tona!" + "Allahu Eber!" + "Boom!". Dicka nuk shkon ketu. Ku futet ferri ketu? Puna e tyre me cifutet. Nuk me prishet gjiza mua se qente zihen me njeri tjetrin. Kokat nuk paskan ngrene. Megjithese e kthej prape mendjen se po e hengri njeri ate tjetrin do kthehet nga mua pastaj fitimtari do me haje mua. Mos kini merak se bejme pak diplomaci. [/qb]
A JE I GATSHEM PER DIPLOMACI?? DESHA ME THENE A KE KOKE PER DIPLOMACI /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

koppertoni

Primus registratum
Re: VRITETI ABDULAZIZ ERRANTISI

Fillimisht postuar nga amar:
[qb]
Fillimisht postuar nga Koppertoni:
[qb] Eshte ironike kjo puna e ferrit. Me sakte do ishte se po ta dine se do shkojne ne ferr pse mos te vrasin gjithe palestinezet dhe e mbyllin muhabetin me kaq.

ATA NUK E DINE SE SIKUR TA DININ ATA NUK DO TI BENIN GJITHE KETO TERORE MBI POPULLATEN CIVILE,PASTAJ NUK NJEF HISTORIA NJE GJE TE TILLE QE TA VRASE APO TA ZHDUKJA NJE POPULL TE TERE,SHEMBULL KE KOSOVEN CECENINE BOSNJEN ETJ.ETJ

I cojne palestinezet ne parajse e vete shkojne ne ferr. Fundja palestinezet nuk jane aq materialista te kerkojne toka e te mira materiale si izraelis apo genjeshter kuranike kjo? Me kujtohet vargu ne kishe qe themi "ati yne qe je qiell... buken tone te perditshme jepna neve sot... falna fajet tona...." e them te kunderten se palestinezet qenkan me keq se izraelis vete. "Duam tokat tona!" + "Allahu Eber!" + "Boom!". Dicka nuk shkon ketu. Ku futet ferri ketu? Puna e tyre me cifutet. Nuk me prishet gjiza mua se qente zihen me njeri tjetrin. Kokat nuk paskan ngrene. Megjithese e kthej prape mendjen se po e hengri njeri ate tjetrin do kthehet nga mua pastaj fitimtari do me haje mua. Mos kini merak se bejme pak diplomaci. [/qb]
A JE I GATSHEM PER DIPLOMACI?? DESHA ME THENE A KE KOKE PER DIPLOMACI /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Posi jo more. Pasi njeri nga qente te haje tjetrin do me vije mua rradha te perballohem me qenin tjeter.

Merr ne telefon Sharonin se te kerkon per ndeshje futbolli. Historia njeh kur kerkohet te zhduket nje popull i tere. Cifutet e kane kete eksperience vete qe nga lufta e dyte boterrore. Arabet po ndeshen me nje lojtar te forte kampionati. Si duket arabet do humbasin ndjeshjen. Atehere mua do me duhet diplomacia. Dale te perfundoje kjo ndeshje qe ka nisur.

Kur them qente kam parasysh rracen qe do zhdukte hitleri ishte ajo semite. Te kesaj rrace jane arabet. Sa me pak nga keta me mire eshte. Ku je o Hitler se endrra jote ka filluar.
 

Prodigychild01

Primus registratum
Re: VRITETI ABDULAZIZ ERRANTISI

amar ti e kenaqe sektorin e diplomacise ketu, me thirrjet tuaja barbare per prerjen e grykeve... Jane pikerisht njerez si puna jote qe thellojne konfliktet nderkombetare.
 

S6T6N6

Forumium maestatis
Re: VRITETI ABDULAZIZ ERRANTISI

Nganjehere diplomacia nuk hyn ne xhep... kujtoj se ne cdo raund negociatash per paqe, kane qene palestinezet ata qe kane bere BOOOM-in, pasi me cpo shoh ju intereson atyre dhe liderit te tyre Arafat (terrorist dhe ky), qe gjerat te rrijne pezull, vrit te vrasim...
 

fjorent

Primus registratum
Re: VRITETI ABDULAZIZ ERRANTISI

Vrasja e ketij terroristi qe nuk ka kursyer jete femijesh e adoleshentesh ne Izrael eshte vetem nje e mire qe i behet njerezise.
Ka qene kjo organizate qe nuk ka pranuar kurre qe Izraeli te kete nje shtet si te gjitha kombet ne bote. Me sa di une izraelianet jane tashme te bindur se nje shtet palestinez do te krijohet ne te ardhmen, megjithese me tipa terroriste si Arafati e keta te Hamasit, ky shtet palestinez eshte me te vertete per tu qare.
 

koppertoni

Primus registratum
Re: VRITETI ABDULAZIZ ERRANTISI

hajde mendje, shikoje ketu ne forum "vdekje cifuteve ferr cifuteve". Cfare kane keta shqiptaret me cifutet.
 

Prodigychild01

Primus registratum
Re: VRITETI ABDULAZIZ ERRANTISI

Fillimisht postuar nga Koppertoni:
[qb] hajde mendje, shikoje ketu ne forum "vdekje cifuteve, ferr cifuteve". Cfare kane keta shqiptaret me cifutet. [/qb]
Ata qe thone keto gjera nuk jane Shqiptare, por jashteqitjet e kombit. Shqiptaret e vertete jane njerez humaniste dhe nuk sjellin vehten ne nivelin e ketyre plehrave! Mos harroni se Shqiptaret e treguan karakterin e tyre gjate luftes se dyte boterore kur i hapen dyert e tyre dhe i mbrojten hebrenjte nga nazistat.
 

amar

Primus registratum
Re: VRITETI ABDULAZIZ ERRANTISI

Fillimisht postuar nga fjorent:
[QB] Vrasja e ketij terroristi qe nuk ka kursyer jete femijesh e adoleshentesh ne Izrael eshte vetem nje e mire qe i behet njerezise.

PSE A THUA VALLE CIFUTET VRASIN MIZA NE PALESTINE?? ...,KREJT BOTA ME N JE ANE USA DHE IZRAELI NE ANEN TJETER ,A THUA VALLE NE TE TJERET JEMI BUDALLENJ??.


Ka qene kjo organizate qe nuk ka pranuar kurre qe Izraeli te kete nje shtet si te gjitha kombet ne bote.

NORMALISHT,TE NDERTOSH NJE SHTET DUKE IA UZURPUAR DIKUJT TOKEN E VETE TE ASKUSH NE BOTE NUK E TOLERON NJE GJE TE TILLE,NJEJTE SI SERBIA ME KOSOVEN,A THUA VALLE UCK ISHTE TERORISTE , A THUA VALLE HASHIM THAQI ,RAMUSHI ISHIN TERORISTA?? PO ,PER SERBET NORMAL SE JANE ,NJEJTE SIKUR RANTISI DHE JASINI DHE GJITHE POPULLI PALESTINES PER CIFUTET


Me sa di une izraelianet jane tashme te bindur se nje shtet palestinez do te krijohet ne te ardhmen, megjithese me tipa terroriste si Arafati e keta te Hamasit, ky shtet palestinez eshte me te vertete per tu qare.


ME TIPAT TE TILLE IZRAELI KA PER TU ZHDUKUR NGA TOKAT PALESTINEZE ,VETEM SE NE PYETJE ESHTE KOHA , /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top