Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

S

Scorpion

Guest
Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

Meqe AF ka dhe vajza, nuk mund ti linim pa i vleresuar dhe bere te ndjehen te rendesishme dhe prezente. Ndaj jepni voten dhe mendimin tuaj per vajzen qe ju mendoni se eshte me e mira. Eshte thjesht nje teme per argetim, mos e banalizoni dhe kaloni ne replika e sulme. Mbase mund te kem harruar shume emra dhe gjithashtu per emrat e pranishem u lutem e u them te mos e marrin per te keq.

Mos harroni: 5 vota, duke klikuar ne secilin kuadrat dhe me pas te "Voto". Kujdes se votimi nuk eshte i rikthyeshem.
 

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

Per veten votohet ? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

ALTIN

Primus registratum
Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

Shiraz,Yllka shembullore,Dahlia,pinkparadise,Helena_CLM un per keto /pf/images/graemlins/grin.gif
 
S

Scorpion

Guest
Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

Dhe per veten votohet egoiste /pf/images/graemlins/laugh.gif Shpejt se filluan manipulimet /pf/images/graemlins/laugh.gif Kujdes kliko ne 5 kuadrata e me pas "Voto".
 

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

Po sduhet votuar per veten se ckuptim ka.Megjithate hajt mo,po e hedhim nje vote te perkedhel sedren /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

eniad

Forumium maestatis
Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

<font color="black">Ah ju keni lujt menc, per Zotin. Si ishte Scorpion,(citoj) "per t'i bere te ndjehen te rendesishme dhe prezente" /pf/images/graemlins/eek.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif .

Ncncncncnc, ehhhh, tashi duhet me ju bo nai kompliment apo si? /pf/images/graemlins/laugh.gif

Whatever... </font>
 

I love new york

Primus registratum
Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

/pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif

kujdes mollen e sherrit tashti /pf/images/graemlins/devil.gif /pf/images/graemlins/tonguee.gif
 
S

Scorpion

Guest
Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

/pf/images/graemlins/lol.gif Po jo mi dreq, se ishte nje teme tjeter para kesaj per meshkujt, dhe s'doja qe te ankoheshit e dilnin zera me vone, pse diskriminim ndaj femrave /pf/images/graemlins/laugh.gif Amon mi amon, ca te shkruaja me e mbush shkrimin /pf/images/graemlins/tonguee.gif Nejse thashe, pa te keq eee, per argetim e qyfyre me shume. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

I love new york

Primus registratum
Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

ca dmth vajza "me e mire" /pf/images/graemlins/devil.gif
kuish jane kriteret baze /pf/images/graemlins/tonguee.gif
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

ahhhh...shit....ej iken dritat /pf/images/graemlins/laugh.gif pezullohet votimi deri sa te rivijne /pf/images/graemlins/laugh.gif

ka noj munci korruptimi ??? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

random

Primus registratum
Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

me dal pinku, dahlia, iola dhe sb-ja gocat me me shume vota dmth qe ka parregullsi ne votim. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
S

Scorpion

Guest
Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

pink /pf/images/graemlins/lol.gif Sa fansa meshkuj ta paskan dhene voten /pf/images/graemlins/laugh.gif Helena "e mire" gjithandej. /pf/images/graemlins/angel.gif

Kondre zgjedhjet jane te rregullta /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Kondrapedali

Kondrapedali
Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

Un votova po nuk i tregoj emrat /pf/images/graemlins/laugh.gif.

Shum pak 5 emra /pf/images/graemlins/smash.gif.
 

antip

Primus registratum
Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

Shume gabim qe ke vone Pinkun te paren ne liste! /pf/images/graemlins/laugh.gif Tipat qe pertojne me lexu (si puna ime /pf/images/graemlins/laugh.gif ) e klikojne direkt pa pare emrat deri ne fund.

Hajd votim te mbare... /pf/images/graemlins/smile.gif
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

ti siper...pse se pranon qe vdes per mu ...edhe kaq /pf/images/graemlins/laugh.gif mos jep shpjegime koti /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
S

Scorpion

Guest
Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

Nuk jane per gje tola, thjesht per cilen nga keto do votoje per Kryetare Bashkie. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Kondrapedali

Kondrapedali
Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
votat jane per bukurine apo personalitetin?

[/ QUOTE ]

Me ç'duket, ktu votohet për llapazonllikun /pf/images/graemlins/laugh.gif.
 

eniad

Forumium maestatis
Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

<font color="black"> Ore cun, nuk eshte gjithnje e nevojshme te flasesh e, sidomos, kur te del kshu futja n'tull domethon. E pashe edhe ate temen tjeter; te njejten gje do thoja edhe aty, vetem se do i drejtohesha nevojes per "vetevleresim".

Nejse, votime t'mara /pf/images/graemlins/laugh.gif; boni si t'keni qejf. /pf/images/graemlins/laugh.gif

Shembulloro, se c'm'ka lind i deshir e zjarrt mu me ta shkul ate veshin e perthym ene me t'i mor ato lulet ka dora, nuk e di /pf/images/graemlins/devil.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif.

Macka /pf/images/graemlins/kiss.gif , si ishte ajo molla e sherrit eeeeee? /pf/images/graemlins/laugh.gif

PS. Kondre, u missed my kisses for only a post away yesterday /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/shrug.gif.

/pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif
</font>
 
Top