Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

notorious

Primus registratum
Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

Mozaik /pf/images/graemlins/winkwink.gif

vota stregohet /pf/images/graemlins/smile.gif
 

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

tkan harru fare mozo e po shfajesohen tani ,tipike mashkullore /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

mozaiku

Primus registratum
Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />

vota stregohet /pf/images/graemlins/smile.gif

[/ QUOTE ]

Gjithmone kam pyetur veten ca kuptimi ka ky princip idiot. /pf/images/graemlins/booki.gif Pse s'tregohet?! 1 gje s'tregohet ose se te vjen turp, ose se ke frike , ose se s'di ta shpjegosh. Me cilen nga keto e lidh ti sekretin tat?! /pf/images/graemlins/laugh.gif

P.S: M'paska hyp vene kundershtimi sot... Perendi , mos me co njeriun e zemres qe me propozon martese ose bebush ne keto momente... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

notorious

Primus registratum
Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

per tu habit se un te isha ti... do komentoja ate shkeljen e syut

çar paske ti sot... mos te kan ardh gjo (!) se si mbaj mend si ja thojn /pf/images/graemlins/smile.gif

p.s. pse i keni fiksim kto votat iher...? normal qe ju kam votu te dyja se me trashet... po ju çar do boni per mu...? /pf/images/graemlins/smile.gif
 

mozaiku

Primus registratum
Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

Iiiii Noto, e prishe fare... s'doja te ma thoje /pf/images/graemlins/laugh.gif

Jo, po me ikin.. /pf/images/graemlins/laugh.gif

Prob eshte se shuem veta me kane thone qe me kane votu, po aty dalin vetem 13 vota. Dmth gjysma me kane rrejte... /pf/images/graemlins/laugh.gif Ato qe me kane rrejte do i rrjep per rrenen, jo per gjo tjeter jo... pisat... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

notorious

Primus registratum
Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

ça je ty fol mi bjonde x 7 pal qefe... dyshoje qe un sdo votoja per ty kshu...? jo per gjo po dhe un ate hallin e te rjepmes kisha frik /pf/images/graemlins/smile.gif

p.s. mos me kerkoni mo se per ke kam votu se s'tregoj mo /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Dolores

Primus registratum
Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

He o u zgjodh ajo e mira virtuale? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

antip

Primus registratum
Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

Jane koke me koke 2 te preferuarat e mia /pf/images/graemlins/kiss.gif
 

ALTIN

Primus registratum
Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

Ashtu mbaron ndeshja X /pf/images/graemlins/lol.gif
 

tola77

Primus registratum
Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

ti lart shpreh mendimin tend por mos gjyko te tjerat, secila nga vajzat ka personalitetin e saj qe natyrisht nuk eshte "kot" sic thua zoterote.
 

ALTIN

Primus registratum
Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

Kukulla bravo mbrojte te drejtat e forumisteve /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
Edhe ky shoku zogut duhet te jete /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
 

Ema

Goddes
Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

Une votova Nelken dhe cuditem si paska vetem 7%.Mbizotron Franca :p
 

Ema

Goddes
Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

E ju lutem bejeni nji teme kshu dhe per cunat!
 

pppppaa

Primus registratum
Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

Miremengjesi. Si u gdhive ti? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
 

Sirena

Primus registratum
Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

<div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: euridice</div><div class="ubbcode-body"> E ju lutem bejeni nji teme kshu dhe per cunat! </div></div>


Ekziston...eshte hapur njekohesisht me kete teme.
 

ALTIN

Primus registratum
Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

Ajo qe fitoj u be moderatore /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wink.gif
 
Top